Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Willy каза:

Силна песен? Едно и също. Прекалено еднаква е.

Гръм много повече приличаше на НМЗ. Като цяло като стил не е нещо ново, но на мен поне не ми прилича крайно на нещо друго. По скоро го отдавам на това, че този стил с надъхването вече отмина. 

Радвам се, че се очертава флоп де. Нека Десита да блесне! 

  • Like 1
  • Sad 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, NazzkO каза:

Е как силна. Егати бълвоча незапеваем! Да си пускаш Деска, че слушането на новите надежди тип ариа малката, голямата, лидка и т.н уврежда слуха 

Хитово звучи. Не е мойта песен де. От новите фаворитки са ми Данна и Десита. В този ред на мисли коментирай любимите ми тракове Той и Поредната цигара. На Десита предвиждам, че ще ти хареса😁

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , asylum каза:

Били по-големи от нея и ортачката й прилепова... Че аз съм по-малък и смътно си спомням тия заглавия, да съм бил на 3. Точно Китата ги е гледала. 

За Павел има информация, колкото щеш. Това, че не ти е попадала, не значи, че не съществува. 

А защо плюеш соца и представителите му. От какво точно се оплакваш - не си била лишавана от нищо, нямало от какво да недоволстваш, а ревеш за комунизма, от който едва ли си спомняш нещо. Тотално противоречие, драга. 

 

 

Аз жълти медии не чета и не им вярвам. Там си измислят куп глупости.

Не плюя соца, но определено Глория и Ивана не са го харесвали и са развили сериозни комплекси.

А за помненето - помня. Вие, дребсита, няма как да знаете какви бяха вкусовете на истинските кисело мляко, салам и боза.

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kitty каза:

Аз жълти медии не чета и не им вярвам. Там си измислят куп глупости.

Не плюя соца, но определено Глория и Ивана не са го харесвали и са развили сериозни комплекси.

А за помненето - помня. Вие, дребсита, няма как да знаете какви бяха вкусовете на истинските кисело мляко, салам и боза.

Е, одеве написа, че си чела жълтурски вестници... За Павел не е само в жълти, да те светна.

Със соцсалами вероятно не си се давила. То с истински салам как да се задавиш. Само със съвременни ментета.

 

  • Haha 8

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Kitty каза:

Аз жълти медии не чета и не им вярвам. Там си измислят куп глупости.

Не плюя соца, но определено Глория и Ивана не са го харесвали и са развили сериозни комплекси.

А за помненето - помня. Вие, дребсита, няма как да знаете какви бяха вкусовете на истинските кисело мляко, салам и боза.

Надменното ти поведение ми идва в повече.

  • Like 6
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Kitty каза:

А за помненето - помня. Вие, дребсита, няма как да знаете какви бяха вкусовете на истинските кисело мляко, салам и боза.

Да не ти пука, ти нали познаваш тези вкусове - най-вече на салама. :D

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, asylum каза:

Е, одеве написа, че си чела жълтурски вестници... За Павел не е само в жълти, да те светна.

Със соцсалами вероятно не си се давила. То с истински салам как да се задавиш. Само със съвременни ментета.

 

Да, попадали са ми жълти издания, защото съквартирантката ми в пансиона си купуваше такива понякога, хвърлях ми едно очо............

А 2007 си взимах "Уикенд", заради поредицата с DVD филмите на "Дискавъри" и двете части на "Белия бим, черното ухо". Такива глупости пишеха там, че лошо ми ставаше.............. Извънземните били построили пирамидите, еди - кои си личности имали паранормални срещи, свързваха Преслава с връзки с абсурдни мъже,  Анелия се била развеждала, Емилия и била отмъкнала мъжа, Глория си била удължавала краката...............

Е, онова за Емилия истински ме втрещи, като се оказа вярно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бърза справка за най гледаните песни от 2019 година през последната седмица:

1.Бели нощи-Били Хлапето и Демо 282ка

2.Акула - 192ка

3.Жено, бягай - Азис 130ка

4.Да или не - Криско 127ка

5.Те амо - Торино и Пашата 118ка

6.Горила - Криско и 2бона 110ка

7.Кома - Коце и Стораро 108ка

8.Болка моя - Янева 108ка

9.Гн директоре -Годжи 107ка

10.Мега бомба - Синан 105ка

11. Тръгвай си 104ка

12. Ламборгини 103ка

13. Излъжи ме 102ка

14. Пиян 101ка

15. Бягай 85ка

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

Бърза справка за най гледаните песни от 2019 година през последната седмица:

1.Бели нощи-Били Хлапето и Демо 282ка

2.Акула - 192ка

3.Жено, бягай - Азис 130ка

4.Да или не - Криско 127ка

5.Те амо - Торино и Пашата 118ка

6.Горила - Криско и 2бона 110ка

7.Кома - Коце и Стораро 108ка

8.Болка моя - Янева 108ка

9.Гн директоре -Годжи 107ка

10.Мега бомба - Синан 105ка

11. Тръгвай си 104ка

12. Ламборгини 103ка

13. Излъжи ме 102ка

14. Пиян 101ка

15. Бягай 85ка

Screenshot-20200723-150259-Gallery.jpg

Това са гледанията от канала на Миле преди точно 10 дни. Сега са +83к което означава че и това клипче прави доста добри гледания. Топика също е с 21к. за седмица.

