Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Willy каза:

Къде сравняваме Алисия с пиклата Данна преди Той? 

Личи си че Лидия е далеч по-налагана. Дуети с Галин и Алисия, а Деска с дебюта Данна.

За алфа-балон и два-три - не ми пука!

Уважавам само Данка.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Къде сравняваме Алисия с пиклата Данна преди Той? 

Личи си че Лидия е далеч по-налагана. Дуети с Галин и Алисия, а Деска с дебюта Данна.

Точно. Дори Десита като пусна самостоятелна, Лида беше с фийт с Деса. Доста е пренебрегвана... 

преди 39 минути, asylum каза:

Ден година храни. Бързат да пуснат каквото са заснели, че да обиколят кръчмотеките. Наесен Корона 2 и стоене вкъщи.

 

Дано Десита най-сетне е получила читава песен, но едва ли. 

Тя може и сама да си направи топ песен. Ако тя си беше изпяла Той, още нямаше да се чуе за Данна. Не знам с какъв акъл е дала толкова силна песен, вместо да си я направи тя и да има самостоятелно хитче. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, DarkChild каза:

Добавила си една нула

 

И аз това щях да кажа. Специално те двамата не са от най-скъпите. За това и такива като Валя си ги позовляват. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Slavi каза:

Тя може и сама да си направи топ песен. Ако тя си беше изпяла Той, още нямаше да се чуе за Данна. Не знам с какъв акъл е дала толкова силна песен, вместо да си я направи тя и да има самостоятелно хитче. 

Може да е по-добра като композитор. На обущаря обувките са скъсани, хаха 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Може да е по-добра като композитор. На обущаря обувките са скъсани, хаха 

Точно.

преди 6 минути, Сашо каза:

И аз това щях да кажа. Специално те двамата не са от най-скъпите. За това и такива като Валя си ги позовляват. 

Ясноо. На мен ми беше интересно как Ванеса в периода, в който нямаше кариера, пак ходеше при тях, а то какво било. 

преди 12 минути, Slavi каза:

Точно. Дори Десита като пусна самостоятелна, Лида беше с фийт с Деса. Доста е пренебрегвана... 

Тя може и сама да си направи топ песен. Ако тя си беше изпяла Той, още нямаше да се чуе за Данна. Не знам с какъв акъл е дала толкова силна песен, вместо да си я направи тя и да има самостоятелно хитче. 

На Десита песента май щеше да е feat с Галин, но в последствие я направиха солова. Някой да ме поправи, ако пак греша :D 

Иначе Десита тая песен не може да я изпее като Данна. По-добре, че й я е дала. 

На Галоч едно винаги ще му признавам и то е, че от самото начало си работеше доста сам по песните, а сега дава пример и на изпълнителките си да го правят. Не може да се очаква разнообразие от жанр с 5 композитора и 5 текстописеца. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Dominatora каза:

Марче е много добре в тяло, но си е нисичка и късокрака, това не може да се поправи.

преди 1 час , Dominatora каза:

Тя скоро ще покори и Турция!!!

Винаги изглежда безупречно, мамицата й! Всички жени я мразим.

  • Like 2
  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Помните ли първата песен на Джордан? АЗ помня клипа и подигравките по онова време, но изобщо не помнех песента, а тя била като на Теодора и Джони нещо любимо!

Ако не ви кефят, насладете се на Голямата Ванеса и мегамикса й!

или на Кръш-кръш на Пантерите, наскоро качени в този златен канал! 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, asylum каза:

Помните ли първата песен на Джордан?

Аз не и нямах представа, че е бил в Милена Рекърдс. Коя година е било това? Явно тази фирма е просъществувала по-дълго, отколкото си мислех.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Аз не и нямах представа, че е бил в Милена Рекърдс. Коя година е било това? Явно тази фирма е просъществувала по-дълго, отколкото си мислех.

Джордан и Нова Десислава бяха последните звезди на фирмата :D 

преди 4 минути, DarkChild каза:

Абе Зайка никаква я няма. Какво стана? Ходи ли на Поморие на участие? 

Оле, да не са я похитили Коцето и Блатечки и да са се отдали на разврат вече сетен ден? Или са коронясали? 

Някой виждал ли е някога... ТОВА!

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , PHILIPP PLEIN каза:

Няма,равна! 👌

 

 

Много харесвам как пее това момиче. Кой ли не иска да му попее като я метнат на свое участие. Мисля, че има само една издадена песен с певеца Румен, а си личи че има глас и изваян глас на можеща фолкпевица 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, boy_07 каза:

Много харесвам как пее това момиче. Кой ли не иска да му попее като я метнат на свое участие. Мисля, че има само една издадена песен с певеца Румен, а си личи че има глас и изваян глас на можеща фолкпевица 

Ей, изтрили са ми любимите сватби в Глогово, на които тая пееше прези 2-3 години. Голямо гласище. Тогава я забелязах, хахахаха. Имаше и балове. Пее кат турбоманга. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...