Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Току що, Сашо каза:

Коя е Джодрджия и коя е Камелия. Изивнявай. 

Аз предполагам, наиситна не знам коя песен е направила. 

Въпросната щерка предявява претенции да държи някви права над песните на майка си, и други изпълнителки да не правят изобщо кавъри, така че все едно дали говорим за Джоржия, Камелия или Коя?то и да била друга. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Olay каза:

И кво ... гузно ли й е поне за цялата дандания която направи покрай "За да те забравя"

Е къде сравняваш римейкове каквито са правили Емилия, Галена, Коце, сега и Кама, с ново звучене, пуснати професионално и с клипове, с такива най-нагло откраднати като Шушаната на Преса. Помня как искаше да я пее на концерта 2017 и остана с пръст в устата когато Милко и Ментата я изпяха преди нея и взривиха залата.

  • Like 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десита от 1 година  си стои на 1.3 милиона гледания, каква изненада... на алфите песничките са им като новите снимки - фенчетата цъкат, гледат, харесват и напускат без да се връщат повече. Заради това е и първоначалния интерес при тях. Ако види и три милиона тая песничка ще

е голяма работа, не че гледанията са тооолкова голям фактор, но едва ли е и някоя дискотеко-разбивачка. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, retr0 каза:

Десита от 1 година  си стои на 1.3 милиона гледания, каква изненада... на алфите песничките са им като новите снимки - фенчетата цъкат, гледат, харесват и напускат без да се връщат повече. Заради това е и първоначалния интерес при тях. Ако види и три милиона тая песничка ще

е голяма работа, не че гледанията са тооолкова голям фактор, но едва ли е и някоя дискотеко-разбивачка. 

22-28ми Юли - гледания от БГ

1. Милион - 1 030к
2. Красиви лъжи - 868к
3. Проблем - 841к
4. Дивана - 820к
5. Поредната цигара - 805к

6. Не се отказват - 659к
7. 24/7 - 619к
8. Тарантула - 449к
9.. Беден в сърцето - 416к
11. Мерцедес - 361к - за 5 дена
12. Тясно - 346к
13. 100 живота - 338к
14. Куката - 323к
15. Той - 280к
16. GPS-а - 279к
18. Просто секс - 259к
20. Предишното момче - 256к

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Е къде сравняваш римейкове каквито са правили Емилия, Галена, Коце, сега и Кама, с ново звучене, пуснати професионално и с клипове, с такива най-нагло откраднати като Шушаната на Преса. Помня как искаше да я пее на концерта 2017 и остана с пръст в устата когато Милко и Ментата я изпяха преди нея и взривиха залата.

“Мама Ураган” нещо не ме кефи. Оригиналът е по-як!


“100 живота” наистина е страхотен римейк!

 

  • Wow 1
  • Confused 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

“Мама Ураган” нещо не ме кефи. Оригиналът е по-як!


“100 живота” наистина е страхотен римейк!

 

100 живота не се води авторска даже. Ти добре ли си 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

“Мама Ураган” нещо не ме кефи. Оригиналът е по-як!


 

Веси Бонева нали щеше да ги съди. К'во стана, а? Къв е изхода???!

  • Like 1
  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

A cover usually refers to a reinterpretation. This might take the form of creating an acoustic version, a different arrangement, or even just taking the lyrics and coming up with an entirely new melody. A remake is an attempt at reproduction, playing the song the same way it was originally played.

 

На Камелия е 100% кавър, но я е срам, и за това ползва 'римейк'.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Hurricane каза:

“Мама Ураган” нещо не ме кефи. Оригиналът е по-як!


“100 живота” наистина е страхотен римейк!

 

Втората песен не знам как не ти звучи като куплетите на Да или не на Криско, а пък намираш прилика с 100 живота, ама ок.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Olay каза:

A cover usually refers to a reinterpretation. This might take the form of creating an acoustic version, a different arrangement, or even just taking the lyrics and coming up with an entirely new melody. A remake is an attempt at reproduction, playing the song the same way it was originally played.

 

На Камелия е 100% кавър, но я е срам, и за това ползва 'римейк'.

От какво да я е срам, като последните й 2 песни са кавъри? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Hurricane каза:

Така ли? Ама то на Галя най-големите хитове или са дуети, или са кавъри...

Поредният нов досаден пресов? С нищо не се различавате, дрънкате едно и също всички. Поредният, който след време ще се скрие от този форум. :D 

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Сашо каза:

Мисля, че ще е нещо на Румяна.

В рубриката „Нещо лично“ с гост Камелия Лилия Стефанова изпълни песента на Румяна – „Само с теб“, която Камелия свързва с връзката си с Цветин.

 🙂

 

 
 
  • Like 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава е баси неориентираната, но се надявам да й провърви без "Пайнер" сега, когато все повече хора успяват да се самопродуцират или да работят с малки фирми.

Очаквам скоро и "Планета" и "Пайнер" да спрат да са едно цяло и по телевизията да започнат да въртят и други изпълнители, това е единствената логична крачка, ако на някой още му дреме за телевизията, разбира се.

Бизнесът се промени повече в последните 3 години, отколкото в предишните 10.

  • Like 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

Поредният нов досаден пресов? С нищо не се различавате, дрънкате едно и също всички. Поредният, който след време ще се скрие от този форум. :D 

 

И вие така... Обожавам тази песен! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kitty каза:

Вярно ли е, че Гергана е напуснала, или са жълтини?

За Гергана не съм го видяла официално, но предвид, че няма нова песен от година, а за последните 5 години няма и 5 песни... напълно логично е. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, retr0 каза:

Десита от 1 година  си стои на 1.3 милиона гледания, каква изненада... на алфите песничките са им като новите снимки - фенчетата цъкат, гледат, харесват и напускат без да се връщат повече. Заради това е и първоначалния интерес при тях. Ако види и три милиона тая песничка ще

е голяма работа, не че гледанията са тооолкова голям фактор, но едва ли е и някоя дискотеко-разбивачка. 

Десита прави по 100к дневно. Не мисля, че е зле като за изпълнител на Алфа.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър вечер! Дал ви бог добро! Не съм бил отдавна тук, щото нямаше смисъл, но....

п.п. Меле, здраве и късмет и на теб! Темата за концерта за РД на Планета от декември 2014 да ти се намира под ръка, че ще има да си връщаме едни спомени в Рамания? :beer:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, -A. каза:

Десита прави по 100к дневно. Не мисля, че е зле като за изпълнител на Алфа.

"като за" намеси ли се в разговора... аргументите отпадат. 

"Беден в сърцето" е флоп... но като за Преслава. Цялостно си е доста приличен хит.

"Красиви лъжи" не предизвиква интерес... като за Галена и Криско. Иначе не е никак лош дебют.

"Не се отказват" и "Милион" вървят слабо... като за Денис/Даймънд. Защото се сравнява с предишните им рекорди по първоначални гледания.

Та и тук - Десита прави добри гледания... като за Алфа. Ама дори Меди я минава - а той се продуцира сам.

А и не разбирам защо казваме "като за изпълнител на Алфа". "Излъжи ме" смаза Галена и Фики по първоначален интерес, "Боже мой" падна много късно в гледанията, "Няма да ми мине" и "Просто секс" също никога не сме ги оправдавали с "като за изпълнител на Алфа".

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...