Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Senhor каза:

И това от фен на Джена?

Обективно фенско мнение, не съм на черното бяло и за Джена. 

Но е друг фактът, че хитовете на Джена, Яница няма да го има никога, ако ще да се разкрачи до ушите. Просто е жалка картинка, а й това го доказва, че хората разбраха за нея чак на 12-тата от кариерата й, благодарение на Оцко. На Пайнера не му пука за Яница, каквото покаже, покаже. Има по-важно на дневен ред. 

  • Like 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, stereoto_ каза:

Обективно фенско мнение, не съм на черното бяло и за Джена. 

Но е друг фактът, че хитовете на Джена, Яница няма да го има никога, ако ще да се разкрачи до ушите. Просто е жалка картинка, а й това го доказва, че хората разбраха за нея чак на 12-тата от кариерата й, благодарение на Оцко. На Пайнера не му пука за Яница, каквото покаже, покаже. Има по-важно на дневен ред. 

Яница има хит за какъвто Джена може да си мечтае - ''Мома Яница''. От друга страна Джена хит като ''Въртележката'' не е виждала от ''Да те бях ранила'' или ''Да видя какво е''.  :)

  • Like 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, -A. каза:

Яница има хит за какъвто Джена може да си мечтае - ''Мома Яница''. От друга страна Джена хит като ''Въртележката'' не е виждала от ''Да те бях ранила'' или ''Да видя какво е''.  :)

Нека да е така, но пък Яница няма хит като "Да те бях ранила", но пък и няма да има, защото е жалка спермоядка. :)

  • Haha 1
  • Love 2
  • Dislike 3

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, -A. каза:

Яница има хит за какъвто Джена може да си мечтае - ''Мома Яница''. От друга страна Джена хит като ''Въртележката'' не е виждала от ''Да те бях ранила'' или ''Да видя какво е''.  :)

А “Моли се да не почна” какво е?

Флоп сигурно! 🧐

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, stereoto_ каза:

Нека да е така, но пък Яница няма хит като "Да те бях ранила", но пък и няма да има, защото е жалка спермоядка. :)

''Да те бях ранила'' - песен, която Тони Стораро подари на Джен. Каква е причината за този щедър подарък ? Само Валя-Али знае. 

пс @Gentleman., забравих за ''Моли се да не почна'' - наистина топ хит.

  • Like 1
  • Haha 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За къде, дори и тази да не стане голям хит, в което се съмнявам, "Твоето ферари" стана такъв. Освен това горните флопове... Дано Джена изкара и един такъв, песните до една са трепач, да не говорим за "Шампионката" колко е голяма, видеото е убийствено добро също. Яница освен това в десета глуха няма как да се прибере вече след хитовете, които направи, само "Мома Яница" и "Въртележката" са от ранга на емблеми, дето ще се слушат години наред, да не говорим за първите с Оцко, дето скандализира като луда. Освен това приемите по концерти са й разбиващи, обикновено от нея започва концерта всъщност.

  • Like 4
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, stereoto_ каза:

Нека да е така, но пък Яница няма хит като "Да те бях ранила", но пък и няма да има, защото е жалка спермоядка. :)

Много си злобен от този ти акаунт, предпочитам алтер-егото ти от другия.

Някакво успокоително .....

 

  • Haha 5
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво и' липсваше на ШАМПИОНКАТА да стане хит? На фона на днешната песен. е мега-гига-ултра яка.

И песните и' oт 2016-та заслужаваха да станат по-големи хитове,  останалите и' песни заслужено флопнаха.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Много си злобен от този ти акаунт, предпочитам алтер-егото ти от другия.

Някакво успокоително .....

 

Имам само един акаунт от вече почти 10 години.

 

 

  • Haha 2

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, stereoto_ каза:

Имам само един акаунт от вече почти 10 години.

 

 

Не забравяй, че бях модератор, миличко. И то такъв на годината. Но както и да е, де, ще ти запазя анонимността, че кралица Джен да не те оскубе.

 

  • Haha 6
  • Wow 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Slavi каза:

Това му е от 8 месеца и е с 10 милиона. Общо взето Криско си е на върха. Нищо че Дни и нощи нв му се получи. 

 

2 бона са много хитови, правят луди гледания като за Македония (под 2 млн жители). Реално песента си е тяхна, Криско влиза само с един куплет.

Криско и околието му са доста зле напоследък и не е отдръпване на интереса, просто няма нищо, което да става за слушане.  

преди 1 час, Krislena каза:

Кралица на флоповете

 

Защо я водим флоп, стабилно известна песен си е и с гледанията е прилична? :ba: 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези които казват че Шампионка е топ клип са същите които мислят че Лоша е клип на десетилетието.🙂

Ужасни анимации и в двата клипа, но предпочитам Яница като присъствие в 🏆.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Starboy каза:

Не забравяй, че бях модератор, миличко. И то такъв на годината. Но както и да е, де, ще ти запазя анонимността, че кралица Джен да не те оскубе.

 

Ми, добре, като си модератор докажи, недей само да плашиш. 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, stereoto_ каза:

Ми, добре, като си модератор докажи, недей само да плашиш. 

Аз никого не искам да плаша, просто пак споменавам, че от другия ти профил ме кефиш повече, от тук освен злоба и заядни, друго няма. Имай си ако искаш и 5 профила, това мен не ме засяга. Очаквам те от другия, където си се радваме и смеем на постовете.

 

  • Haha 4
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Тези които казват че Шампионка е топ клип са същите които мислят че Лоша е клип на десетилетието.🙂

Ужасни анимации и в двата клипа, но предпочитам Яница като присъствие в 🏆.

O не,  "Лоша" е много по-силен от Императричният клип и според мен най-добрия на Андреа.

Помним ли как Императрицата cancelled Андри точно на 24.10.2014? B)

 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Аз никого не искам да плаша, просто пак споменавам, че от другия ти профил ме кефиш повече, от тук освен злоба и заядни, друго няма. Имай си ако искаш и 5 профила, това мен не ме засяга. Очаквам те от другия, където си се радваме и смеем на постовете.

 

 Окей, живей в заблуда,  не ми пука за теб. 


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как си е хит, просто след Въртележката нямаше как да достигне пълния си потенциал. Песен с над 5 милиона няма как да е флоп. Яница всяка година се отчита с поне един хит от 2014 насам, само 2016 й беше по-слаба, но примерно на РД на Планета имаше супер прием.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, stereoto_ каза:

 Окей, живей в заблуда,  не ми пука за теб. 

Успокой се, аз не съм Джена, за да се оправдаваш вече 20 пъти за нещо, което е моя заблуда хъ хъ. Обзалагам се на гривна картие, ако не вдигнеш 2-3 дена ще е бедствие.

Лек ден, коте

 

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Senhor каза:

Няма как си е хит, просто след Въртележката нямаше как да достигне пълния си потенциал. Песен с над 5 милиона няма как да е флоп. Яница всяка година се отчита с поне един хит от 2014 насам, само 2016 й беше по-слаба, но примерно на РД на Планета имаше супер прием.

Тук е жестока.

Дори ''Фуклата'' е с добър прием.

  • Love 3
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Alter Ego каза:

Помним ли как Императрицата cancelled Андри точно на 24.10.2014? B)

 

 

Даа, на този ден Андреа подаде щафетата на нова скандална икона! 😍

  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Даа, на този ден Андреа подаде щафетата на нова скандална икона! 😍

И това след хита "Най-добрата", кoй го очакваше... 

Жалко че "Върнах ти го" не прозвуча на рождените дни на Планета. 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...