Jump to content



Чалгавизия 18 - Летни хитове ( 2000-2010 )


Препоръчани коментари

преди 40 минути, Runevski каза:

Колко да е идеално, не се застъпиха за мен като бях предвидена за няколко концерта от турнето на Фен! 

Ти си ги проклела! След турнето затънаха и всички певици напуснаха! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Donatella каза:

не виждате и не чувате Преса... просто солова песен на Елена

 

Пия за тебе 25.05.2010

 

без нито един лайк !!!!!! : 😡Преслава пак ли ще копае дъното 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , pechenko каза:

 @Runevski, @-A., @Denis, @mimchyyy9, @devotioner,  @payner_tv,  @Mr. Greshen  @gabbati,  @M.Power, @BobiTo, @ANGEL, @.close to me., @Blueberry, @xroflx9, @Alter Ego, @Donatella, @Olay, @GSA, @penakavalli, @DevilWish

Записвайте се докато още има песни :D  

С удоволствие, но ми взеха любимата Всичко води към теб! Ако се освободи - не пречи. Макар, че е голям период 2000-2010 държа на тази песен. Имам идеи и за други, но.... не знам. Ще видим.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отново реших да участвам с една от най-любимите си певици. С "Крепост" бяхме в топ 3, сега също мисля, че трябва да бъде оценена! Щом няма да съм с любимия си летен хит Всичко води към теб или Хиляди жени.... щом сме предубедени към Преслава и нейните летни хитове...... Гергана и Последна вечер са ми любими, но е участвала и не ми се пуска сега, мисля да се върнем към Лято 2004 и да дадем път на Кралицата - Майка в поп-фолка и нейната ПРИСЪДА!!!

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DevilWish каза:

Отново реших да участвам с една от най-любимите си певици. С "Крепост" бяхме в топ 3, сега също мисля, че трябва да бъде оценена! Щом няма да съм с любимия си летен хит Всичко води към теб или Хиляди жени.... щом сме предубедени към Преслава и нейните летни хитове...... Гергана и Последна вечер са ми любими, но е участвала и не ми се пуска сега, мисля да се върнем към Лято 2004 и да дадем път на Кралицата - Майка в поп-фолка и нейната ПРИСЪДА!!!

 

Честита победа отсега:) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Честита победа отсега:) 

Хммм... мислиш ли? Обикновено рядко грешиш.. :D Песента ми е любимата на Глория заедно с Крепост. Да видим пък! :) То и твоята песен е уникално добра. Нали знаем Анелия каква сила е за летни хитове. Точно Не знаеш и Всичко води към теб са едни от най-добрите песни в този период. :) 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , gabbati каза:

Кога ще започваме? @pechenko

Довечера! Надявам се до 11/12 часа всичко да е готово и да съм пуснал клипа и гласуването.

преди 25 минути, THE IIconic каза:

Виж, че има 10 записа. Сигурно ще удължи срока.

Няма да удължавам нищо. Мисля, че се събрахме около 24. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, xroflx9 каза:

Това някой знае ли дали е излязло през лятото? Ако да участвам с него,ако не ще пропусна този едишън.

 

Да, 2006. Също е и в компилцията Fresh summer hits 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първи полуфинал ВИДЕО:

https://drive.google.com/file/d/19SYuNWwaXK0cDwE0u_RRymicnpKcEc3d/view?usp=sharing

Важнo!!
Гласувате за 7 песни, по точкова система: 12т, 10т, 8т, 6т, 4т, 2т и 1т.(или просто ми изпратете вашият топ 7). Не може да гласувате за себе си и гласувате единствено и само в вашият полуфинал!


7 песни отиват на финал!

ОЧАКВАМ ВАШИЯТ ВОТ НА ЛИЧНО!

В този полуфинал участват и гласуват:

 

 @.close to me., @Blueberry, @M.Power, @dan!el, @Lelqtian, @Slavi, @Donatella, @Denis, @THE IIconic, @Амброжка., @Runevski, @DevilWish и директните финалисти -  @Willy и @Beat..

краен срок за гласуване 20.06 - 20:00 часа.

УСПЕХ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Втори полуфинал ВИДЕО:

https://drive.google.com/file/d/1CGzw_4lKfLFoleHm3nzhCVzKmAwxR3AM/view?usp=sharing

Важнo!!
Гласувате за 7 песни, по точкова система: 12т, 10т, 8т, 6т, 4т, 2т и 1т.(или просто ми изпратете вашият топ 7). Не може да гласувате за себе си и гласувате единствено и само в вашият полуфинал!


7 песни отиват на финал!

ОЧАКВАМ ВАШИЯТ ВОТ НА ЛИЧНО!

В този полуфинал участват и гласуват:

 

@pechenko, @penakavalli, @Achito, @payner_tv, @GSA, @bleron, @Alter Ego, @BobiTo, @Gadinata, @gabbati, @asylum, @devotioner, @xroflx9 и директните финалисти -  @Willy и @Beat..

краен срок за гласуване 20.06 - 20:00 часа.

УСПЕХ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ебаси, първо по грешка изгледах клипа с втория полуфинал и песен като "Чао, еди кой си", която мислех, че ми е любима, съм класирал на 10-то място. После в моя си полуфинал дори не намерих място за "Желая те" сред ТОП7. Вярно, че Мария имаше и по-силни летни песни като "Не съвсем" и "Не те обичам", но чак толкова назад не предполагах, че ще я класирам. Ако "Край" беше участвала щях да я вместя в ТОП 3 със сигурност. (сега си я пуснах в тупата и преди нея ми тръгна реклама на "Ариана" 😂)

Брутално добри песни има този път! Ако беше разделено на два периода 2000-2005 и 2006-2010 сигурно пак щяха да се намерят същия брой зверски парчета...

 Явно трябваше да преминем през онова извращение "кючеци", за да дойде този едишън! 😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...