Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Емилия спираше лайва, но закъсня с няколко секунди и се видя как рязко свали усмивката от лице и каза "колко е тъпо така само да говориш, говориш, говориш..." 

🤣🤣🤣🤣🤣

  • Like 1
  • Haha 4
  • Wow 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Излиза в петък дуета след 12 часа в канала й, супер, щяла да е по-различна песента, личи си, че доста си я харесва и няма търпение, дано се окаже наистина добра. Иначе имала разговори с Камелия за дует, има нова балада, която била по действителен случай и държи да я представи по подобаващ начин иииии най-важното, албумът е напълно готов, но готви голяма изненада, която технически го бави, чудя се какво ли е измислила. Имала и разговор с Jador за общо парче. Като цяло доста нови неща. Ехаа, разликата в духа й и хъса, ако го сравня с лайфа на Деси от преди малко, е огромна. Просто тази жена си изживява поредната успешна ера, желая й много успех на новата песен!

  • Like 6
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Емилия спираше лайва, но закъсня с няколко секунди и се видя как рязко свали усмивката от лице и каза "колко е тъпо така само да говориш, говориш, говориш..." 

🤣🤣🤣🤣🤣

Ако наистина е така, много грозно от нейна страна...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, просто се напрегна, защото Инстаграм постоянно прекъсва и те не виждат, а говорят наистина много, Деси и тя така в нейния лайф беше. Инстаграм много забива на всякакви лайфове между другото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Hurricane каза:

Ако наистина е така, много грозно от нейна страна...

По-скоро е смешно. И аз да бях на нейното място нямаше да се занимавам повече от 30мин. с неграмотни и тъпи коментари. Нищо че качи три снимки за този лайв.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото и тя, и Деси много хвалиха на Андреа новото парче, и на мен доста ми харесва, Андреа, ако работи така, ще вземе да се завърне както си трябва.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

640_d0b3d0bbd0bed180d0b8d18f-1.png?resiz

Глория проговори за раздялата си с Йордан

„Нe cъм ce cъбирaлa c никoгo! Кoгaтo вeднъж oтрeжa някoгo, тo e зaвинaги! Нямa път нaзaд“,

https://news2.bg/2020/08/gloriya-progovori-za-razdyalata-si-s-jordan/?fbclid=IwAR2ZADc-MYefmXZcGiaHIEDYjZcUcF6XxuR7CuUhq11TeqLT_y2F1em5FFg

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Gerganafen каза:

Каква ви Яница, важното е, че на Палома кожичката е суха благодарение на новите й пеленки :heart: Между другото, май трябваше още един път да вмъкне логото някъде, че не се разбира много какво рекламира...

 

 

Много грозно дете!

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

Емилия спираше лайва, но закъсня с няколко секунди и се видя как рязко свали усмивката от лице и каза "колко е тъпо така само да говориш, говориш, говориш..." 

🤣🤣🤣🤣🤣

Ами, тъпо е. Тъпо е и да я гледат. Не знам защо си причиняват такива дълги включвания. По-ефектно би било за десетина минути максимум. Нямат какво да кажат- 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Dominatora каза:

Това са измислици, никой не я е питал, че да проговаря... чудят се за какво да пишат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Willy каза:

Емилия спираше лайва, но закъсня с няколко секунди и се видя как рязко свали усмивката от лице и каза "колко е тъпо така само да говориш, говориш, говориш..." 

🤣🤣🤣🤣🤣

 

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

articles__b61bd94f96f75aff051fa80dd2d52a

Емануела и Малина дариха бижута за благотворителен концерт с търг във Варна  

https://lifeonline.bg/bg/emanuela_i_malina_dariha_bizhuta_za_blagotvoritelen_koncert_s_tyrg_vyv_varna_snimki?fbclid=IwAR3OYS-Je_wPZxUtYOBe489k7RcYEjvitPCmdX520qNJ1o5pbI9KU68ijNk

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Krislena каза:

 

Сега покрай дуета с Галена ще има някакъв по-силен интерес и според мен този му ход е с тази цел, но ще видим какво ще се получи. Аз очаквам да тръгне силно, след което гледанията да спадат рязко. Но щом пуска толкова бързо разчита 100% на това. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

My influence omg

Писах на топ балкански dj да направи микс на двете песни и ето. Очаквайте този петък в сръбски канал с 120к абонати.😍 

 

  • Wow 2
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

My influence omg

Писах на топ балкански dj да направи микс на двете песни и ето. Очаквайте този петък в сръбски канал с 120к абонати.😍 

 

Този беше направил и Нямаш сърце/До Косова равно, нали? Това беше нещо брутално, просто на селумдата ми се прииска да отида на фестивал и да се направя като животно. ❤️

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Senhor каза:

Този беше направил и Нямаш сърце/До Косова равно, нали? Това беше нещо брутално, просто на селумдата ми се прииска да отида на фестивал и да се направя като животно. ❤️

Да, брутални миксове има!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Криско защо бърза да си пусне поредната песничка веднага след дуета? Видя, че с дуета не предизвика тоя фурор, който е очаквал и веднага следваща. Трябваше да изчака още, защото дуета тепърва започна да се развива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

Криско защо бърза да си пусне поредната песничка веднага след дуета? Видя, че с дуета не предизвика тоя фурор, който е очаквал и веднага следваща. Трябваше да изчака още, защото дуета тепърва започна да се развива.

Новата ще е в стария му рап стил.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Hurricane каза:

Ако наистина е така, много грозно от нейна страна...

Защо? Тя не е седнала да си говори с феновете, а да говори за проекта си, мисля, че дори имаше сценарии или просто си беше нахвърлила на един лист нещата, които имаше да казва.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Gerganafen каза:

Каква ви Яница, важното е, че на Палома кожичката е суха благодарение на новите й пеленки :heart: Между другото, май трябваше още един път да вмъкне логото някъде, че не се разбира много какво рекламира...

 

 

Moже да направи и клипче с музиката от тази песен. Чувам ПУФИС, ПУФИС, ПУФИС в вокалите на тoзи любим трак. :lol:

 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...