Jump to content



Константин и Софи Маринова - Проблем


Препоръчани коментари

Много силна песен, след първия припев вече ти е в главата. Пашев е свършил много добра работа, успял е хем да запази гръцкото, хем да е актуално звученето. Едно от най-силните предложения в последния месец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямаше как с този оригинал да не е брутална. Навремето просто се правеха страшно силни мелодии. Дано почнат масови да кавърдисеат стари гръцки песни, да чуем малко мелодичност в чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно си казах "абе не ми се слуша нова песен от Константин....пък било то и дует със Софи Маринова" и като чух и видях за какво става въпрос.... е, не! Тоя човек за пореден път..... какъв нюх за хитове, вече 100 години.... гласът на Софи, аранжимента на Пашев. Аз като бях много малък тая песен и гръцката нейна версия бяха меко казано МЕГА ХИТ, не знам от коя година е и тя, но е направо златна.... То вярно, че това ще е един от големите хитове. Клипът е забавен, но това Коце може не винаги да е постоянно, но си върши чудесно работата! Харесва ми начинът по който изпипва и мисли над проектите си още от едно време. Браво! Навярно за това е може би най-любимия ми и запомнящ се мъжки образ във времето за жанра. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Senhor каза:

 

Всъщност залагам на 1997, бях доста малък когато едно лято бяхме на ресторант с нашите в Южния парк и я пуснаха..... често излизахме там тогава и гърмяха доста хитове за които имам спомен. Е, това даже винаги си е било златно! :) Изкефих се, наистина! върнах се над 20 години назад. Просто съм възхитен този път! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DevilWish каза:

Всъщност залагам на 1997, бях доста малък когато едно лято бяхме на ресторант с нашите в Южния парк и я пуснаха..... често излизахме там тогава и гърмяха доста хитове за които имам спомен. Е, това даже винаги си е било златно! :) Изкефих се, наистина! върнах се над 20 години назад. Просто съм възхитен този път! 

Познал си междудругото, албума в който е включена тая песен е издаден 97ма. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Познал си междудругото, албума в който е включена тая песен е издаден 97ма. 

Ехе, да... имам доста спомени за тази песен и за нашите Луда по тебе, Залеза и зората и доста други на Камелия и Десислава предимно. Но ставаше дума за тази песен. Видях, че имаме доста версии на нея, но тази специално се е получила много хубаво. :) Какво нещо е да се върнеш в детството си..... :) 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста добра идея, мелодията си е хитова и зарибяваща от едно време, Софка е супер, но припевът звучи кофти и аранжиментът изобщо не ми харесва. Но ще е хит голям. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, THE IIconic каза:

@pechenko

Мога ли да учствам с нея на чалгавизия?

Песента е супер. Браво!

Мисля, че може и няма правило, което да те спре, но нека @Willy да каже също..

Иначе @Lelqtian е погледнал в бъдещето и се записа с “Маргарити-те” на Петра

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...