Jump to content


Online: Мария и Саша Рикобенд - Стой настрана


Препоръчани коментари

Песента със Стораро беше добре, ама това е напълно незапеваемо. Ужасно несмилаем текст. Мелодията не е зле.

Но всичко е наред. Чакаме другата седмица следващата песен на Марчела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен пък си ме кефи! Сетих се за "Виждам те", "Телефони - ремикс" и тия по-откачените кючеци от нея. По-яка е от тая със Стораро! Музиката е много игрива! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Човек трудно може да си представи нещо по-гадно в този жанр. Марчела не знам защо се опитва, нали беше станала модерна, песни на Криско, нова вълна, а-у...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредната и тъпотия. Предпочитах песните от Криско или гръцките кавъри, въпреки че и тях оризиляваше с едно никакво пеене.

И как не и писна да се натиска с очеизвадни гейове? (И аз съм такъв БТВ). Поне да взимат по-мъжествени, че ми става неудобно да ги гледам колко е изкуствено всичко. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , GSA каза:

Поредната и тъпотия. Предпочитах песните от Криско или гръцките кавъри, въпреки че и тях оризиляваше с едно никакво пеене.

И как не и писна да се натиска с очеизвадни гейове? (И аз съм такъв БТВ). Поне да взимат по-мъжествени, че ми става неудобно да ги гледам колко е изкуствено всичко. 

Най-изкуственото нещо е Мара. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DarkChild каза:

Най-изкуственото нещо е Мара. 

Да, а по принцип Сашка ми е най-противното същество, занимаващо се с музика в България. То пък се оказа, че в тоя клип изглежда по-симпатично от Мара, която е станала бетер мангалка, нечистоплътна... 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, plambata каза:

Минаха вече 24 часа от тоя пореден мегахит на Марче. Не е ли обявила вече следващия?

Чака до утре. Вика "Търпи, Маро, търпи, да не си помислят, че бързо ги пускаш". Недей мисли, че е вчерашна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария трябва да спре да пуска песни, колкото да отчете дейност. Предпочитам да пуска 2 песни в годината, но качествени, а не две за месец, които са пълен боклук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Темата на текста е страхотна, реализирана в дует (тип Азис и Кали)  + комбинация с по кръшни ритми щеше да е страшен хит. НО разбира се това е Марче на нея не и пука дали фразите в текста са римувани, благозвучни или запевами. Важното е да си покаже новите гащи в добре познатата поза. Колко песни съсипа тази жена през годините?! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че кой ви кара да си ги слушате?

Няма лошо, че бълва. Джордан от кога не е имал песен?

Не е лоша песента, Саша е топ, Марчето тоя път показа някакво пеене, което е похвално за нея. Обикновено само мънка.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да има скоро нов проект, Марче е дала всичко от себе си за този, в буквален и преносен смисъл - включително да се разкрачва пред рандъм статисти и да им сяда на четала.:3fdb8960598fa63e:Така че навъртвайте гледания, не бъдете неблагодарни!

Всъщност е забавна и весела песен, харесвам тази хумористична страна на Марчелис. Кючекът със Стораро звучи долно и гадно, това по-става за слушане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...