Jump to content

Чалгавизия 18 - Летни хитове ( 2000-2010 )


Препоръчани коментари

От 20.06.2020 г. от 23:28, pechenko каза:

1. 81т.
2. 72т.
3. 63т.
4. 59т.
5. 55т.
6. 54т.
7. 54т.

8.Глория - Присъда - @DevilWish - 50т.
9.Преслава и Елена - Пия за тебе - @Donatella - 41т.
10.Андреа и Галена - Блясък на кристали - @Denis - 40т.
11.Рени - Виж ме - @Runevski - 17т.
12.Мария - Желая те - @Амброжка. - 16т.

1.Емилия - За мене забрави - @dan!el - 81т.
2.Анелия - Не знаеш - @Blueberry - 72т.
3.Елена - Първата последната - @THE IIconic - 63т.
4.Магда - Нали ти казах -
@Lelqtian - 59т.
5.Алисия - Ще ти дам - @.close to me. - 55т.
6.Ивана - Седем дни - @M.Power - 54т.
7.Десислава - Няма те до мен - @Slavi - 54т.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 21.06.2020 г. от 0:10, pechenko каза:

1. 81т.
2. 79т.
3. 73т.
4. 66т.
5. 64т.
6. 62т.
7. 51т.

 

8.Анелия - Всичко води към теб - @payner_tv - 49т.
9.Преслава - Завинаги твоя - @Gadinata - 40т.
10.Елена - Още - @BobiTo - 33т.
11.Татяна - Ти моя съдба - @Alter Ego - 32т.
12.ТРИО БИК - ПАЛАТКА - @devotioner - 15т.
13.Мира - Лимон - @asylum - 0т.

1.Галена - Тихо ми пази - @penakavalli - 81т.
2.Емилия - Когато всичко свърши - @pechenko - 79т.
3.Теодора - Моят номер - @gabbati- 73т.
4.Алисия - Карамел - @xroflx9 - 66т.
5.Райна - Хиляди жени - @GSA - 64т.
6.Цветелина Янева - За контакти - @Achito - 62т.
7.Алисия - Чао, еди кой си - @bleron- 51т.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, pechenko каза:

ПОБЕДИТЕЛ НА ЧАЛГАВИЗИЯ 18 - Летни хитове - 2000-2010 Е "ХИЛЯДИ ЖЕНИ" НА РАЙНА, С КОЯТО УЧАСТВА @GSA

Той счупи каръка и от дъното се пребори с конкуренцията и се настани на първото място!

ЧЕСТИТО ! ! ! 

 

НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ НА ОЧИТЕ СИ. Гледам, слушам песента и плача от радост, че най-накрая РАЙНА смачка конкуренцията и е на върха.

Благодаря на всички за вашите гласове. Бъдете благословени и само Райна до дупка! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, pechenko каза:

ПОБЕДИТЕЛ НА ЧАЛГАВИЗИЯ 18 - Летни хитове - 2000-2010 Е "ХИЛЯДИ ЖЕНИ" НА РАЙНА, С КОЯТО УЧАСТВА @GSA

Той счупи каръка и от дъното се изкачи на първо място!

ЧЕСТИТО ! ! ! 

 

Беше повече от ясно! Честито @GSA

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, GSA каза:

Славни времена бяха. Мегахит до мегахит. Къде изчезна тази Райна?

Райна е от малкото, които не са изчезнали... Просто публиката се "изроди".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Slavi каза:

Много странен вот като цяло. Особено ме изумява вота за Седем дни. И слабия такъв за Тихо ми пази. Радва ме победата на Райнуш. 

Едната песен е достатъчно голям, но в известна степен и леко понадценен хит, който към днешна дата е втръснал до болка. Другата е песен, която е изключително качествена и макар да беше изпята в началото на "официалния" край на Ивана, се забеляза и оцени достатъчно. Не е толкова писнала и в същото време навява някакви носталгични моменти, което със сигурност е в плюс, когато трябва да показваш предпочитания (и да правиш класиране в случая).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Седем дни намери място и във вашия Топ 5 на Ивана - доста се изненадах, че толкова хора споменаха тази песен. Очевидно е на почит тук, няма лошо! Даже е яко! Аман от втръсналото Шампанско, о, то даже не се класира, браво на вас, бе! 

