Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 50 минути, WindWalkerMonk каза:

И аз тва си мислех, тя бабче е на 50+ вече и колкото и да се прави, вътрешно си е бабишкера. Всички ще стигнем там и ще почнем да сме невротични като нея. Някои повече де, тя е доста по нервозна от нормалните хора. 

Здравей, "Цветин гея"! Чича ти Фокс нали знаеш, че вижда всичко?

Или си помисли, че в 2020 има промяна?🤣

Screenshot_20200731-211200_Chrome.jpg

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, foxy_vd каза:

Здравей, "Цветин гея"! Чича ти Фокс нали знаеш, че вижда всичко?

Или си помисли, че в 2020 има промяна?🤣

Screenshot_20200731-211200_Chrome.jpg

Не съм аз това, но ти си написал името си грешно :D И да, има хитовете, но това не променя факта, че е 50+ години и си личи. особено като е без грим. Остави всеки да има мнение, знаем, че харесваш нафталините от твоята младост, но сега станаха и те на по 100 години. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Здрасти, съфорумци.

Другата седмица отлитам на екскурзия. Дестинацията е.................."Ах, морето, ах морето............". Точно тъй - Бургас и по - точно Бургаска област, освен в Бургас, ще посетя и Несебър, Созопол, Поморие, Малко Търново, а евентуално може и Ямбол.

Та, да ви попитам, нали някои от вас пътешестват или са наясно, кои видеоклипове на изпълнителите от музикална компания "Пайнер" са снимани там?  Просто питам, от любопитство. Аз се сещам само за "Моя си" на Борис Дали, сниман в Несебър.

И преди да ми завидите - няма да клатя краци на плажа, (мразя пясък, а и не мога да плувам), а ще кисна по музеите.

Още, откакто видях Бургаския мост в видеоклипа на Вероника "Сериен лъжец", ми е мечта да го посетя.

Поздравче с морско лятно настроение:

 

 

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 5
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Не съм аз това, но ти си написал името си грешно :D И да, има хитовете, но това не променя факта, че е 50+ години и си личи. особено като е без грим. Остави всеки да има мнение, знаем, че харесваш нафталините от твоята младост, но сега станаха и те на по 100 години. 

Не само, че си ти, но и словоредът и правописа са същите. Знаеш ли защо си ти? В нета има само 2 места, където се пише в детайли за чалга. В Рамания и в Сигнал+. Като видях постчето на "Цветин гея" само трябваше да се разходя в Рамания и да те намеря. 🤣

п.п. Грешното ми име е моя техническа грешка. Там не може да се редактира. Аз съм го писал. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Не съм аз това, но ти си написал името си грешно :D И да, има хитовете, но това не променя факта, че е 50+ години и си личи. особено като е без грим. Остави всеки да има мнение, знаем, че харесваш нафталините от твоята младост, но сега станаха и те на по 100 години. 

Рядкост са така изглеждащите 50 годишни жени. Стига си писал глупости вече. Жената и правят евала целия шоу бизнес на визията, ти ми приказваш тука

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, foxy_vd каза:

Не само, че си ти, но и словоредът и правописа са същите. Знаеш ли защо си ти? В нета има само 2 места, където се пише в детайли за чалга. В Рамания и в Сигнал+. Като видях постчето на "Цветин гея" само трябваше да се разходя в Рамания и да те намеря. 🤣

п.п. Грешното ми име е моя техническа грешка. Там не може да се редактира. Аз съм го писал. 

Се1, остави ги малко тия стари муфтии от 90те. Имат хитове, били са мадами, сега изглеждат добре като за 100 години, щото се смукат и не знам си кво, ма се1.  Заеби ги, 90тарски селянки от комунизма. В пичетата им сигурно дори ти можеш да влезнеш цял и  на двете ти любимки. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Kitty каза:

Здрасти, съфорумци.

Другата седмица отлитам на екскурзия. Дестинацията е.................."Ах, морето, ах морето............". Точно тъй - Бургас и по - точно Бургаска област, освен в Бургас, ще посетя и Несебър, Созопол, Поморие, Малко Търново, а евентуално може и Ямбол.

Та, да ви попитам, нали някои от вас пътешестват или са наясно, кои видеоклипове на изпълнителите от музикална компания "Пайнер" са снимани там?  Просто питам, от любопитство. Аз се сещам само за "Моя си" на Борис Дали, сниман в Несебър.

И преди да ми завидите - няма да клатя краци на плажа, (мразя пясък, а и не мога да плувам), а ще кисна по музеите.

Още, откакто видях Бургаския мост в видеоклипа на Вероника "Сериен лъжец", ми е мечта да го посетя.

