Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 час, Kitty каза:

Който е много грозен. Не знам какво му беше на стария, беше си хубав. Наели са си нескопосан графичен дизайнер.

Всяко нещо си има край - старият сайт на Пайнер, кариерите на Гергана и Мария...:bye2:Надявам се да си помогнем взимно за да го преодолеем и да не се самоубием.:crying_anim02::crybaby:

  • Haha 8
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Сашо каза:

😍

 

Не съм очаквал толкова да ме впечатли. Страхотна е! Много ми харесва с тъмна коса Кама, също Луна в Капките ми допадна много. Това русо вече взе да ми става бая ретро, макар да им е запазена марка. Очите й така изпъкват много повече. 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kitty каза:

Който е много грозен. Не знам какво му беше на стария, беше си хубав. Наели са си нескопосан графичен дизайнер.

Такъв е трендът в момента. Опростен дизайн, съвместимост с мобилни устройства и от мен имат адмирации, че най-накрая влязоха в този век. 20 години по-късно, но все пак сайтът им вече е насочен към рекламирането на сингли и албуми онлайн с възможност за стрийминг и продажба. 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Starboy каза:

Абе момиче ти нищо ново ли не приемаш? Надявам се поне тоалетната хартия да си сменяш. 

Пуснете си химна за успешен ден, целувки!

 

Създавам петиция, за промяна на националния химн на Републиката. Но ще изчакам още малко да чуем и предложението на Ариа;

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятел на Кобрата: Чу ли новата песен на Андреа, брат? Да не ти пука, продължаваме напред!

Песента:
За тебе любовта е да не се прибираш
седмици у дома
,
тъкмо се изправя и ме нокаутираш
с лъжа нова в гърба.

Кобрата:

96076443_266311854522891_2574400188881829888_n.jpg

  • Haha 8
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Starboy каза:

Абе момиче ти нищо ново ли не приемаш? Надявам се поне тоалетната хартия да си сменяш. 

Пуснете си химна за успешен ден, целувки!

Съмнява ме. Да ползва тоалетна хартия нали, тя е толкоз ретро, че сигурно признава само Седмичен труд, навит на руло. 

@Kitty Писе, по тоя повод се поздрави с тая песен на льобимката ти, посветена на стаята с двете нули. 

 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче тоя "филм" за Адъм/Адом/Адем/Адим какъв автогол е не е истина. Само доказва, че момчето по принцип няма нищо общо с музиката. Галинчо пък с това натъртване за визията му неволно си призна защо всъщност го е взел, и то не е защото го е чул как тананика.:3fdb8960598fa63e:Толкова са тъпи, че дори не споменават за забавните клипове на Николай за ТикТок, което е единственото нещо, което би могло да се ползва като коз да го отличи - хумористичната му страна.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Gerganafen каза:

Обаче тоя "филм" за Адъм/Адом/Адем/Адим какъв автогол е не е истина. Само доказва, че момчето по принцип няма нищо общо с музиката. Галинчо пък с това натъртване за визията му неволно си призна защо всъщност го е взел, и то не е защото го е чул как тананика.:3fdb8960598fa63e:Толкова са тъпи, че дори не споменават за забавните клипове на Николай за ТикТок, което е единственото нещо, което би могло да се ползва като коз да го отличи - хумористичната му страна.

Визията на рептил от филма Теория на конспирацията? 

Иначе имаш моите искрени съболезнования как си си го причинил това цялото. Надявам се не е било толкова болезнено, колкото изглежда. 


 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Gerganafen каза:

Обаче тоя "филм" за Адъм/Адом/Адем/Адим какъв автогол е не е истина. Само доказва, че момчето по принцип няма нищо общо с музиката. Галинчо пък с това натъртване за визията му неволно си призна защо всъщност го е взел, и то не е защото го е чул как тананика.:3fdb8960598fa63e:Толкова са тъпи, че дори не споменават за забавните клипове на Николай за ТикТок, което е единственото нещо, което би могло да се ползва като коз да го отличи - хумористичната му страна.

