Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Slavi каза:

Затова самостоятелните им са със супер скромни цифри. 

При Ариа има доказателства, но при Алфите няма. Па и точно лайкове ще купува... Песента и е хубава. Защо да не я харесват. 

То не пречи да харесват, просто изнасилени първоначални данни. Ариа я хванахте, щото прави като Татяна и Рени, Ваня... Алфите си купуват от първата минута и това ти убягва или си затваряш очите просто. А най-много купуват големите имена, воглаве с Преса. 

  • Like 1
  • Angry 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

:D

Истината е, че много ми харесва гласа му. Както казах, много ми харесва поп-постановката у младите изпълнители. Затова ми допада и той, и Меди, и Лидия, които са доста тренирани в тая област. Аз Лидка много я харесвах като песни и може би ако не я бях следвала в социалните мрежи, още щях да я подкрепям.

 А Деска е доста надъхана, може би подстрекавана от продуцента си, но си личи по постовете й. 

Те и Лидия и Дессита пеят страхотно поп, но в техните си песни не го демонстрират. 

При Денис Теофиков гласът му грабва но но нещо ми опротивя след втория дует с Малката. 

Аз не им следя профилите в инста, но от едно интервю на Диона и Дессита в Автограф, Дессита ми изглежда доста скромна, дори леко подтисната. Но все още нв показва максималния потенциал на гласът си. 

А знаеш ли нещо повече за отношения на Теофика и Дессита. Колко време са били заедно и защо са се разделили. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Slavi каза:

А знаеш ли нещо повече за отношения на Теофика и Дессита. Колко време са били заедно и защо са се разделили. 

Не особено, защото не ги следях много тогава. Май месец-два са били "заедно". И са се разделили, защото той й е изневерявал (според нея), а според него никога не са били особено сериозно и не му се занимавало с деца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Не особено, защото не ги следях много тогава. Май месец-два са били "заедно". И са се разделили, защото той й е изневерявал (според нея), а според него никога не са били особено сериозно и не му се занимавало с деца.

Не бяха ли на г/д еднаква възраст?

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Денис му личи, че си е селяче и като нищо да е изневерил наистина. Но предпочитам него пред алфите, пее страхотно, с кого се боцкат не ме грее особено. От премиероте тазо седмица засега Анелия и Теофика са най-силни, което е нормално де. Чакаме лъжите, там имам нереално високи очаквания, дано пръснат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Blueberry каза:

Не особено, защото не ги следях много тогава. Май месец-два са били "заедно". И са се разделили, защото той й е изневерявал (според нея), а според него никога не са били особено сериозно и не му се занимавало с деца.

Ходеха няколко месеца и имаше клипчета, снимки как се целуват, гушкат и т.н

Една вечер Алекса беше качила стори как се държат за ръцете с Денис ( без лицата ) и Десита веднага след товва пусна въпроси и качи на стори въпросната снимка и започна драмата :D Ще се поровя да намеря сторитата на Десита

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ходиха 2-3 месеца и Десита беше влюбена в него, но той не. Тя го тагваше, коментираше и харесваше снимки, а той почти нищо 😂 На нова година десита го чакаше и той не дойде и някъде малко след нова година се случи драмата. Това се случи преди премиерата на “Мусала” и имаше някви думи от страна на Денис как песента нямало да направи и един милион и нещо за “Галинчо”, но не помня какво точно беше. Иначе се бяха запознали с Алекса на снимките към “Мило мое” и когато вече се разбра, че “ходят” тая много на сериозно се взе и  си мислеше, че едва ли не ще са завинаги заедно. Добре, че скъсаха, щото беше ужасна.

ABFE706E-8471-4A11-BF82-77196EFA55F1.png

2370AA19-2214-4F11-A1B9-76F051BA2370.png

014597E8-B8B8-4B52-9FF6-FAA5FB25B5DC.png

438C6C55-4224-4F15-9821-FED3651C0C74.jpeg

  • Haha 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , asylum каза:

Със сигурност знае за повечето далавери и си трае, мълчалива съучастница.

