Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, Gerganafen каза:

Пайнера, синът му или който там смята да ръководи фирмата оттук нататък трябва сериозно да се замисли защо толкова много от големите имена избраха да се отделят. След като вече певците не разчитат на телевизията да ги налага и само единият Ютуб канал остава като причина да са в Пайнер, Димитров може би трябва да предложи да им взима по-малък процент, особено и сега с тая Ковид криза. Тъжно е, че компания която преди мачкаше с поне 2 големи концерта годишно, правеше грандиозни турнета и т.н. се разпада по този начин.

Както се вижда вече и каналаът в Ю Туб не ги привлича. Преса и Ема поставиха началото на разпада на този канал. Да видим кой ще сложи края!

Редактирано от Hurricane
  • Like 1
  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gerganafen каза:

Пайнера, синът му или който там смята да ръководи фирмата оттук нататък трябва сериозно да се замисли защо толкова много от големите имена избраха да се отделят. След като вече певците не разчитат на телевизията да ги налага и само единият Ютуб канал остава като причина да са в Пайнер, Димитров може би трябва да предложи да им взима по-малък процент, особено и сега с тая Ковид криза. Тъжно е, че компания която преди мачкаше с поне 2 големи концерта годишно, правеше грандиозни турнета и т.н. се разпада по този начин.

Кой е синът на Пайнера? Сега чувам? Знам само за Дъртия и Дъртата.

А за мен лично тази фирма отдавна не съществува и реално няма никаква полза да си там. Всеки би трябвало да си вдигне чукалата оттам.

  • Like 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, pacho каза:

Дано напуснат всички, само Глория да остане и само нея да въртят, дано!

45tcq.gif.b39245c53740c95d7e8514730258d0a1.gif

Какво падение. Жалко, че няма нито амбицията, нито интелекта, нито разума да се вслуша в нечий съвет. Толкова е назаднала в кариерата си. Преспокойно може(ше) да е нещо повече днес с наистина хубави песни.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Стори.

Тя е качила малката как пее Хепи бърдей, защото постоянно ѝ пуска тази песен. Объркващо е, но не е това, което тук се твърди, че е.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Dislike 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gadinata каза:

А като се сетя, че 2014-2016 беше сред най-актуалните за ft. и дуети имена.. много жалко, и най-лошото е, че е крайно заслепен и си лети в облаците. 

Не е лошо тва изобщо, тъкмо боклука ще се разчисти по бързо.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От една страна смела постъпка от страна на Деси, но добре си я знаем колко е мързелива и как лесно се демотивира... Иначе сега графика и с участия е пълен. Може би я разбирам, впредвид, пе участията и последните месеци паднаха. Така и няма да чуем дуета с Анелия... 

Дано не изтрият видеата и... 

  • Like 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Най - големия й хит на Деси Слава в Пайнер ера 2: 

 

И със сигурност топ 5 на Галена. 

Огромен хит! На път е да мине страшна сензация като дебюта на Гери-Никол, който прови в няколко държави. Единствената бг песен от 2015 с повече гледания ще е само Хабиби!

  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Gentleman. каза:

 

12 години я чакахме да се сети и да се върне!Изпусна най-силните времена на фолка, турнетата и големите концерти в НДК и въпреки това завръщането и в Пайнер беше ударно и зае челни позиции, особено след "В твоите очи".Какво е това сега?!?Не я разбирам, честно!Изключително колеблива и податлива на странични влияния е ДесиСлава.Докато беше аут от фирмата, винаги съм казвал, че тя е един пропилян талант, защото ако беше останала, нито Ивана щеше да е "певицата на народа", нито Преслава щеше да вземе 100 пъти певица на годината...Сега все едно се върна на ниво 2002-ра година!А предвид глупавата политика на фирмата, да не излъчват песните на напуснали изпълнители, се надявам поне да се е договорила да не свалят клиповете и от тубата!

Колкото до телевизията - да, тя отдавна не е фактор, но канала в тубата има над 2 милиона абонати, а това е от значение.Каналите като тези на Преслава и Емилия са свързани с този на Планета, а това най-вероятно също има значение за гледаемостта.

Явно пак се е повлияла от нечие чуждо мнение!Изчакала е 5 годишния и договор да изтече, за да не стават разправии като при предишното и напускане...ще я видим до къде ще стигне.Дано греша, но голям хит от нея едва ли ще чуем...

