Jump to content



Преслава - Беден в сърцето


Препоръчани коментари

Забелязвам, че много артисти започнаха да си качват песните в личните си канали. Дали Пайнер не се опитват да направят същия номер като Vevo?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ли беше?

Има нещо приятно в мелодията, но текстът е повърня... клише до клише. Във видеото... ами ужасни визии.. косата на Преслава ... винаги ли е била такава?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, meleto каза:

Това ли беше?

Има нещо приятно в мелодията, но текстът е повърня... клише до клише. Във видеото... ами ужасни визии.. косата на Преслава ... винаги ли е била такава?

Тоя път се е доверила на Паола да и направи фризурата. Явно за другия път готвят визия допълнена с барабонките от кофата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак толкова слабо предложение не очаквах. От първо слушане абсолютно нищичко не запомних. И по-грозна Преслава не помня да съм виждал. Очаквам голям флоп и до 2 месеца нова по-запеваема песен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само минавам да кажа, че "Той" и "Беден в сърцето" за момента се очертават като мега хитовете на лято 20-20! И на двете песни в Megami хората се деряха на макс, та дори и повече. Ай мир! :1000(30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Donatella каза:

щото е ЛОШ ЧОВЕК ! Разбираш ли ?

точно заради ПРЕСЛАВА вече няма награди

naprejenieto-okolo-nagradata-na-preslava

 

Наградите бяха нещо отвратително и нагласено. Много добре, че ги няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самите награди не ми липсват. Липсат турнетата и само шоу от наградите, новите песни...

Ама то сега освен Галена кой да ти прави шоу...и без да споменавате Ария...излязла по пера като Азис 2003-та и пяла на плейбек, то голямо шоу...тия пера сме ги виждали и гледали, веднага да ги върне на Василка...

Едно време Андреа ти правеше шоу а-ла "МТВ", Галена подобно, Камелия винаги имаше някой брутален лаф или като ония скеч с телефона и "разговора" с Димитров, правеше си шоуто и вдигаше с "Луда по тебе" сякаш я чуват за пръв път. Райна се цепеше от танци, Малина слизаше някъде от тавана, въжета, качена по платформи на турнетата...

Е това като го няма вече за какво са и концертите, да им гледаме само новите тоалети? Отиваш - ми те всички на плейбек. Последния път кой пя на живо, Роксана и Радко... :D 

Нищо не ми липсва от това, което е в момента. Времената до около 2010 никой няма да ни ги върне.

Това в момента са едни к*рвенски фасони, нови тоалети върху стари кокошки и чат-пат някой дебютант, който пък вземе, че посрами колегите си с 20 години опит като пее на живо, а те-не! Един бенд отзад стои за разкош, половината си записали лайв-а (особено Мария много го обича това) и мърдат устни , оркестъра демонстрира свирене...а то нито свирене, нито пеене.

Няма и шоу. Няма нищо. 

Отидохме в друга тема де.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яка песен,чух я 2 -3 пъти и ми хареса доста,но наистина по-грозна Преслава в клипове не съм виждал.Не знам кой е тоя идиот,където я облича,ама с тия очила е потресаваща.Да си смени стилиста,ако е за този,който си мисля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Така е невиждания хит е. 

Минавам да ви честитя рекорда и да ви пожелая лека нощ или добро утро, за кой как.😘

Всъщност върви твърде добре. Няма нужда да напомням, че Джале на Ема тръгна с доста мизерни гледания, а към днес месеци по късно прави повече гледания от премиерата. 

Изобщо не ти отива такова злорадстване. Дори фен на Галена ти казва, че оше часове след премиерата хората се дерат по клубовете. 

И мен не ме кефи песента, но не мога да отрека, че ще е успешна. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е моята песен, може би очаквах повече, предвид последните и попадения. Само тази част, че града горял ме кефи доста и то заради изпяването. Не мисля, че ще е чак такъв вселенски, ултра,гигахит какъвто се мъчат да я изкарат повечето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, presi_fen! каза:

300k да направи пак е много в канал с 50к така,че съм сигурен ако беше в канала на Планета щеше да е рекордьорка!

Ако! Но ако-то мирише!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Wild_Style каза:

Само минавам да кажа, че "Той" и "Беден в сърцето" за момента се очертават като мега хитовете на лято 20-20! И на двете песни в Megami хората се деряха на макс, та дори и повече. Ай мир! :1000(30):

a 100 живота? :d

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, колко мъка има по тоя свят, казал Моканина. 

Флопа явно е голям, щом феновете на Мумията продължават да ни убеждават само с приказки как бил голям хит. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Lelqtian каза:

Боже, колко мъка има по тоя свят, казал Моканина. 

Флопа явно е голям, щом феновете на Мумията продължават да ни убеждават само с приказки как бил голям хит. 

А ти от вчера не се спря да хейтиш. Аз се убеждавам , че ти си най-големият фен на Преслава! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, presi_fen! каза:

А ти от вчера не се спря да хейтиш. Аз се убеждавам , че ти си най-големият фен на Преслава! 

Предлагам даже да му преотстъпиш ника presi_fen! 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Slavi каза:

Всъщност върви твърде добре. Няма нужда да напомням, че Джале на Ема тръгна с доста мизерни гледания, а към днес месеци по късно прави повече гледания от премиерата. 

Изобщо не ти отива такова злорадстване. Дори фен на Галена ти казва, че оше часове след премиерата хората се дерат по клубовете. 

И мен не ме кефи песента, но не мога да отрека, че ще е успешна. 

 Не правиш разлика между стиловете на песните. Емилия преди Теофиков не беше стартирала с над 250к? Удобно се взима за пример Джале, но защо никой не я сравни с Коце и Меди, които пуснаха песента си в непознат канал и направиха 420к за 24ч.? Повтарям си коментарите от вчера, но това са факти. Песента не ми харесва и защо да го крия. Не е злоба, казах си че и на Галена е еднаква и искам Ганев да се маха вече.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак пък смешно... Прави си активно жената реклама на канала и новото парче, не знам какво толкова очаквате. Добре се справи като за своя канал в интерес на истината. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, GSA каза:

Какво и е на зъбите? В клипа докато "пее" изглежда, все едно фъфли или е с брекети. 

Малкото я е черпило с материал от кофата и е залепнал по ченето. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...