Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 8 минути, Blueberry каза:

Обаче най-хубавите деца на поп-фолка, да не кажа единствените, са тия на Лияна, Константин и Галена, като най-сладък ми е Моро му. Палома... молим се за чудо в пубертета.

На Фики също е хубаво. Както и на Деси.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Blueberry каза:

Обаче най-хубавите деца на поп-фолка, да не кажа единствените, са тия на Лияна, Константин и Галена, като най-сладък ми е Моро му. Палома... молим се за чудо в пубертета.

И Мити на Емануела!

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички, без на Блубери. Готови ли сме за утре? Очаквам новата песен на Яничка като топъл хляб, искам да бъде нещо скандално, закачливо и провокативно, нещо като .....

 

  • Like 1
  • Haha 4
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Starboy каза:

Здравейте на всички, без на Блубери. Готови ли сме за утре? Очаквам новата песен на Яничка като топъл хляб, искам да бъде нещо скандално, закачливо и провокативно, нещо като .....

 

Императричето започна и доста флопове да сервира последните две години, дай боже хит!

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Alter Ego каза:

Такива като нея, Янева и тн. са срам за чалгата. Подхранват стереотипа, че всичките са златотърсачки. Изобщо не трябваше да се припомня на масовата публика, че някога е имала кариера.

  • Like 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Такива като нея, Янева и тн. са срам за чалгата. Подхранват стереотипа, че всичките са златотърсачки. Изобщо не трябваше да се припомня на масовата публика, че някога е имала кариера.

Тя поне кариерата си я направи, преди да забие богаташа. Хубаво творчество остави - спонтанно и непринудено. 

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Fast каза:

Такива като нея, Янева и тн. са срам за чалгата. Подхранват стереотипа, че всичките са златотърсачки. Изобщо не трябваше да се припомня на масовата публика, че някога е имала кариера.

"Тя беше известна сред феновете с прякора пернишката Шер, заради визуалната прилика със световната звезда. Един от най-продаваните албуми в попфолка в края на 90-те е дуетният й със Тони Стораро „Имам само теб“. Именно Стораро изиграва ролята на сватовник на певицата с не толкова известния тогава бизнесмен Христо Ковачки. Двамата заживяват заедно през 2000-та, а две години по-късно сключват и брак в тесен кръг.
Семейният живот заменя фолк сцената, като през годините Деси направи няколко опита да напомни за себе си. През 2005 година избухна скандал с нейната песен „Луд по теб“, тъй като клипът бе спонсориран от Общинска банка без знанието на съветниците. Може би скандал силна дума, тъй като акционер в банката по това време е и съпругът й." :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Alter Ego каза:

"Тя беше известна сред феновете с прякора пернишката Шер, заради визуалната прилика със световната звезда. Един от най-продаваните албуми в попфолка в края на 90-те е дуетният й със Тони Стораро „Имам само теб“. Именно Стораро изиграва ролята на сватовник на певицата с не толкова известния тогава бизнесмен Христо Ковачки. Двамата заживяват заедно през 2000-та, а две години по-късно сключват и брак в тесен кръг.
Семейният живот заменя фолк сцената, като през годините Деси направи няколко опита да напомни за себе си. През 2005 година избухна скандал с нейната песен „Луд по теб“, тъй като клипът бе спонсориран от Общинска банка без знанието на съветниците. Може би скандал силна дума, тъй като акционер в банката по това време е и съпругът й." :lol:

Минала покрай Шер. Познайте кой е запознал гълъбчетата. 

https://blitz.bg/article/21191

Тони Стораро, същия, който най-безсрамно хвалеше мутри изнасилчвачи в национален ефир наскоро. Ранната чалга е била крило на мафията, и до днес има нейни тумори.

  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Willy каза:

My influence omg

Писах на топ балкански dj да направи микс на двете песни и ето. Очаквайте този петък в сръбски канал с 120к абонати.😍 

 

Кавърът разваля всичко.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

Минала покрай Шер. Познайте кой е запознал гълъбчетата. 

https://blitz.bg/article/21191

Тони Стораро, същия, който най-безсрамно хвалеше мутри изнасилчвачи в национален ефир наскоро. Ранната чалга е била крило на мафията, и до днес има нейни тумори.

