Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 8 минути, Blueberry каза:

Не искам да звуча грубо, но няма как да го кажа завъртяно и деликатно - мисля, че имам една идея повече наблюдения, защото през 2014 бях пълнолетна и  в България, отделно от това почти всяка седмица ходех на дискотека. Хаваната чак такъв хит не беше, Моли се да не почна - още по-малко. С мене да вървиш си беше хитачка, но пак бледнееше пред МСМ. Единствено Горе-долу от изброените беше по-голям хит, за Не си ти не съм сигурна, по-скоро бих казала, че бяха на едно ниво.

 

Хич не е грубо, споко, нo правиш едностранни заключения и само от това което ти си видяла. В това се убедих от поста ти по-нагоре в който намекваш че Горе-долу е по-голям хит от Кой. Like tff😃

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Хич не е грубо, споко, нп правиш едностранни заключения и само от това което ти си видяла. В това се убедих от поста ти по-нагоре в който намекваш че Горе-долу е по-голям хит от Кой. Like tff😃

Възможно е, то няма обективен критерий за това какво е хит. Горе-долу си стана лафче, стане ли дума за готвене/чистене, масово хората я цитираха. "Кой" гръмна супер бясно, спомням си, че бях на лекция и ми питаха колегите дали съм я чула, аз не бях и се опитвах да си я пусна на слушалки, без да забележи лектора :D 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Изброй конкретни песни от тези албуми, които не са качени в нито един от каналите.

Интрига

За него не питай

Не и утре

Още ти пука

Лъган си и ти

Точно това искам

Не съм за теб

Сто причини

Мразя те

Помниш ли

Другата жена

Всичко свърши

Писна ми

Обещай ми

Наивница на годината

Откакто те познавам

 

  • Like 2
  • Wow 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Dominatora каза:

 

Че тя Марче и без това не изкарва пари от пеене, защо й е да се занимава. Претоплените й маджи (песни) не вълнуват никого. Ако нямаше тъпкачки, финансово нямаше да издържи и трябваше да се отказала преди 10 години. И други имат "помагачи", но освен нея друга която да има 0 личен доход просто няма. Изключвам Цветелина Янева, която от към продукция е на много високо ниво и вярвам, че ако искаше щеше да има достатъчно участия. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

МСМ винаги ми е била хипер противна с тоя текст,90% състоящ се от "да да да" и "не не не"

После се чудят що има прием. Моро му по същата причина смаза с прием Не се изтриваш 2017.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

Интрига

За него не питай

Не и утре

Още ти пука

Лъган си и ти

Точно това искам

Не съм за теб

Сто причини

Мразя те

Помниш ли

Другата жена

Всичко свърши

Писна ми

Обещай ми

Наивница на годината

Откакто те познавам

 

Не и утре е качена в канала на Преслава

  • Like 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, fearless` каза:

Че тя Марче и без това не изкарва пари от пеене, защо й е да се занимава. Претоплените й маджи (песни) не вълнуват никого. Ако нямаше тъпкачки, финансово нямаше да издържи и трябваше да се отказала преди 10 години. И други имат "помагачи", но освен нея друга която да има 0 личен доход просто няма. Изключвам Цветелина Янева, която от към продукция е на много високо ниво и вярвам, че ако искаше щеше да има достатъчно участия. 

Има го това. Мария според мен пострада от това, че се отказа от участията покрай Хриси. Тъкмо беше набрала сила и имаше хитове. Правеше и готина програма, като всяка с хубава дискография. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Има го това. Мария според мен пострада от това, че се отказа от участията покрай Хриси. Тъкмо беше набрала сила и имаше хитове. Правеше и готина програма, като всяка с хубава дискография. 

Сега парфюм щяла да пуска!? Дано направи шишето във форма на отварачка, а защо не и да го кръсти така, шегата на страна ще скандализира цялата държава. 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Днес ме е ударило на чалга спомени, но ще лягам затова разказвам набързо (споменавала съм ги тук, но нека ги има и накуп):

Галин на първото му участие, на което попаднах, ме пита как се казвам и ме поздравяваше по име цяла вечер и ми пращаше целувки :roll1: със "Стреляй" и "Да владееш мъж", голям поздрав, няма що

Гергана на същото това участие ми се скара, че много пуша

Сиана на участие се скъса да ме поздравява цяла вечер с "Още ме държи" (май за пръв път срещаше човек, който да й знае песен)

Анелия на турнето през 2006 отказа автограф на 10 човека, защото казваха "Леле, това е Преслава" и ми даде само на мен, защото казах "Луди ли сте, това е Анелия"

Бледнея пред кралицата на случки по участия, но пак е нещо. Лека!