Ти виж коментарите под клипа и човек ще си помисли че проблема е в нас, малцинството в форума.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Lelqtian каза:

Съмнява ме. Да ползва тоалетна хартия нали, тя е толкоз ретро, че сигурно признава само Седмичен труд, навит на руло. 

@Kitty Писе, по тоя повод се поздрави с тая песен на льобимката ти, посветена на стаята с двете нули. 

Сакън! Ще се нарани, бършейки се!

 

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Сакън! Ще се нарани, бършейки се!

 

Можем да сме спокойни, оказа се че вече цяла 2020 не излиза, през декември бил излезнал последния брой. Кити предполагам в траур по тоя повод, заедно със цял куп други, но непоболест пенсионерки. Аз явно бях изтървал ... 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Визията на рептил от филма Теория на конспирацията? 

Иначе имаш моите искрени съболезнования как си си го причинил това цялото. Надявам се не е било толкова болезнено, колкото изглежда. 


 

 

Реших все пак да видя за какво става въпрос. А пък изсценировката накрая е без коментар - толкова изкуствено и кринджаво. Сега й е паднало на Галка да се прави на шефче пред камерата.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

Ти виж коментарите под клипа и човек ще си помисли че проблема е в нас, малцинството в форума.

Все пак тук сме отбрано общество, кво ще се занимаваме да коментираме под клипа като простолюдието :) А и аз без айфонче под клипове не коментирам, ша ги промотирам на алгоритъма, как пък да. 

 

преди 7 минути, Gerganafen каза:

Реших все пак да видя за какво става въпрос. А пък изсценировката накрая е без коментар - толкова изкуствено и кринджаво. Сега й е паднало на Галка да се прави на шефче пред камерата.

Шефче пред камерата, и шефка в спалнята. Въпреки че като гледам тоя си е точно същата трофейна пъстървичка като останалите гърли в техния курник. Дано поне стига 5 бона заплата ...

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

Малина напуснала ли е Пайнер ? Изглежда, че напоследък има доста участия, но нищо не се обявява в сайта им.

Няма я в менюто им с цени. Тя и преди това си бръмчеше по кръчми и малки дискотеки за по 1000 лв. Много ясно, че няма да отчита.

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Update time

- Минахме "И това ще отмине" и вече "100 живота" е най-гледаният официален видеоклип за годината.

- Мина "Пиян" по лайкове и вече е втората най-харесвана самостоятелна песен в канала на планета.

- Общо с топика има над 12М за по-малко от 3 месеца.

 

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Няма я в менюто им с цени. Тя и преди това си бръмчеше по кръчми и малки дискотеки за по 1000 лв. Много ясно, че няма да отчита.

Ми бръмчи и не протестира. Много правилно. Работи жената, както видяхме и на 100 да стане, искрено и ги пожелавам да ги чукне някой ден, пак си прави купона.

Явно на протест отидоха само бръмчилките, дето са скарани с математика и имат други поводи да искат по големите дискотеки, а не да "пеят". 

Ся ми стана интересно що не го представиха новия рептил пред парламента, ми чак сега. И с то с някви ала "моите любовни истории" филмчета в ютубето и като статист в клип на поредна Деса, щото им е излязъл по ефтино то наема на пластмасов манекен. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Спряха я на половината хахахах 

Да., защото беше време за реклами. Те така правят и на други песни. Дойде ли кръгъл час и спират песните за реклами. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Hurricane каза:

Този брутален трак вече е качен в канала на Преси

 

Супер трак! ''Пази се от приятелки'' е един от най-силните албуми, но както винаги Преслава го заряза. Не че прави добри клипове, но поне можеше да популяризира още повече тази, ''Умирам'' или ''Откакто те познавам''. Дано си качи повече ретро песни в канала. 

  • Like 2
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...