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Еха, бях на море тази седмица, в поп фолка катаклизми станали. Видях на Мария сторито, ами жал ми стана, последните години самият аз не я търпях, но никой и нищо не може да й веме емблематичните години и песни, тя настина си остава в историята на жанра като голямо име. Първите 3 албума точно в златните години на тази музика, нямаше човек в държавата да не я знае, да не говорим, че след рекламата и скандала с устните стана по-разпознаваема и от президента сигурно. Разплака си се накрая милата, но реално и аз от 25 години ги слушам, носталгично си е, това е четвърт век и има за какво да се гордее тя специално, има и безброй грешки разбира се.

Виждам, че и Малина, както и някои други, за които предположих са си тръгнали, щеше да е добре, ако господин бившият продуцент от чисто възпитание публикува поне една статия на сайта на фирмата и телевизията с някакви слова за всичко, което все пак са дали като репертоар, защото и тя, и Малина, и Гергана, имаха своите големи върхове, такива, каквито сега новите дори няма и да помиришат, просто самият бизнес няма да го позволи, вече чак такива еуфории няма и угасват рано-рано. Но той е селянин, а такива неща правят хубаво впечатление и те затвърждават, жалко, че накрая всичко ще се разпадне просто ей така.

А за Деси съм много изненадан, втори път, мислех, че ще остане последния герой и че няма да посмее, но явно е на загуба и покрай ситуацията с вируса съвсем си е решила да го играе риск печели, риск губи. Не знам дали да се радвам или не, тя и сега не е продуктивна, но пък с изключение на последното парче, беше започнала да прави готини неща и да се старае. Дано не е изгубила желание за пореден път. Определено направи емблематични парчета във втория етап в Пайнер, но просто приключи твърде бързо. Кога гледахме онези послания от онзи концерт като се върна изненадващо, а сега... Успех все пак! Очаквам Глория и Ивана да са следващите.

  • Like 4
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pacho каза:

Дано напуснат всички, само Глория да остане и само нея да въртят, дано!

45tcq.gif.b39245c53740c95d7e8514730258d0a1.gif

Те и сега си я въртят честичко, ама то телевизия вече никой не гледа, по-точно Планета.

Глория е много лоялна към фирмата въпреки цялата обида в последните години, но няма нужда от лоялност, други времена са вече. Така или иначе нея не я бърка в компанията ли ще е или извън нея, те са просто издатели.

Десислава напуска в много странен период, явно има някаква причина, но тя е човек на емоцията, така че не знам доколко е и плод на рационалност това решение. Но тя не следва никаква последователна линия - махна се преди години заради "Няма те до мен", после се върна за реклама, взе някакви пари от предавания и явно реши пак да се махне. Големият проблем не е това, а че е залухава. Издаде един куп комерси и се водеше по акъла на по-актуални колеги, а можеше да задава нови стандарти на такива като тях. Дразня ѝ се много. За съжаление няма характер.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Роско каза:

И гледаме след 5 години Деси пак в Пайнер :D :D :D
Колеблива е, не знае какво иска. 

Както е тръгнало, самият Пайнер до 5 години ще замине.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче нещо наистина става в тая фирма, и то не от вчера, де. Напоследък се махнаха доста качествени имена - Есил, Нелина... които дори никой не се опитал да задържи. Преди години Есил пак е мислила за напускане, но тогава са я молили да остане, а сега дори направо си ги пускат. Как не са махнали и Тони Дачева не знам, бахти хората... И то не да ги махнат, те ги принуждават сами да вземат това решение.

Много ограничено димитровградко мислене, много.

Камелия излезе права за доста неща, Рени също. Интересното е, че само Камелия обаче се осмели открито, с аргументи, да излезе и да каже доста от нещата как стоят. Честно казано, в последно време съм си пускал нейни стари интервюто и съм се възхищавал на нейната смелост да открехва неща от кухнята, супер пряма е, голям бунтар и си личеше, че ѝ пука за жанра. Може да не е най-гласовият изпълнител, но другите защо си мълчаха... Защо си мълчи една Ивана например? Все им е тая на всички, тия дъртите според мен са се отказали и си живеят живот... а това с Малина, дето постнахте тия дни, не е ли жалко - от танци и тигри на големите турнета е слязла на ниво кръчма, както е целият жанр, де. Осъзнавате ли колко е зле положението? :D Мъкаа. Някак май само една Галена е с амбиция и малко по-светска кариера, но тя може да си го позволи.

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...