Jump to content



Д.Теофиков, Малката, Цв.Грахич, А.Робов-Не се отказват


Препоръчани коментари

Пфу даже не можах да го издържа цялото. Звучи като предишните, Бъгс Бъни, Евала, Том и Джери... а и в клипа е толкова объркано, че не може да разбереш кой кога "пее". Гадост. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gadinata каза:

Все едно съм слушал тази песен тоооолкова много пъти, но с различен текст. Едва ли бих я пуснал втори път.  Робов е добро попадение, дано разгърне правилно потенциала си. Също дано дойде ден, в който Diamond Beats да започнат да работят с различни от Пашев композитори, защото имат нужда. Успех на проекта.

Даймънд са трима композитори. Единия е Пашев и още 2 момчета. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Сашо каза:

Даймънд са трима композитори. Единия е Пашев и още 2 момчета. 

Не знаех, благодаря за информацията. Предположих, защото последните песни са като кавъри на "Акула" от - до и не предполагах, че има и други композитори. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая Грахич ми е микс между Алисия и Малката. 

Новият Робов - ще видим, в тоя клип не можах да преценя дали става. Може би ще се получи?

Реално... 4 изпълнители, получило се е някакъв микс...малко скучен, претоплен от "И това ще мине".

Отдавна не е ставало да не ми хареса песен на Малката и Теофиков...Не е крайно зле, но ми идва слабо. Даже на Джена, Ариа и Райна са ми по-нахъсващи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Сашо каза:

Даймънд са трима композитори. Единия е Пашев и още 2 момчета. 

Вторият се казва Явор Йовков, а кой е третият?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

@Blueberry коментирай Робов на 0:44

 

Отказвам да коментирам А. Робов където и да било поради легални причини! :whistling1:

Иначе честит първи флоп на Теофиков! Но както казва Двигателката на кариерата му - Ако си падал веднъж, летял си.

Очаквам поне една от новите песни до 2-3 седмици и така е редно. Това ако е тийзър и се смесва с други песни по дискотеките, ще върви. Самостоятелен успех обаче няма да има. За първи път пеенето на Теофиков не ми е надъхано, а измъчено, даже частите на Робов ми харесват много повече. Ванеса обаче звучи супер. С друг текст това би било добра самостоятелна песен за нея.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде и Пашев зацикли сериозно. Не е лошо да гради конкретен стил на изпълнителите си, но поне да се старае малко повече за музука и аранжимент. Тук всичко е е много тъпо. Особено текста...

 

Но не може да му се отрече, че набара успешна ниша в липсата на тийн идоли до скоро и повлия да нарастне аудиторията на попфолка. Беше ясно че малките искат нещи пи свежо от изтърканите дърти чанти. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забравих да кажа, че явно Теофиков ми харесва само когато си е драматичен Рак и пее за любов и раздели. 

Като пее за купони и мачкане.. не е неговото.

Чакаме нещо на това ниво:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Blueberry каза:

Забравих да кажа, че явно Теофиков ми харесва само когато си е драматичен Рак и пее за любов и раздели. 

Като пее за купони и мачкане.. не е неговото.

Чакаме нещо на това ниво:

 

Кво мачкане от тоя дрисльо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текстът е супер зле, "не правим евала", "модерни като Том и Джери", кой ги ражда тези безсмислици и то така подредени в текст.

Теофиков, абе момче, изправи се малко и спри да бръчкаш това чело и тези очи, че......до 3 години ще е яко набръчкан сигурно, ама с Галин са в една фирма, ще разменят визитки за козметични центрове. Много смешно седи сред другите трима. Яка е идеята да се съберат четирима и да направят песен, в рапа има такива комбинации, във фолка не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе малко дълго за тийзър трейлър ... 

Иначе, вече явно имаме още един курник, силно желая да видя колоборация между този и другия. 

Като вкючат и най-нова Деса, не-Чипса и другата я забравих, ми е интересно дали ще остане място за заглавието. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , DevilWish каза:

Най-голямата тъпня от летните предложения за мен! Опит за повторно "И това ще отмине" или още 100 песни в една..... Пашев тук със сигурност е миксирал много свои песни на Малката и Теофиков и други изпълнители които работят с него. А тия пръдльовци да не казват, че няма Генерали, щото за хит като Генерала могат само да си мечтаят! Песента е ненормално добра! Поне разбрахме новия прякор на инфантилната 30 годишна женица с големите зъби, тя се мисли за Тарантула - ясно! Грахич пада ниско да участва в този проект, но все едно. Клип - инфантилен, песен - инфантилна, всичко до болка скучно и втръснало! Дано спрат с тия проекти или променят концепцията си, че вече са Досадни! 

Това като препратка към песента на Анелия ли го разбра? Къде беше последните 5-6 месеца изобщо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Olay каза:

Това като препратка към песента на Анелия ли го разбра? Къде беше последните 5-6 месеца изобщо.

Честно казано и аз за много кратка част от секундата се сетих за Анелината песен ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Честно казано и аз за много кратка част от секундата се сетих за Анелината песен ... 

И аз за песната Анелска се сетих, после разбрах за ко иде реч, кат споменаха премиер ли, президент ли беше. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

И аз за песната Анелска се сетих, после разбрах за ко иде реч, кат споменаха премиер ли, президент ли беше. 

Явно и тия са решили да правят кариера на гърба на Луна. Следва да чакаме клипчета като почнат участия как "пеят" Тук там. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Явно и тия са решили да правят кариера на гърба на Луна. Следва да чакаме клипчета като почнат участия как "пеят" Тук там. 

Домързя ме да я споменавам. Как е политическата обстановка в България - избраха ли Луна официално вече? Те Тук-там си го пеят без нейно разрешение от време оно... Ще видят те, като им затвори дискотеките! Ще стоят вкъщи и ще я гледат в някое ново шоу от 20 ч. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...