Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 11 минути, Hurricane каза:

Нали и Анелия уж напуска

На същата страница е опровержението й на тази клюка в Инста.

Като говорим за Инстаграм случайно мернах сторитата на Лидия от някакво соло участие. Тази жена е с приеми като Преслава и Галена. Дори и самостоятелните й уж флопове се знаят и пеят.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

На същата страница е опровержението й на тази клюка в Инста.

Като говорим за Инстаграм случайно мернах сторитата на Лидия от някакво соло участие. Тази жена е с приеми като Преслава и Галена. Дори и самостоятелните й уж флопове се знаят и пеят.

Тоест Ана си остава в глутницата?

Очаквано, те лапетиите откачат по алфите и диамантите каквото и да пуснат ;) 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Тоест Ана си остава в глутницата?

Очаквано, те лапетиите откачат по алфите и диамантите каквото и да пуснат ;) 

 

За Анелия- да.

А публиката на Лидия по участията са предимно късни тийнове и студенти, както е обикновено по клубовете. Представям си в такъв случай каква би била истерията при децата. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква необичайна година до сега. Лидерство на новата генерация и Галена, а измежду тях международен успех на Емилия и тотален хит на Константин и Софи Маринова.

Expect the unexpected 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

Каква необичайна година до сега. Лидерство на новата генерация и Галена, а измежду тях международен успех на Емилия и тотален хит на Константин и Софи Маринова.

Expect the unexpected 

Очаквам Деса Ковачка да се завърне с римек на "Шефът и Шефката", в по-традиционно чалгаджийска версия! 

  • Love 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Willy каза:

Рубрика "Планета ХИТ" по планета и почва "Без теб" на Преслава. 🔫🔫🔫

Това е бял кахър. Те редовно там пускат “На кой е колата” и “Не ползва чужди вещи” на Терзийска, за чието съществуване и аз дори бях забравил. 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, asylum каза:

Очаквам Деса Ковачка да се завърне с римек на "Шефът и Шефката", в по-традиционно чалгаджийска версия! 

А най-добре ще е самата Клеа най-накрая да разбие всички с Мъжкари.

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Роско каза:

Скоро Данна и Диона ... 
инфо : Фолк + 

Скиптично настроен съм, не исках Данна да има повече дуети с Алфа. Но все пак може да излезне нещо яко.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, gabbati каза:

Скиптично настроен съм, не исках Данна да има повече дуети с Алфа. Но все пак може да излезне нещо яко.

Според мен Данна би сцепила с една яка балада. Голям талант има, дано не го пропилее с безсмислени комерси като Лида например, която е убийствена певица.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , WindWalkerMonk каза:

И аз това си мислех, не й ли става неудобно на Глория като види какви проекти правят колежките й от онова време Софа, Деса, Кама, че дори една Кали имаше големи хитове. Ама тя е горда българка, не трепва от възмущение, тя знае винаги най - добре

Нито пее по концерти, нито прави концерти, нито мисли как да си налага забравените песни. Ама няма лошо, казано накратко за жената:

 

 

Е, но пък ще има концерт с Лепа Брена на стадион :)

thumb_605x0_лепа-глория.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, gotiniq каза:

Е, но пък ще има концерт с Лепа Брена на стадион :)

thumb_605x0_лепа-глория.jpg

Дано само Глори не си пусне плейбека. Дано има бенд и съм сигурен, че ще отвее Брена с глас. Надявам се, че ще мине без редовните бози за купчета от лед и ще пее само мегахитове. Амин! 

Нали Камелия беше казала, че Брена и обещала следващия път като дойде в БГ отново да я покани да я подгрява?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

Дано само Глори не си пусне плейбека. Дано има бенд и съм сигурен, че ще отвее Брена с глас. Надявам се, че ще мине без редовните бози за купчета от лед и ще пее само мегахитове. Амин! 

Нали Камелия беше казала, че Брена и обещала следващия път като дойде в БГ отново да я покани да я подгрява?

Аз повече се тревожа да не се разтопи като кубче от лед. :dontknow:

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Hurricane каза:

Слушаме ли брутални тракове?

 

Топ. На Галена и Оцко песните винаги са изпипани до край. Личи си, че жената знае какво иска и го получава. “Дай ми” я слушам и до ден днешен.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, gotiniq каза:

Е, но пък ще има концерт с Лепа Брена на стадион :)

thumb_605x0_лепа-глория.jpg

Един концерт няма да помогне, трябва редица и то масови. А и баба Луца е егоист, тя ще го изкара нейн. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Willy каза:

5 години от този дует и последният албум на Галена. 🙂

 

А самостоятелния щеше да излезе до края на годината, то 5 години минаха. :D

И тази песен празнува рожден ден днес. :1000(30):

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...