Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, penakavalli каза:

Жената с най-дългите крака и врат! Жената-жираф!

6A807D4B-345A-4421-9027-461B1326FD67.jpeg.e0084f5d086a807d9512f442879bba8f.jpeg

Сигурно е яла семена от тикви кестенки, баба ми казваше че от тях раснал врата. :lol:

Слушаме ли августовски хитове? :walkman:

 

  • Haha 3
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Скъпи съфорумци,

От известно време насам мисля, че с Рамания си дадохме най-доброто. Аз съм на 20 и нещо и връзката ми с вас заема голяма част от свободното ми време. През годините създадох някои от най-добрите си постове, които се помнят и до ден днешен. Сега стана много състезателно, а не искам да е така - нямам никакъв шанс да мина @Willy и @asylum по репутация, колкото и да ми се иска. Затова взех това това трудно решение в една много силна за мен година. Оттук нататък ще сложа ново начало, с нови предизвикателства и проекти.  Смятам, че големите жени трябва да си тръгнат на токчета.

Ще изпълня поетите по-рано задължения, а именно да гласувам в последния кръг на Чалгавизия, но нови постове няма да създавам на този етап. Целувки, обичайте се и трупайте гледания на "Милион"! 

п.п. шегувкам се, ще пътувам и няма да мога да влизам много. Но трупайте гледания на "Милион", за тази част съм сериозна. 😘

Смених 5 реакции за 2 секунди! 

  • Like 1
  • Haha 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Blueberry каза:

Скъпи съфорумци,

От известно време насам мисля, че с Рамания си дадохме най-доброто. Аз съм на 20 и нещо и връзката ми с вас заема голяма част от свободното ми време. През годините създадох някои от най-добрите си постове, които се помнят и до ден днешен. Сега стана много състезателно, а не искам да е така - нямам никакъв шанс да мина @Willy и @asylum по репутация, колкото и да ми се иска. Затова взех това това трудно решение в една много силна за мен година. Оттук нататък ще сложа ново начало, с нови предизвикателства и проекти.  Смятам, че големите жени трябва да си тръгнат на токчета.

Ще изпълня поетите по-рано задължения, а именно да гласувам в последния кръг на Чалгавизия, но нови постове няма да създавам на този етап. Целувки, обичайте се и трупайте гледания на "Милион"! 

п.п. шегувкам се, ще пътувам и няма да мога да влизам много. Но трупайте гледания на "Милион", за тази част съм сериозна. 😘

А мен мислиш, че ще можеш да минеш ли? Горката ми тя ..... както казва Андреа: в тебе има болно его. Вади лист формат А4 и пиши желания - скоро е новолуние, белким стане чудото, целувки и леко докосване на част от тялото по твой избор.

 

Отчакам на този сингъл ОТКАЧАМММММММ

 

  • Haha 2
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мръсен тооп! Палава събота вечер милички /нищо че реално вече е неделя/

 

Щом Боровинката няма да пише и аз напускам. Няма да си трия профила само за да мога да ви давам палчета нагоре.

  • Haha 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да си татуирам всяка една дума от този хит

 

  • Love 9
  • Dislike 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Blueberry каза:

Скъпи съфорумци,

От известно време насам мисля, че с Рамания си дадохме най-доброто. Аз съм на 20 и нещо и връзката ми с вас заема голяма част от свободното ми време. През годините създадох някои от най-добрите си постове, които се помнят и до ден днешен. Сега стана много състезателно, а не искам да е така - нямам никакъв шанс да мина @Willy и @asylum по репутация, колкото и да ми се иска. Затова взех това това трудно решение в една много силна за мен година. Оттук нататък ще сложа ново начало, с нови предизвикателства и проекти.  Смятам, че големите жени трябва да си тръгнат на токчета.

Ще изпълня поетите по-рано задължения, а именно да гласувам в последния кръг на Чалгавизия, но нови постове няма да създавам на този етап. Целувки, обичайте се и трупайте гледания на "Милион"! 

п.п. шегувкам се, ще пътувам и няма да мога да влизам много. Но трупайте гледания на "Милион", за тази част съм сериозна. 😘

Гюпка, изкара ми акъла който нямам! Къде без кралицата³ на форума🤖

 

  • Love 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Blueberry Разбрах, че за щастие е шега, но все пак да припомня задължителната процедура за всички евентуално желаещи да напускат:

1. Писмена молба + мотивационно писмо до Мелето, и двете във формат А4

2. Видео изявление по халат, формат 4К

След това Рама Съветът решава дали да удовлетвори молбата, или не. Както знаеш, котето82 доста пъти се опитваше да се отърве от нас, но не я пуснаха и си седи момичето, какво да прави.

Гледам, че Хита го няма на тази страница, така че ето ви поздрав за Добро утро! :) 

 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , retr0 каза:

И е отслабнала действително!

Или е направила пробив във експерименталната физика и е измислила как да се фотошопира в реално време? 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Blueberry каза:

Скъпи съфорумци,

От известно време насам мисля, че с Рамания си дадохме най-доброто. Аз съм на 20 и нещо и връзката ми с вас заема голяма част от свободното ми време. През годините създадох някои от най-добрите си постове, които се помнят и до ден днешен. Сега стана много състезателно, а не искам да е така - нямам никакъв шанс да мина @Willy и @asylum по репутация, колкото и да ми се иска. Затова взех това това трудно решение в една много силна за мен година. Оттук нататък ще сложа ново начало, с нови предизвикателства и проекти.  Смятам, че големите жени трябва да си тръгнат на токчета.

Ще изпълня поетите по-рано задължения, а именно да гласувам в последния кръг на Чалгавизия, но нови постове няма да създавам на този етап. Целувки, обичайте се и трупайте гледания на "Милион"! 

п.п. шегувкам се, ще пътувам и няма да мога да влизам много. Но трупайте гледания на "Милион", за тази част съм сериозна. 😘

Моля така не се прави! Първо си избери реакция, която ще слагаш на всички постове повсемирно след шумното ти напускане. Засега палче долу е заето от @plambata, но избор все още има :D 

  • Haha 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...