Jump to content



Чалгавизия 18 - Летни хитове ( 2000-2010 )


Препоръчани коментари

Прекъсваме за малко, защото трябва да съобщим за рекорда на @asylum и мегахита "Лимон" на Мира, която се класира на последно място с рекордните 0 точки.

Честито на @asylum ! :D 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. 81т.
2. 79т.
3. 73т.
4. 66т.
5. 64т.
6. 62т.
7. 51т.

 

8.Анелия - Всичко води към теб - @payner_tv - 49т.
9.Преслава - Завинаги твоя - @Gadinata - 40т.
10.Елена - Още - @BobiTo - 33т.
11.Татяна - Ти моя съдба - @Alter Ego - 32т.
12.ТРИО БИК - ПАЛАТКА - @devotioner - 15т.
13.Мира - Лимон - @asylum - 0т.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, pechenko каза:

Прекъсваме за малко, защото трябва да съобщим за рекорда на @asylum и мегахита "Лимон" на Мира, която се класира на последно място с рекордните 0 точки.

Честито на @asylum ! :D 

 

Пускам си този хит в моя чест! Благодаря ви, че ми доказахте, че имам по-добър вкус от вас и мога необезпокоявано да се любувам на висша музика, създадена само за мен! ❤️ 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, pechenko каза:

1. 81т.
2. 79т.
3. 73т.
4. 66т.
5. 64т.
6. 62т.
7. 51т.

 

8.Анелия - Всичко води към теб - @payner_tv - 49т.
9.Преслава - Завинаги твоя - @Gadinata - 40т.
10.Елена - Още - @BobiTo - 33т.
11.Татяна - Ти моя съдба - @Alter Ego - 32т.
12.ТРИО БИК - ПАЛАТКА - @devotioner - 15т.
13.Мира - Лимон - @asylum - 0т.

Анелия, Преслава, Елена и ТРИО БИК ми бяха фаворити. Жалко!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Във втори беше още по-трудно... Всички класирани заслужават, а тези от 8-мо до 10-то място също. Може би все пак Анелия трябваше да е преди "Лятно време", но ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, dan!el каза:

Във втори беше още по-трудно... Всички класирани заслужават, а тези от 8-мо до 10-то място също. Може би все пак Анелия трябваше да е преди "Лятно време", но ...

Само аз заслужавах да се класирам ;)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЧАЛГАВИЗИЯ EDITION 18 - ФИНАЛ
ГЛАСУВАНЕ!
ВИДЕО с песните:

https://drive.google.com/file/d/18glVRcFOmciVSGz_gBq2zzYqy_FsGkok/view?usp=sharing

 
Финалисти, очаквам вашият вот НА ЛИЧНО! 
 
Гласувате за 10 песни по точкова система 12, 10, 8-1т (или просто ми пратете вашият топ 10)
Не може да гласувате за себе си! Успех!

 
Финалистите:
 
Краен срок за гласуване 23.06 - 20:00 часа!

Важно!
На финал по нормалната точкова система гласуват само финалистите.

Отпадналите участници и другите потребители ще имат право да ви подкрепят като си изберат топ 3 или топ 5 от финалистите.
Техните точки за даване са общо 15, така че ако гласуват за 3 песни, всеки ще получи по 5 точки и обратно.
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

Отпадналите участници и другите потребители ще имат право да ви подкрепят като си изберат топ 3 или топ 5 от финалистите.
Техните точки за даване са общо 15, така че ако гласуват за 3 песни, всеки ще получи по 5 точки и обратно.

@payner_tv, @Gadinata, @BobiTo, @Alter Ego, @devotioner, @asylum, @DevilWish, @Donatella, @Denis, @Runevski, @Амброжка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия двете песни, директни финалисти, този път страшен късмет. Ако бяха участвали в полуфиналите, щяха да се конкурират с Мира. Това са единствените две по-слаби песни във финала и до някъде "Ще ти дам". 

