Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

В момента всички около мен, и от ex-yu републиките правят същото с Дуа Липа, трият песните и' oт телефоните си заради поста за Голема Албания, блокират/отследват от инстаграм, но аз не съм. Все пак музиката си е музика, поведението е друго. И харесвам поне 95% от творчеството на Цура, не е само да имаш пари а и вкус. И Мара има пари, но ни 5% не е това което е Цура.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Olay каза:

Първата и засега единствената чалга песен станала първа в абсолютно всички платформи едновременно си е престижно. Първо място в измислена класация и платформа, дето дори служителите на А1 не ползват какво да му е престижното.

Нормално да е първа като нямаше никакви нови песни 3 месеца... да не се превъзнасяме излишно. Дори мен ме кефи “Сто живота” , но знаем на какво се дължи успеха й.

Все едно да изкараме хита на годината - Малката и Денис - “И това ще отмине”... Поредното копие на “Акула”, отново в онзи период...

  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, BaGaBoNtIn каза:

Нормално да е първа като нямаше никакви нови песни 3 месеца... да не се превъзнасяме излишно. Дори мен ме кефи “Сто живота” , но знаем на какво се дължи успеха й.

Все едно да изкараме хита на годината - Малката и Денис - “И това ще отмине”... Поредното копие на “Акула”, отново в онзи период...

Първата и единствената! Никоя друга бг песен не е била на първо място в топ платформите за музика.

  • Like 2
  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BaGaBoNtIn каза:

Нормално да е първа като нямаше никакви нови песни 3 месеца... да не се превъзнасяме излишно. Дори мен ме кефи “Сто живота” , но знаем на какво се дължи успеха й.

Дам, в седмицата на 100 живота нямаше премиери на песни на 100 кила, Криско-Тита, Скандау, Павел Венци Венц, Emil TRF.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Born to Die каза:

Както казах, има твърде много примери за такива изпълнители, една Цеца я обожавам като певица и дискография, не съм и чел какви ги е вършела, интересуват ме изключително музиката и проектите им, особено ако по някаква причина нацелват настроенията ми, а те го правят, аз ужасно държа на текстове, при Цветелина винаги са на ниво, винаги е изпипано до най-малкия детайл всичко, модерно, винаги хваща от първия път. Сега естествено, че ако е супер нагла и прекалява всичко това няма да има значение, но тя е чак плашлива на тази тема, детето не си показа веднъж, не даде интервю. Затова и аз не я свързвам с него, а и хората като цяло, в коментарите не доминират масови псувни както би се очаквало, сега все пак може да е различно, но да видим. Не я смятам за осъзната гад, честно казано по-скоро ми е жал за нея в този аспект, не мисля, че живее щастлив живот.

Наша форумка е имала досег с нея. Ето постът й. Не знам колко верни са тези твърдения.

От 20.11.2019 г. от 16:37, petya1 каза:

По стечение на обстоятелствата имам наблюдение върху Янева от много близо от известно време. Няма толкова егоистичен и долен човек. Фалшива бременност и разбити семейства са само част от биографията й в последните 2 години. Нито Пеевски и е единственият, нито тя е единствената му държанка. Медиите мълчат, а е обществена тайна от къде се появи детето им и дали изобщо е била бременна някога. Съмнявам се друга чалгарка да е стигала до такова дъно в личен план, но нищо повече не мога да коментирам. 
 

Това обаче не пречи да и се признаят хубавите проекти и перфектната визия, която постигна. Наистина е много красива в последно време и прави страхотни песни. С чий пари и на каква цена е ясно. 

  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Olay каза:

Дам, в седмицата на 100 живота нямаше премиери на песни на 100 кила, Криско-Тита, Скандау, Павел Венци Венц, Emil TRF.

Да, много силни “песни” та и чалга.. и пак не успя да направи 500к за денонощие. Лека. 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Кога за пръв път чу тая песен? 

Преди 10 минути, вече я слушам за трети път. Т О П 

  • Haha 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Starboy каза:

Дами и господа.. представям ви новата ми любимка – талантливата, красивата и сладката.... Ариа 

 

Горещо ти препоръчвам да чуеш тоталните хитове Кралица, Класа, Бензин и Живее ми се. Но се запознавай с един на месец, че да не ти дойде в повече екстазът... После се върни и пусни тема за Ариа, че да не пускам все аз! 

преди 2 минути, Alter Ego каза:

Екстрата когато атакуваше с лесбийски трак! 

 

Аз обожавах дуета с нейна фенка на име ЕМИЛИЯ

https://www.youtube.com/watch?v=t7GimBgw3s8

преди 4 минути, GSA каза:

Голям глас - голяма певица. Какво повече може да се каже?

Каза всичко!

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Преди 10 минути, вече я слушам за трети път. Т О П 

Точно и аз сега я слушам и исках да напомня съществуването и чрез пост тук. Абсолютен хит!

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото ето класация на най-гледаните от България песни, излезли тази година:
1. Джале - 10,1 млн
2. И това ще отмине - 9,98 млн
3. 100 живота - 9,77 млн
4. G Class - 8,99 млн
5. Майната ти Св. Валентин - 7,81 млн
6. Сърце мое - 7,5 млн

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен също напомни съществуването си като се пусна след Кой. Оцко с какъв акъл си е мислил, че този бридж става за нещо? Осира цялата песен...

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песен на 2020 – кралят е мъртъв, да живее АРИА !

 

 

  • Love 7
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, penakavalli каза:

Тази песен също напомни съществуването си като се пусна след Кой. Оцко с какъв акъл си е мислил, че този бридж става за нещо? Осира цялата песен...

 

Коя част имаш предвид?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Коя част имаш предвид?

Между 3:05 и 3:15 зурната е толкова писклива, че чак е неслушаемо.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...