Jump to content



Емануела и Джия - Мамино синче


Препоръчани коментари

  • Отговори 70
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Оцко и Емануела са жестока комбинация. Надявам се скоро да избухне с нещо самостоятелно и ново негово. Само заради нейното изпълнение бих си пуснал това пак. Другата е по-обработен глас и от Кристиана. 

Единственото позитивно нещо от този проект е шанса трака на Зоя да се забележи и да стане хит 4 години след премиерата си. Заслужава го - песента в нейно изпълнение е топ. 

Но да, определено Емануела е изпаднала в сериозна дупка и трябва да се замисли над кариерата си и какви решения ще взима. 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Слабо след Бензин.

Но явно е играта е друга - Оцко нарочно им харизва тоя трак за да сетят хората че Зоя е жива и респективно тя да се сети да пусне дуета с нейно величество. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гиа: 
Жълтата преса пак ти вдига стреса,
?само с дънки, брат, отново блесна, ?
паднал в очите ми - ще ти хареса,
има ли смисъл да питаш "Защо?". 

Кокошка2:
Яката работа - боклук от класа,
вечно по кръчмите висиш украса,
тази промоция не ми изнася,
питам те само едно:

Двете кокошки:
Моите сълзи в чуждо тяло ли изтри да удавиш болката? 
Като гледам любовта ти как държи - ти не струваш толкова.
Даваш вид на няк'во кисело гъзе, а си мамено синче.
Духай супата кретен и по-добре, на щастлив преструвай се.

Кокошка2: 
Рязко газираш се, че не прощавам.
Яко филмираш се, да продължавам? 
Бог/поп си на приказки и ти признавам,
колко си жалък дори в това...

Гиа: 
Яката работа - за теб съм чела, 
знам, че си влюбен в Емануела,
пращам ти помощи ?????????,
губиш, нали го разбра...

Хипопотами:
От сълзите стават ли пари? х3

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, gogo каза:

Гиа: 
Жълтата преса пак ти вдига стреса,
?само с дънки, брат, отново блесна, ?
паднал в очите ми - ще ти хареса,
има ли смисъл да питаш "Защо?". 

Кокошка2:
Яката работа - боклук от класа,
вечно по кръчмите висиш украса,
тази промоция не ми изнася,
питам те само едно:

Двете кокошки:
Моите сълзи в чуждо тяло ли изтри да удавиш болката? 
Като гледам любовта ти как държи - ти не струваш толкова.
Даваш вид на няк'во кисело гъзе, а си мамено синче.
Духай супата кретен и по-добре, на щастлив преструвай се.

Кокошка2: 
Рязко газираш се, че не прощавам.
Яко филмираш се, да продължавам? 
Бог/поп си на приказки и ти признавам,
колко си жалък дори в това...

Гиа: 
Яката работа - за теб съм чела, 
знам, че си влюбен в Емануела,
пращам ти помощи ?????????,
губиш, нали го разбра...

Хипопотами:
От сълзите стават ли пари? х3

пращам ти помощи - буркан с нутела.. 😭

Link to comment
Сподели в други сайтове

Wtf, този даже аранжимента не е сменил, нито вокалите, направо им е пробутал оригиналния инструментал - дори с припявянията на Зоя.:o:1000(27):Копае дъното просто, провален продуцент който препродава синглите на тези, които са избягали от него. От текстът ми хареса точно половин куплет - частта с Емануела и Нутела, другото е боклук. Чекия с вързана коса е 1:1 с Коя, в другите визии пък е копие на Емануелция - нулева индивидуалност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опитах да изгледам клипа...ама не мога дразня се... Това ако ще да беше за клип на годината, като чуя мелодията- друго очаквам и то оригинала..... Аз наистина не раБирам как и защо... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , gogo каза:

Гиа: 
Жълтата преса пак ти вдига стреса,
?само с дънки, брат, отново блесна, ?
паднал в очите ми - ще ти хареса,
има ли смисъл да питаш "Защо?". 

Кокошка2:
Яката работа - боклук от класа,
вечно по кръчмите висиш украса,
тази промоция не ми изнася,
питам те само едно:

Двете кокошки:
Моите сълзи в чуждо тяло ли изтри да удавиш болката? 
Като гледам любовта ти как държи - ти не струваш толкова.
Даваш вид на няк'во кисело гъзе, а си мамено синче.
Духай супата кретен и по-добре, на щастлив преструвай се.

Кокошка2: 
Рязко газираш се, че не прощавам.
Яко филмираш се, да продължавам? 
Бог/поп си на приказки и ти признавам,
колко си жалък дори в това...