Тук бях за Ася с Ще ти дам, Магдалена и Счети. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, THE IIconic каза:

Каква ще е новата тема?

 

преди 1 час, gabbati каза:

Доволен съм. Благодаря на всички, гласували за мен. @pechenko, кога е следващия едишън и какъв е?

Утре вечерта мисля да пусна темата, но не знам каква, защото след този едишън почти всички други имат равни гласове в анкетата от предния път, а не може всеки път да пускам анкета.. Доста интересни и различни теми са...

Тези са темите, които имат 9 точки:

Кавъри ( гръцки, сръбски, румънски, турски, албански и др. )

Песни, които са флопове / най-големи флопове

Заглавия, състоящи се от една дума.

ПЕСНИ НА ИЗПЪЛНИТЕЛИ, КОИТО НЕ СА ПЕЧЕЛИЛИ ЧАЛГАВИЗИЯ

Изберете коя да е следващата тема като коментирате тук в темата и изберете за една от тях :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, dan!el каза:

Едната песен е достатъчно голям, но в известна степен и леко понадценен хит, който към днешна дата е втръснал до болка. Другата е песен, която е изключително качествена и макар да беше изпята в началото на "официалния" край на Ивана, се забеляза и оцени достатъчно. Не е толкова писнала и в същото време навява някакви носталгични моменти, което със сигурност е в плюс, когато трябва да показваш предпочитания (и да правиш класиране в случая).

Да, но потреботелите тук по принцип са по малки о св кефят на тупса лупса хитачки. Изумен съм, че 7 дни стигна дори до финал. Не смятах, че е по вкуса им. Като цяло доста изненадващ едишън от към вот. Една Всичко води къмбтеббне стигна до финал например, а Ася беше с 3 песни....която няма особени привърженици тук. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Или заглавията от една дума, или кавъри. Но най-добре да се ограничиш до една страна, от която да са оригиналите - Сърбия и Гърция, че има най-много. След време може другата...

преди 1 минута, Slavi каза:

Да, но потреботелите тук по принцип са по малки о св кефят на тупса лупса хитачки. Изумен съм, че 7 дни стигна дори до финал. Не смятах, че е по вкуса им. Като цяло доста изненадващ едишън от към вот. Една Всичко води къмбтеббне стигна до финал например, а Ася беше с 3 песни....която няма особени привърженици тук. 

При толкова малки разлики в точките, съвсем резонно е да има изненади. Един човек да даде 12 точки и песента може да се качи от седмо на второ място в полуфинала. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, pechenko каза:

 

Утре вечерта мисля да пусна темата, но не знам каква, защото след този едишън почти всички други имат равни гласове в анкетата от предния път, а не може всеки път да пускам анкета.. Доста интересни и различни теми са...

Тези са темите, които имат 9 точки:

Кавъри ( гръцки, сръбски, румънски, турски, албански и др. )

Песни, които са флопове / най-големи флопове

Заглавия, състоящи се от една дума.

ПЕСНИ НА ИЗПЪЛНИТЕЛИ, КОИТО НЕ СА ПЕЧЕЛИЛИ ЧАЛГАВИЗИЯ

Изберете коя да е следващата тема като коментирате тук в темата и изберете за една от тях :) 

Аз съм за флоповете. Дори вече знам с какво ще участвам. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, dan!el каза:

Или заглавията от една дума, или кавъри. Но най-добре да се ограничиш до една страна, от която да са оригиналите - Сърбия и Гърция, че има най-много. След време може другата...

Дори кавърите могат да се разграничат наб3 - срубски, гръцки и други

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Slavi каза:

Да, но потреботелите тук по принцип са по малки о св кефят на тупса лупса хитачки. Изумен съм, че 7 дни стигна дори до финал. Не смятах, че е по вкуса им. Като цяло доста изненадващ едишън от към вот. Една Всичко води къмбтеббне стигна до финал например, а Ася беше с 3 песни....която няма особени привърженици тук. 

Алисия се класира на магия и разликата беше 2-3 точки... Само "Карамел" беше доста напред ( в топ 3 ) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...