ОБОЖАВАМ ТЕ!

Поздрави се с този хит на Преслава и Емрах за лека нощ ❤️

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Hurricane каза:

Любима балада ❤️ 

Казвайте какво не е качено, за да го качи. Казах ѝ да качи “Усещане за Мерилин”, “Не и утре”, “Мили мой” и “Умирам”. Какво друго? Пресови, вие сте!

Песен в три тоналности. Революция в музиката.

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Hurricane каза:

Любима балада ❤️ 

Казвайте какво не е качено, за да го качи. Казах ѝ да качи “Усещане за Мерилин”, “Не и утре”, “Мили мой” и “Умирам”. Какво друго? Пресови, вие сте!

А защо не качи всичко? И да вземе пример от Андреа, Емилия и JLo да са без логото на Планета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Blueberry каза:

Днес ме е ударило на чалга спомени, но ще лягам затова разказвам набързо (споменавала съм ги тук, но нека ги има и накуп):

Галин на първото му участие, на което попаднах, ме пита как се казвам и ме поздравяваше по име цяла вечер и ми пращаше целувки :roll1: със "Стреляй" и "Да владееш мъж", голям поздрав, няма що

Гергана на същото това участие ми се скара, че много пуша

Сиана на участие се скъса да ме поздравява цяла вечер с "Още ме държи" (май за пръв път срещаше човек, който да й знае песен)

Анелия на турнето през 2006 отказа автограф на 10 човека, защото казваха "Леле, това е Преслава" и ми даде само на мен, защото казах "Луди ли сте, това е Анелия"

Бледнея пред кралицата на случки по участия, но пак е нещо. Лека!

Пусна бомба и отиде да спиш! Тц, тц! Хайде утре да си припомняме. И аз имам какво да споделя! 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

@Slavi кое е смешното 🤔🤭

 

Не мисля, че Феноменален е някакъв масов хит. Да, пуска се още по клубовете, но самата чалга отдавна не е така масова. Изобщо ми е смешни да се изкарва нещо огромно. Сега ще натрупа някой друг милион заради по успешния кавър и съвсем ще ни надувате главите какъв феноменален успех имала.. 

  • Like 5
  • Haha 1
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

МСМ е била няков масов хит в Студентски град, до колкото разбрах, ама аз тогава бях край морето и там Хавана тропикана беше къде къде по-голям хит. Ама никоя песен от това лято не можеше да стъпи на пръста на Видимо доволни.

  • Like 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Olay каза:

МСМ е била няков масов хит в Студентски град, до колкото разбрах, ама аз тогава бях край морето и там Хавана тропикана беше къде къде по-голям хит. Ама никоя песен от това лято не можеше да стъпи на пръста на Видимо доволни.

И аз бях на морето и работих на Слънчака. МСМ гърмеше от заведения, в които не пускат чалга. Но, да, и двете не са близо до Видимо доволни. 

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , retr0 каза:

Ама то десетилетието  към което песента принадлежи приключи. Сега сме в ново.  :) 

Реалното десетилетие приключи, да. Но понеже форумното понятие за десетилетие е едно такова малко по-аморфно и разтегливо, според зависи как ни изнася, виж това тепърва започна. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , xroflx9 каза:

Андреа мачка. Тя е като абонирана за фотошоп,толкова ли няма кой да й направи готина обложка за песента,че за по-малко от 24 часа я сменя за 3 път?

Вече за 4

 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Време е Митко да върща наградите - хем ще задържи кокошките в кокошарника, хем повече пердуви ще летят коя да пусне следващия хит.

Този ratchet хит на Сончето заслужава иконичноста на горкото Дженино момиче, жалко че тя не попадна на този хит. :girl_cry2:

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Втората пайнер ера на Деска роди този скандален и много любим проект! 

Почти две години по-късно още не съм разбрал кои са главните герои от клипа. Питам ви да, но за един преАтел!

 

  • Love 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега ако е истина че Деса е напуснала Пайнер, отново се поставя вечния въпрос - Коя ще е певица на 2002 година? :scratch:

От втората и' ера в Пайнер "Не го прави" ми е топа, като и дуета с Галена. Харесвам и "В друг живот" но без циганските вокали сигурно повече би ми харесала, и нормално много ми е любимо LIVE изпълнението на "До тук" в арена Армеец. Вече по-силни проекти от тези в последните и' пет години, дали ще видим...

 

  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...