Гиа: 
Яката работа - за теб съм чела, 
знам, че си влюбен в Емануела,
пращам ти помощи ?????????,
губиш, нали го разбра...

Хипопотами:
От сълзите стават ли пари? х3

Мисля, че е "само с издънки". Мерси!

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Струва ми се много долно и евтино да направиш "кавър" на вече пята песен от български изпълнител. Не отива на певица като Емануела такава постъпка. Да, Зоя не постигна кой знае какъв успех но песента си е нейна. На Оцко ако му е била толкова скъпа мелодията да се беше правил на продуцент!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , fearless` каза:

Струва ми се много долно и евтино да направиш "кавър" на вече пята песен от български изпълнител. Не отива на певица като Емануела такава постъпка. Да, Зоя не постигна кой знае какъв успех но песента си е нейна. На Оцко ако му е била толкова скъпа мелодията да се беше правил на продуцент!

На запад го правят нонстоп, не виждам защо Емануела да е долна в случая. Песента на Зоя не е никак лоша и не е била кой знае какъв хит, защо да не я направят отново. Да не говорим, че Емануела го обяви още преди да излезе.

Мен песента ме зариби, бих я слушала няколко седмици. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Blueberry каза:

На запад го правят нонстоп, не виждам защо Емануела да е долна в случая. Песента на Зоя не е никак лоша и не е била кой знае какъв хит, защо да не я направят отново. Да не говорим, че Емануела го обяви още преди да излезе.

Мен песента ме зариби, бих я слушала няколко седмици. 

Ето това е обективно мнение!

Обичам Емануела, тая песен не е моята, но обичам експерименти с вече чувани песни! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Blueberry каза:

На запад го правят нонстоп, не виждам защо Емануела да е долна в случая. Песента на Зоя не е никак лоша и не е била кой знае какъв хит, защо да не я направят отново. Да не говорим, че Емануела го обяви още преди да излезе.

Мен песента ме зариби, бих я слушала няколко седмици. 

На запад го правят така че да не можеш да познаеш оригинала. Сещам се А Мадона и Ханг Ъп, Дженифър Лопез с Ламбадата, Риана с кавъра на Драгостин тин тей и Карлос Сантана. Дори и Бодигард на Уитни е кавър на Доли Партън. А тука в случая същата песен, със същия арамжимент, че дори и вокалите на Зоя... 

Да го направи подобаващо и няма да има проблем. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Blueberry каза:

На запад го правят нонстоп, не виждам защо Емануела да е долна в случая. Песента на Зоя не е никак лоша и не е била кой знае какъв хит, защо да не я направят отново. Да не говорим, че Емануела го обяви още преди да излезе.

Мен песента ме зариби, бих я слушала няколко седмици. 

Дай ми пример къде на запад се прави нонстоп? Къде и кой е изпял друг текст върху мелодия и аранжимент на свой колега от същата държава? Предполагам след като се прави "нонстоп" няма да те затрудни да дадеш няколко примера поне 4-5!

Link to comment
Сподели в други сайтове

От както песента на Емануела и Кристиана 2 излезе, клипа на Зоя Мутишева е натрупал малко над 200К!За песен излязла преди повече от 4 години това си е успех!Дано се получи като с "Луда по тебе" на Камелия!Песента на Зоя ми излезе и като предложение в Spotify, което значи, че и там се слуша.

Като чета коментарите, мисля че Емануела направи много яка безплатна реклама на Зоя - това лято ще има участия за нея!

"Твоите сини очи" си я харесвам от както излезе - текста се помни лесно, а за първа песен на непознат изпълнител в нова компания си беше топ!Ако през 2016 Зоя беше издала тази песен с Пайнер, а клипа беше качен в канала на Планета, щеше да има в пъти по-голям успех.

Версията на Емануела е пълна скръб, а като знам какъв тандем бяха на времето с Оцко, направо се чудя защо и е дал тая песен.Все едно е искал да я прецака, а не да и направи хит!Та той я направи певица!Ако не бяха неговите "Да си плащал", "Мили мой, ангел мой", "Късам ти нервите" и т.н. днес никой нямаше да е чувал за "певицата с изумрудените очи"!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, fearless` каза:

Дай ми пример къде на запад се прави нонстоп? Къде и кой е изпял друг текст върху мелодия и аранжимент на свой колега от същата държава? Предполагам след като се прави "нонстоп" няма да те затрудни да дадеш няколко примера поне 4-5!

Разбира се, че може да ти даде примери, и аз бих, но предлагам да не ти даваме. Слави е започнал да изброява, има доста по-скорошни такива също. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...