Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 28 минути, Blueberry каза:

Стига де :Д Това е Жанета Осипова.

Иначе май вчера са (до)снимали Денис и Анелия.

Е, те снимаха преди седмица някъде, но не изключвам варианта да са допълнителни кадри или кадри за клипа на Грахич.

Какви очаквания имаш за дуета? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздравявам ви с един ХИТ от далечната и скандална 2014-та година ... 

 

  • Haha 1
  • Love 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме питаш, но аз очаквам хита на годината. Аня отдавна не е имала песен, а тя умее да си изиграва добре картите. Денис е актуален. Очаквам повече, отколкото към Галя и Преса. 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Starboy каза:

Поздравявам ви с един ХИТ от далечната и скандална 2014-та година ... 

 

Черпя те с първообраза от предходната, не по-малко скандална 2013!

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, asylum каза:

Черпя те с първообраза от предходната, не по-малко скандална 2013!

 

Щом стане дума за не по-малко скандалната 2014-та година, мигом ми изниква в главата този трак, който беше cultural reset ! 

 

  • Like 2
  • Love 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Не ви липсва тази намахана непукистка?

 

Не, изобщо! Даже я мразим..

  • Like 1
  • Sad 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драганински прави проект. Ще създава музикални проекти с хора, с които е работил добре през годините и ще ги поставя в различна светлина. Нещо като различни музикантски проекти без да се опитва да ги комерсиализира, а по скоро да покаже певците в малко различна среда. Ще ми е интересно да чуя мнението ви за това и кой от изпълнителите ще е добре да се включи в проектите според вас. Давам за пример първия такъв. Моля да го качите и в темата за линковете ако искате, че пиша чрез телефона и ще направя някакъв фал при създаването на линк темата:

 

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Татяна и Яница могат само да дишат праха на 

 

О, Лияна я обичкаме силно! Певицата, която разкрепости цяло едно поколение 2010- нататък! А с този сингъл провокира много да изгубят девствеността си ...

 

  • Haha 1
  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

О, Лияна я обичкаме силно! Певицата, която разкрепости цяло едно поколение 2010- нататък! А с този сингъл провокира много да изгубят девствеността си ...

 

Ох, ох и Кус кус бяха революция! 

  • Love 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Ох, ох и Кус кус бяха революция! 

Именно! А коя друга певица е правила магии във видеоклип? Никоя! 

 

  • Love 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Именно! А коя друга певица е правила магии във видеоклип? Никоя! 

 

Май доста е имало, но повече врачуване. 

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, pechenko каза:

Е, те снимаха преди седмица някъде, но не изключвам варианта да са допълнителни кадри или кадри за клипа на Грахич.

Какви очаквания имаш за дуета? 

Като логична преценка - големи. Харесвам гласа на Денис, имам чувството, че и слаба песен ще му слушам. Анелия пък много добре работи с Пашев, най-любимите ми песни са от него. Изглежда и много залагат на проекта.

Обаче имам някакво усещане, че или няма да ми хареса, или няма да е много успешно... дано бъркам.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви емоции, какви спомени, какъв емусион ми носи тази песен, че не мога да опиша с думи.... няма такава, просто НЯМА

 Много му били ценни, скъпи, абе стана си направо за смях! Изричам тези думи и плача..

  • Love 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Събрах в един плейлист 100 брутали на Оцко. Не съм запознат с старите му песни, така че може да добавяте!

https://open.spotify.com/user/e0n72qjqw1m15vo8iy772kfxv/playlist/6Ml3LuP1bpM9bkUnd6bEtV?si=xkELvXAWTU6N-wyaMZhR1A

  • Like 2
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Вика" не е никакъв диалект. Ползва се навсякъде. Сигурно и Валери Божинов е от Добрич. Тъпия Галин не осъзнава, че става въпрос, че го слага след всяка дума. 

  • Like 3
  • Haha 6
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...