Интересно как за Глория и Ивана "май е вярно", но за Преса и дума не може да става :D В жълтите медии почти всичко за певиците е напълно вярно, за съжаление. 

За Глория бях чувала слухове за връзката и с Жоро Илиев,  още докато беше жив, но ги мислех за типични жълти истории, също като измислиците, че си е удължавала краката.

Като разбрах миналата година, че е истина, останах като гръмната. Не знам по какви причини се е забъркала с тоя човек, тя си знае............И пак добре, че е извадила късмет. С мутрите шега не бива.

А за Ивана и Мутрафона се говореше, още когато той през 2007 за пореден път дойде да и връчи награда, този път наградата за Мегазвезда на телевизия "Планета". тогава им щракнаха много снимки с техните погледи, които си разменят, докато тя пее. Вкусът и за мъже на Ивана е просто умопомрачителен.

Ох, те двете са по - големи от нас с Петя, зяпали са "Октопод" и "Далас" и са бленували за пари, модни парцалки, пътешествия и почивки. Тяхното поколение е едно............много материалистично.

Докато ние с Петя сме друго поколение. ние израснахме с мутренските истории и престелки, помним логото на ВИС, което беше навсякъде (на СИК, убийте ме, не съм виждала лого), бяхме хлапета, когато убиха братът на Жоро Илиев, не разбрах защо се вдига толкова медийна тупурдия за един убит мафиот. И Луканов не го знаех кой е, мислех, че е мафиот. Майка ми тогава зяпаше като хипнотизирана новините, мен изобщо не ме попита как съм, като се прибрах от училище.

Та, ние с Петя сме си умнички, тя си почна скромно, имаше скромни гаджета в началото........... Е, Петко не го харесвах, защото тя заради него си промени прическата и стила си на обличане (пусна си бретон и почна да носи тежки скъпарски рокли). Усещах го, че той не е за нея. Правилно си изпроси песента "Новата ти".

Павел не го знам какъв е, но се надявам Петя да внимава много, защото има и намесено дете, което не бива да страда.Парите и лукса не са всичко на този свят, дано го осъзнае. Повече ми харесваше, когато беше скромна и не парадираше  с маркови парцали и пари и правеше скромни, но стойностни видеоклипове.

 

За видеоклипа на "Крепост" бях чела една жълтина в жълтурски вестник, че сюжетът с колието бил автобиографичен, явно е истина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, pechenko каза:

Ходиха 2-3 месеца и Десита беше влюбена в него, но той не. Тя го тагваше, коментираше и харесваше снимки, а той почти нищо 😂 На нова година десита го чакаше и той не дойде и някъде малко след нова година се случи драмата. Това се случи преди премиерата на “Мусала” и имаше някви думи от страна на Денис как песента нямало да направи и един милион и нещо за “Галинчо”, но не помня какво точно беше. Иначе се бяха запознали с Алекса на снимките към “Мило мое” и когато вече се разбра, че “ходят” тая много на сериозно се взе и  си мислеше, че едва ли не ще са завинаги заедно. Добре, че скъсаха, щото беше ужасна.

ABFE706E-8471-4A11-BF82-77196EFA55F1.png

2370AA19-2214-4F11-A1B9-76F051BA2370.png

014597E8-B8B8-4B52-9FF6-FAA5FB25B5DC.png

438C6C55-4224-4F15-9821-FED3651C0C74.jpeg

Калтаци! 

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, asylum каза:

Говориш в първо лице, множествено число, сякаш с Петя сте ортачки, израснали в една махала, от една дойка сукали :D

Не сме ортачки, но е факт, че нашето поколение е по - разумно. Не всеки, който се занимава с бизнес, е мафиот. Досега не съм срещал някъде да пишат за Павел, че е такъв. И то не в жълтурски издания, а в сериозни такива.

