Jump to content



Online: Галин и Диона - Просто секс


Препоръчани коментари

В началото не ме грабна, но й дадох шанс и след третото-четвъртото слушане ме зариби, основно заради припева (частта на Галин).

 

Диона ми идва излишна, ако беше самостоятелна на Галин щеше да е в пъти по-яка. Ако не знаех, че е дует с Диона щях да помисля, че е някоя нова алфа. Неузнаваема е тук.

Този дует тип диалог ми напомня на "Дразни ме".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галче, мама, що не я направи самичък тая песен, страх ли те е? Шеше да се получи 100 пъти по-яко :( Иначе ме зариби, но не искам да подкрепям Дилдона и ще го отричам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Галче, мама, що не я направи самичък тая песен, страх ли те е? Шеше да се получи 100 пъти по-яко :( Иначе ме зариби, но не искам да подкрепям Дилдона и ще го отричам.

Иска им се да бъдат ФикЛена, ама йок! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин изглежда много добре, различен е, Диона става, обаче грам не познах гласа й, всеки път е странно обработен. Самото видео и песен са обаче толкова гледани, те самите повтарят себе си, Галин явно вижда, че ако не е мазно се получава много рядко, то явно за всички започна да важи, което е много жалко. Този жанр имаше някакъв шанс миналата година, тази е ужас с тези кючеци. Можеха да ползват всички тези месеци да върнат онези песни от златния период, но те бяха твърде спрели, защото все кинтите гледат и точно нищо за престиж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин откакто създаде Алфата е пълен минус. Тая песен е върхът на посредствеността - мелодия няма, текстът потресаващо тъп, изпълнението под всякаква критика, за визията даже не ми се говори. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...