Пернишката Шер май го измисли Маргарита Лозанова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DarkChild каза:

Кавърът разваля всичко.

Но е на път да се превърне в хита на годината в 3-4 държави. Така Феноменален ще си вземе своето, малко или много.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Willy каза:

Как я държи да не избяга аххаха.

Някой пита ли го това дете дали иска да позира и рекламира за майка й да си изкарва пари. Доста нелепо.😃

Който не работи, не трябва да яде.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , WindWalkerMonk каза:

Не ме разбра, Цеца, Брена и т.н. се имат повече от нас. Чисто по западен модел, изключително много презирам когато самите ние се продаваме евтино, просто чувството на колегиалност, уважение, респект липсва.  Когато Глория, Кама и Азис ги подгряваха винаги пишеха, че ги ПОДГРЯВАТ. Много ми бърка в здравето този факт, че навсякъде сме последна дупка на кавала. 

Но това е българска черта. Бъди убеден, че публиката ще вика и възхвалява много повече Лепа Брена, защото е сръбкиня и по дифоулт е по-добра, а Глория може и да бъде освиркана. Това е много по-дълбоко от музиката. Самоомразата е една от най-изявените черти в българския народ. Затова и тук си отварят задниците за всякакви техни изпаднали изпълнители, а там никой от нашите не може, а и не смее, да припари. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Gadinata каза:

Сега покрай дуета с Галена ще има някакъв по-силен интерес и според мен този му ход е с тази цел, но ще видим какво ще се получи. Аз очаквам да тръгне силно, след което гледанията да спадат рязко. Но щом пуска толкова бързо разчита 100% на това. 

Глупости, дуета с Галена абсолютно по никакъв начин няма да повлияе на новата му песен. Поне в положителна посока. Това е Криско все пак - най-успешният изпълнител за миналото десетилетие. Пък и май забравяш, че хита на миналото лято беше при него.   

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Alter Ego каза:

"Тя беше известна сред феновете с прякора пернишката Шер, заради визуалната прилика със световната звезда. Един от най-продаваните албуми в попфолка в края на 90-те е дуетният й със Тони Стораро „Имам само теб“. Именно Стораро изиграва ролята на сватовник на певицата с не толкова известния тогава бизнесмен Христо Ковачки. Двамата заживяват заедно през 2000-та, а две години по-късно сключват и брак в тесен кръг.
Семейният живот заменя фолк сцената, като през годините Деси направи няколко опита да напомни за себе си. През 2005 година избухна скандал с нейната песен „Луд по теб“, тъй като клипът бе спонсориран от Общинска банка без знанието на съветниците. Може би скандал силна дума, тъй като акционер в банката по това време е и съпругът й." :lol:

Ооо, имам тази касетка! Бях може би на 3, с майка ми и баща ми отидохме Обзор в разгара на лятото без резервация и сигурно цял ден търсихме хотел. В края на деня тати взе тази касетка.

А самата песен “Имам само теб” винаги ми е била любима.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Fast каза:

Такива като нея, Янева и тн. са срам за чалгата. Подхранват стереотипа, че всичките са златотърсачки. Изобщо не трябваше да се припомня на масовата публика, че някога е имала кариера.

Начи първо, как за разлика от Цура, най-оригинална Деса си е постигнала успехите преди сватбата вече ти го казаха, даже се отказа да пее след нея.

2ро, за Цура няма никакви доказателства, как има нещо общо с Делян, освен как познава много мъже с това заглавие, така че собсвенити формулировки нямаш никакъв повод да я обвиняваш в каквото и да било. 

3то, Ковачки беше нукому неизвестен бизнесмен на ниво собственик на квартална бакалия по онова време и тепърва почваше с бизнеса, с който стана печално известен по-късно. 

4то, ако не виждаш известна прилика на Ковачка със една от най-иконични визии на Шер, ти препоръчвам час на очен лекар. 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...