Глория и Ивана са донякъде разочарование, но то тяхното поколение е такова - твърде материалистично. Бедно са живяли при соца, искали са западния начин на живот. И се забъркали с мутрите, за да го получат, без да помислят за последствията и за децата си.

А ние, с Петя, не сме били лишавани от нищо. Не сме ходили с униформи на училище, по наше време имаше кукли "Барби" и конструктори "Лего", гледахме анимациите на "Дисни" и американски филми и сериали, носехме хубави дрехи, пиехме "Кока - кола", имахме коледни шоколадови календари и по магазините имаше сто вида шоколади.

Така че, ние нямахме от какво да сме недоволни като млади. Тя лесно си намери работа, стана известна, започна да изкарва много пари............ За какво и е мафиот? Само ядове да бере с него. Петя пееше за любов, не за материални неща. Никога не е имала песни като "Скъпи, купи ми нещо".  "Нежен рекет" си беше просто една майтапчийска песен, даже не е нейна, а на Милко.

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Kitty каза:

Не сме ортачки, но е факт, че нашето поколение е по - разумно. Не всеки, който се занимава с бизнес, е мафиот. Досега не съм срещал някъде да пишат за Павел, че е такъв. И то не в жълтурски издания, а в сериозни такива.

Глория и Ивана са донякъде разочарование, но то тяхното поколение е такова - твърде материалистично. Бедно са живяли при соца, искали са западния начин на живот. И се забъркали с мутрите, за да го получат, без да помислят за последствията и за децата си.

А ние, с Петя, не сме били лишавани от нищо. Не сме ходили с униформи на училище, по наше време имаше кукли "Барби" и конструктори "Лего", гледахме анимациите на "Дисни" и американски филми и сериали, носехме хубави дрехи, пиехме "Кока - кола", имахме коледни шоколадови календари и по магазините имаше сто вида шоколади.

Така че, ние нямахме от какво да сме недоволни като млади. Тя лесно си намери работа, стана известна, започна да изкарва много пари............ За какво и е мафиот? Само ядове да бере с него. Петя пееше за любов, не за материални неща. Никога не е имала песни като "Скъпи, купи ми нещо".  "Нежен рекет" си беше просто една майтапчийска песен, даже не е нейна, а на Милко.

Остави сега Прес, дай малко мнение за Класата на поп-фолка - Мария Цветкова, а.к.а АРИА. Живее ли ти се, слушайки този хит?

 

  • Like 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз вече не мога да слушам музика.

Но и ми стига само да прочета заглавията на песните, за да разбера, че "Паънер" са се преориентирали да пускат простотии. Още се чудя за песента "Бръм" на Анелия. По - малоумно заглавие от това, няма накъде.

И за да не кажете, че съм светица - на нашата другарска танцувахме на песента за ласмагите - джасмагите. Ами, толкова ни е бил акълът.

На мен ми липсва качественият попфолк.

Ей това наричам аз качествено :

https://www.vbox7.com/play:eeb0cdde?p=playlist&id=1442103

Link to comment
Сподели в други сайтове

Намаля ми още повече слуха, затова. Заради многото болкоуспокоителни, които вземах дълго време, преди да ми открият гинекологичен проблем.:cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Kitty каза:

Аз вече не мога да слушам музика.

Но и ми стига само да прочета заглавията на песните, за да разбера, че "Паънер" са се преориентирали да пускат простотии. Още се чудя за песента "Бръм" на Анелия. По - малоумно заглавие от това, няма накъде.

И за да не кажете, че съм светица - на нашата другарска танцувахме на песента за ласмагите - джасмагите. Ами, толкова ни е бил акълът.

На мен ми липсва качественият попфолк.

Ей това наричам аз качествено :

https://www.vbox7.com/play:eeb0cdde?p=playlist&id=1442103

А разбра ли за предстоящия дует на двете гъзарки Анелия и Ариа? Да те вкарам малко в час за модерните неща

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...