Аз съм за "Хиляди жени"!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , pechenko каза:

Научно доказано е, че ако участваш с Преслава на Чалгавизия - ОТПАДАШ! :D 

Присъда се класираше, но последният вот ( @Donatella ) размести класацията и отпадна :D  

Пия за тебе беше доста назад, но едни 12 точки я бутнаха малко напред, но отново не се класира :) 

Ти да видиш! Donatella , нещо да имаш да ни казваш?! Случайно да гласуваш за Потребител, а не за песен, тъй като харесвам и Преслава или ?! Струва ми се, че това не ти се нрави. Аз нямам проблем, много пъти съм гласувал И за твои песни. Над нещата съм! Thank's pechenko , ако следващия път вотим така.... няма да я бъде повече, да си знаеш. ;) Сега ще дам топ 5 за песните, които са ми фаворит! Аз съм в шок и за Всичко води към теб, ама тя на мен си ми е слабост. Сега ще ми е трудно! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

изобщо не харесвам Глория ! аз от къде да знам класирането ? @DevilWish ами виж и другите не са гласували за Глория

 

ето така гласувах:

12т, Алисия = ще ти дам

10т, Елена - първата и последната

,  Андреа и Галена

6т,Ивана - Седем дни

4т, Анелия - незнаеш

2т  Рени - виж ме

 1т Десислава - няма до мен

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Donatella каза:

изобщо не харесвам Глория ! аз от къде да знам класирането ?

 

ето така гласувах:

12т, Алисия = ще ти дам

10т, Елена - първата и последната

,  Андреа и Галена

6т,Ивана - Седем дни

4т, Анелия - незнаеш

2т  Рени - виж ме

 1т Десислава - няма до мен

Е, дано е така! Ако не съм прав, грешката си е моя.... но попитах, защото принципно харесвам Преслава и ми е любим изпълнител, но това не изключва да харесвам и Галена при мен, много пъти съм го казвал.

Хора, на някои трябва да им се извиня, защото се ограничих само до 5 песни, а просто Хиляди жени и Нали ти казах са ми любимите песни на съответните изпълнителки, т.е. те - Анелия - Не знаеш, Емилия - За мене забрави и другия ми фаворит песен на изпълнител - Елена - Първата-последната - имат моят вот, като ми беше ужасно трудно! Съжалявам много, че не успях да включа и любими мои песни като Тихо ми пази, Карамел..... Чао, еди-кой си и Няма те до мен, които просто са разкошни!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, DevilWish каза:

Е, дано е така! Ако не съм прав, грешката си е моя.... но попитах, защото принципно харесвам Преслава и ми е любим изпълнител, но това не изключва да харесвам и Галена при мен, много пъти съм го казвал.

Той участваше с песен на Преслава сега :D 

Аз не мисля, че гласуваме за потребители, тъй като в повечето случаи забравяме кой с коя песен участва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Blueberry каза:

Той участваше с песен на Преслава сега :D 

Аз не мисля, че гласуваме за потребители, тъй като в повечето случаи забравяме кой с коя песен участва.

Да, аз Пия за тебе я бях поставил след Първата-последната в нашия полуфинал, но за съжаление видяхме пак резултата, т.е. участваше в моя вот. Когато песента е хубава, няма значение потребител или на кого е всъщност, поне за мен. Ако съм сбъркал и грешката е моя, няма проблем, разбира се, че се извинявам, защото на мен като потребител ми е симпатичен и в крайна сметка винаги е било дразнещо това Преслава-Галена, Глория-Ивана, Десислава-Камелия, Анелия-Емилия.... само аз ли харесвам всичките и имам поне по 20 любими техни песни! :D Направо вече ме е яд на себе си! :D ПУ! Имам ПО от тези двойки разбира се, но пак казвам, много харесвам всички и са с прекалено силна дискография, за да плюя по всяка една от тях.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че Фиклена е главният виновник и не съм искал да кажа това.. просто Глория се класираше на 6/7 място и след като @Donatella гласува като другите и подкрепи фаворитите си и така те дръпнаха с точките и Глория остана зад борда... Нито е знаел класирането, нито пък е целял да го направи. Човека гласува за фаворитите си и не мисля, че е гласувал според потребителя. Няма защо да се сърдите или друго, защото не може всички песни да продължат и класирането е на късмет :) 

Малина в предния едишън беше втора и последните 3 вота я избутаха на първо място :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 20.06.2020 г. от 21:12, pechenko каза:

Някой от първи да гласува за Гадината?

Прощавайте, в сесия съм и съвсем забравих за форума. Знам, че не е кой знае какво (едно гласуване изисква няколко минути време), но просто съвсем изключих.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...