Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Този път класацията Планета топ 20 е по-различна и е направена от топ 20 най-избираните песни от рубриката "Любините песни на X изпълнител".

 

  • Love 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, zai4eto82 каза:

Ето ни в Габаната миналия вторник и двамата в бяло

FB_IMG_1595967469242.jpg

Пияни, заляни... Ти си си добре, но певците... 

преди 38 минути, pechenko каза:

Който носи бяло..... 

 

  • Haha 5
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Danger. каза:

Тая в двата клипа е коренно различна. Какво нещо е фотошопа.

3A2C4519-BF8E-4EE1-A77C-BF1C28138C7C.jpeg

D61CCF37-57B4-4CED-AF1C-8587AE8FB041.jpeg

4AF561A4-BC1C-40A3-8427-9D0D499B8EC6.jpeg

И аз не я познах. В първия клип е готина ковра, във втория - гюпка. 

Но в инстаграм е най-потресаваща. 

  • Like 3
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

Този път класацията Планета топ 20 е по-различна и е направена от топ 20 най-избираните песни от рубриката "Любините песни на X изпълнител".

 

Галена с 6 песни!! 

Любимка и на публиката и на колегите!

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

@DarkChild,  това,  че ти водиш скучен живот,  други не сме така.  От снощи към 2:00 пристигнахме с Ники в Приморско след работа.  Кято пристигнахме,  засякох Велислав излизаше отхколата на Коце и вземаше нещо.  Пристигнали сме по едно и също време.  Даже и ми каза здрасти като ме видя.  Какво чудно има да се познаваш с известните хора при положение,  че ходя на участия.  Няма как да не се познаваме и поздравяваме.  Велислав и той толкова земен.  Разговаряме с него пред колата на Коце все едно сме си приятели.  Това,  че ти не можеш да го разбереш си е твой проблем.  В момента съм в къща в Приморско,  Ники спи,  прибрала съм се в 6:00 сутринта от Коце,  спахме с Ники до 111:00, бяхме на плаж,  хапнахме,  сега си почиваме.  И други неща правихме,  ама това са подробности.  Тъй че диагнози си поставяй на себе си и полека с тази отрицателна енергия.  Забелязала съм,  че си много негативен човек.  

Познаваме и поздравяваме е едно, да се изкарваш, че едва ли не им правиш...добрини е нещо съвсем друго. Изглеждаш комично отстрани с твоето постоянно натякване за сексуалните си подвизи. Бъди малко по-изискана.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Паника е на 90-то място, Ламборгини на 89-то, 100 живота на 19-то в Епъл мюзик, а Пиян на 68-мо и Беден в сърцето на 4-то

  • Thanks 4

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Kriminal каза:

Паника е на 90-то място, Ламборгини на 89-то в Епъл мюзик, а Пиян на 68-мо и Беден в сърцето на 4-то

А 100 живота? 

 

преди 24 минути, Willy каза:

Галена с 6 песни!! 

Любимка и на публиката и на колегите!

Деса с 3 в топ 10!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, THE IIconic каза:

@asylum

 

Имаш ли представа какво стана с тях? Харесвах ги.

Тая с чернат коса пя самостоятелна песен с балканско звучене на концерта на Ивана, на който всъщност пяха Полина, Валя, Биляна, Милица и сие. После отиде в Тянков. Другата май тотално изчезна. 

  • Like 1
  • Sad 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , retr0 каза:

Ами като толкова й знае устата на Емилия... ето, каквото не искаш това ти се случва. Като се подиграваше на Андреа, сега има ли и тя международен хит? Има! Малко й е. 

С разликата, че Емилия наиситна има международен хит с минимални усилия. 2 от 3те й парчета ще минат всичко, което някога е избълавала Дора. Да не говорим, че нейните "международни" песнички са тъпи и са флопове. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

Пияни, заляни... Ти си си добре, но певците... 

И аз не съм много трезвена.  Бях пила бейлис и малко замаяна. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , retr0 каза:

Лягаме пак с надежда за премиера утре, дано! Ако е на Лидия пак го броим за празен ден. 

Ариа да направи песен и с Лиди дано!:angry:(поне едната в дуета да може да изкара 2 поредни верни тона)

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , asylum каза:

Тая с чернат коса пя самостоятелна песен с балканско звучене на концерта на Ивана, на който всъщност пяха Полина, Валя, Биляна, Милица и сие. После отиде в Тянков. Другата май тотално изчезна. 

На Лайф партито от 2008ма ли е пяла Виктория?

И това за Тянков не знаех, дай някоя песен или инфо.

Иначе и Мариана има две самостоятелни песни след дуета, в тази също пее само тя.

 

  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Wild_Style каза:

Обувките най-вече са класни  :1000(33):  :laughing:  С такива са момичета на околовръстното след Младост в София.

Е подбрала ги е спрямо аудиторията. А и е малко нелепо сред пияндета да облечеш версаче. Айде при тях е разбираемо, цяла година са работили да се покажат в мръсната дупка с тениската на Филип Плейн. То е било, смрад, пот и бъхтене. Не е нужно сега да им взима момента на първите 50 години. 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някои изпълнители могат да завиждат само на пълния график от участия на Коце.  Някои се борят за участия,  други имат без никакъв проблем и след 20 години.  Който си го може,  си го може.  Пълни ли клубовете,  пълни ги,  че даже и по частни партита го канят.  

  • Like 1
  • Haha 4
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Krislena каза:

СТИЛ и КЛАСА! 

 

Screenshot_20200729-091608_Instagram.jpg

Ами тя не е като яката Галена.  Галена много яка винаги,  особено в новия клип- секси красота.  😍❤❤❤❤

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...