  • Like 1
  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Гальо каза:

С тази снимка обяви премиерата, но после я изтри

Може би коня, не е бил съгласен с хонорара🙄

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Danger. каза:

Тая защо винаги пише с тоя гаден червен шрифт? Изпуснал съм. 

Щото не е забранено. И щото местната форумна администрация отказва да вземе мерки по тоя въпрос, щото било ограничаващо себе изразяването. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Lelqtian каза:

Щото не е забранено. И щото местната форумна администрация отказва да вземе мерки по тоя въпрос, щото било ограничаващо себе изразяването. 

Предлагам да пишем в червено. 

 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

Хитово звучи. Не е мойта песен де. От новите фаворитки са ми Данна и Десита. В този ред на мисли коментирай любимите ми тракове Той и Поредната цигара. На Десита предвиждам, че ще ти хареса😁

Хахахах Десита ми е неприятничка леко хахах. Цялата алфа, просто излъчването ми е на драпащи за слава бърза при всички. От една година са на пазара а се прегрупираха във всякакви възможни комбинации само и само да се пуска продукция... то не бяха фийтове, трима, четирима хаххаха ако тр да избирам от двете Той звучи доста по-добре, ама като разбрах, че тая Дана е на под 18 ъъъъъъ криндж хахаха

 

 

поздрави

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Screenshot-20200723-150259-Gallery.jpg

Това са гледанията от канала на Миле преди точно 10 дни. Сега са +83к което означава че и това клипче прави доста добри гледания. Топика също е с 21к. за седмица.

Интервюто още ли не са го качили? Искам да видя как Галенчито пелтечи.

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DarkChild каза:

Интервюто още ли не са го качили? Искам да видя как Галенчито пелтечи.

Галена каза само 2-3 реченици, само испяха песента, не са гостували половин предаване като беше с Преса. Галка беше по-притеснена. 

Oколо 1:16:00 минута

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DarkChild каза:

Интервюто още ли не са го качили? Искам да видя как Галенчито пелтечи.

В Гранд нямаше интервю. Дм Сат беше това. Бяха писали, че от пайнер им блокират клипа, защото изпя 5 песни и пускаха част от клиповете. На тях им изтриха целия канал заради неуредени права на песните на Драгана.

  • Like 1
  • Haha 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Alter Ego каза:

Галена каза само 2-3 реченици, само испяха песента, не са гостували половин предаване като беше с Преса. Галка беше по-притеснена. 

Oколо 1:16:00 минута

 

Мале, какъв кичозен пуловер. И още имат наглостта да говорят небивалици като българска абитуриентка и не знам си какво.

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DarkChild каза:

Мале, какъв кичозен пуловер. И още имат наглостта да говорят небивалици като българска абитуриентка и не знам си какво.

Наистина тези ваши абитурентки от преди десетина години много голями следи оставиха. :1000(29):

https://www.blic.rs/slobodno-vreme/zanimljivosti/pogledajte-modu-u-susedstvu-bugarske-maturantkinje-kao-turbo-folk-pevacice/2xzmkyd

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Alter Ego каза:

Наистина тези ваши абитурентки от преди десетина години много голями следи оставиха. :1000(29):

https://www.blic.rs/slobodno-vreme/zanimljivosti/pogledajte-modu-u-susedstvu-bugarske-maturantkinje-kao-turbo-folk-pevacice/2xzmkyd

Този народ е обсебен от нас. То не е само това - бугарски воз, бугарска скупщина и още какво ли не. Влез в Туитър, напиши bugarski/bugarska  и гледай само обиди и подигравки. После не ни били най-големият враг. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Alter Ego каза:

Наистина тези ваши абитурентки от преди десетина години много голями следи оставиха. :1000(29):

https://www.blic.rs/slobodno-vreme/zanimljivosti/pogledajte-modu-u-susedstvu-bugarske-maturantkinje-kao-turbo-folk-pevacice/2xzmkyd

Ооо за българските абитуриентките дума да не става. Всяка година се чудя колко по-ужасни тоалети са способни да изкарат.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...