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Сашо каза:

Рядкост са така изглеждащите 50 годишни жени. Стига си писал глупости вече. Жената и правят евала целия шоу бизнес на визията, ти ми приказваш тука

Всяка една известна личност от шоубизнеса с пари изглежда добре. Нормалните 50 годишни жени нямат пари да си правят нови ченета за 5000 евро, да си изсмукват лицето, да си правят косата и не знам си още кво. То и Шер на 80 изглежда много добре, ако я видиш. Мадона също. При тях е дори по впечатляващо, но пак си е хирургия. Оставете хората да имат мнение, харесвайте си баба, не казвам друго, но аз си имам моето мнение. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Kitty каза:

Здрасти, съфорумци.

Другата седмица отлитам на екскурзия. Дестинацията е.................."Ах, морето, ах морето............". Точно тъй - Бургас и по - точно Бургаска област, освен в Бургас, ще посетя и Несебър, Созопол, Поморие, Малко Търново, а евентуално може и Ямбол.

Та, да ви попитам, нали някои от вас пътешестват или са наясно, кои видеоклипове на изпълнителите от музикална компания "Пайнер" са снимани там?  Просто питам, от любопитство. Аз се сещам само за "Моя си" на Борис Дали, сниман в Несебър.

И преди да ми завидите - няма да клатя краци на плажа, (мразя пясък, а и не мога да плувам), а ще кисна по музеите.

Още, откакто видях Бургаския мост в видеоклипа на Вероника "Сериен лъжец", ми е мечта да го посетя.

Поздравче с морско лятно настроение:

 

 

Много мило, че пишеш в черно днес. Иска ми се "Любов нетрайна" на Полина да е сниман там, но не зная...

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Всяка една известна личност от шоубизнеса с пари изглежда добре. Нормалните 50 годишни жени нямат пари да си правят нови ченета за 5000 евро, да си изсмукват лицето, да си правят косата и не знам си още кво. То и Шер на 80 изглежда много добре, ако я видиш. Мадона също. При тях е дори по впечатляващо, но пак си е хирургия. Оставете хората да имат мнение, харесвайте си баба, не казвам друго, но аз си имам моето мнение. 

Какво ще кажеш за Луна? Напоследък изглежда по-добре от всички "бабета"! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Всяка една известна личност от шоубизнеса с пари изглежда добре. Нормалните 50 годишни жени нямат пари да си правят нови ченета за 5000 лева, да си изсмукват лицето, да си правят косата и не знам си още кво. То и Шер на 80 изглежда много добре, ако я видиш. Мадона също. При тях е дори по впечатляващо, но пак си е хирургия. Оставете хората да имат мнение, харесвайте си баба, не казвам друго, но аз си имам моето мнение. 

Съгласен съм. Имаш право, всеки си има мнение. Просто аз те цитирах за това, че не е лицемерна спрямо купените гледания, понеже те са факт, а нейните са реални. От там дойде и спора :=

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Много мило, че пишеш в черно днес. Иска ми се "Любов нетрайна" на Полина да е сниман там, но не зная...

Какво ще кажеш за Луна? Напоследък изглежда по-добре от всички "бабета"! 

Според мен от дъртите чанти наистина баба ти Кама изглежда най - добре, но тя се е посветила изцяло на това. Затова и кожата й е най - младежка, отделно яде и специфични неща (отново заради това, че може и да си го позволи). Но и защото има волята. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Много мило, че пишеш в черно днес. Иска ми се "Любов нетрайна" на Полина да е сниман там, но не зная...

 

Беше ми изчезнало това за цветовете.

А още един видеоклип на Полина не е ли сниман там, имам предвид хотелските кадри от "Не си отивай"? Разглеждах един хотел и една от стаите там ми заприлича от тази на видеоклипа.:1000(23):

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Теди Александрова,показвайки техники на Галин за супер blowjob.

20200731_214659.jpg

Е тука той може да й каже: не се прави на играч, за да не се окаже, че срещу теб стои треньор. 

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Kitty каза:

Беше ми изчезнало това за цветовете.

А още един видеоклип на Полина не е ли сниман там, имам предвид хотелските кадри от "Не си отивай"? Разглеждах един хотел и една от стаите там ми заприлича от тази на видеоклипа.:1000(23):

@asylum предизвика си съдбата.🤣

  • Like 1
  • Haha 3
  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Krislena каза:

Извинете,Коя беше Десита?

 

Едно момиче с приятен глас, топ визия и усет за мелодии и текстове! Пък и с хубав нос, не го е резала като Лидия.

  • Haha 4
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...