Jump to content



Данна - Той


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Gerganafen каза:

Не е на Оцко? Не е feat. Деси Слава?:blink: Ако го нямаше инфото под клипа, доста щеше да се спори по тези теми. Данна комбинира лъчезарната усмивка на Гергана, харизмата на Преслава и тембърът на Деси Слава/Емилия., страхотна е:1000(33): Десита пък се е справила супер с текста и клипа, браво! Значи все пак може би Данна е в Алфа? Асенов действително е копирал стила на Оцко в звученето, но се е получило добре. Успех!

Данна е с договор към Пайнер, но Галин и е музикален продуцент. Тоест Пайнер и уреждат участията и му плащат, за да я продуцира. Обратното на алфите - Галин ги продуцира и са с договор към него, а плаща на Пайнер за импресарските услуги.

Но иначе песента наистина е много добра, не го очаквах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

Да, отдавна го обявиха - Алфа и Пайнер я продуцират съвместно, като Алфа се занимават с музикалното продуценство, Пайнер с финансиране и лансиране.

Знам, но ceca.mp3 по едно време пишеше, че Данна не била там. Но вече имаме потвърждение, макар и да не качиха клипа й в канала на Алфа. Все пак Десита едва ли би написала песен на някоя, която не работи с Галин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Това някакъв скандал тип Сузанита ли цели?

И аз не одобрявам разголването до такава степен на млади изпълнителки и то от първите парчета, но все пак няма и нищо кой знае колко пошло и грозно тук. И в крайна сметка Десита беше по гащи в първия си клип, Лидия във втория, Данна поне удържа до третия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава е песента, но защо се прави на евтинджос? На 16 години, а все едно е готова за околовръстното, егати деградацията. Една Суза беше достатъчна. Да залага на таланта си. Поне пълнолетие нека навърши преди да се пуска по боди. 

Иначе евала, че се е вдъхновила от кака си Райна. В сенчестите сцени, с русата коса и бодито е 1:1.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Blueberry каза:

И аз не одобрявам разголването до такава степен на млади изпълнителки и то от първите парчета, но все пак няма и нищо кой знае колко пошло и грозно тук. И в крайна сметка Десита беше по гащи в първия си клип, Лидия във втория, Данна поне удържа до третия. 

При Десита и Лидия стои някакси модерно и не особено пошло докато при тази е точно обратното. Все едно е хваната от магистралата. Нямат ли стилисти в Пайнер да й барнат някоя адекватна визия на това момиче?

Link to comment
Сподели в други сайтове

За първи път чувам песен на тази певица и съм впечатлен. Изобщо не звучи като песен на дебютантка, текста е много добър, което все по-рядко се среща в чалгата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Данна е жестока. Още като разбрах, че ще влиза в Пайнер и предричах добро бъдеще. Много талантлива. Да, прилича на стария оцков стил, но самия факт, че всеки я сравнява с различна песен, все пак не прилича фрапантно на никоя. 

Имам си нова фавпритка от младите надежди. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даа бе... малко ми е съмнително ... Коя е Данна, че направи 50К за 4 часа...вече има 120К. 

Нещо намирисва тук. Песента е Оцков стил и не виждам как е предизвикала подобен интерес. Не е изключено да флопне де... както при Ариа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , meleto каза:

Даа бе... малко ми е съмнително ... Коя е Данна, че направи 50К за 4 часа...вече има 120К. 

Нещо намирисва тук. Песента е Оцков стил и не виждам как е предизвикала подобен интерес. Не е изключено да флопне де... както при Ариа.

В трендинг е и има replay value, за мен гледанията напълно отговарят на нивото на парчето. А и Данна беш постоянно в "Шоуто на Слави" допреди няколко години, не е като да е напълно непозната.

Оцковия стил беше игнориран достатъчно време, че пак да стане интересен... Ганев е тоя, който омръзна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Blueberry каза:

В трендинг е и има replay value, за мен гледанията напълно отговарят на нивото на парчето. А и Данна беш постоянно в "Шоуто на Слави" допреди няколко години, не е като да е напълно непозната.

Оцковия стил беше игнориран достатъчно време, че пак да стане интересен... Ганев е тоя, който омръзна.

Ако беше така, защо предните й проекти не генерираха такъв трафик? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Ако беше така, защо предните й проекти не генерираха такъв трафик? 

Защото не бяха силни песни? Replay value-то играе роля за гледанията много повече, отколкото първоначалния интерес. Виждали сме и Галена, и Преслава, и Азис да флопват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Данчето изкара мегахит, изглежда умопомрачително добре, а създателят на сайт за измерване на гледания от години, поставя под съмнение трафика на песента. Няма толкова объркано същество като собственика на този форум. Затова и тук всичко е замряло от месеци. Живец - йок. Тръпка - йок. Така е, когато конците се дърпат от неадекватни хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Blueberry каза:

Защото не бяха силни песни? Replay value-то играе роля за гледанията много повече, отколкото първоначалния интерес. Виждали сме и Галена, и Преслава, и Азис да флопват.

Да, но е дебютантка (с евентуално първи хит), а прави гледания като изпълнители като Лидия и Теофиков (които са масови любимци на децата и са разпознаваеми). Данна знае ли се масово? Освен ако това не е мега-гига-ултра-хит не виждам как може да се случи. Че тя прави повече гледания от 95% от топ имената. 

Ще наблюдаваме. За мен е странно. Ариа преди 4-5 месеца тръгна със 100К, държа ги 2-3 дни и флопна. Да речем, че липсата на нова продукция кара хората да слушат тази песен.

преди 9 часа , VulkoIsTheBest каза:

Данчето изкара мегахит, изглежда умопомрачително добре, а създателят на сайт за измерване на гледания от години, поставя под съмнение трафика на песента. Няма толкова объркано същество като собственика на този форум. Затова и тук всичко е замряло от месеци. Живец - йок. Тръпка - йок. Така е, когато конците се дърпат от неадекватни хора.

А защо да не поставям под съмнение? Това се нарича мнение.

Кондоме, аз се включвам рядко в дискусии...модераторството не е в моите ръце... но да... всичко е замряло заради мен. Но пък интересно ти как имаш мнение за последните месеци, като те нямаше? Да не би да си си правил фейк профили?

Не е нужно да отговаряш. То и това се вижда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, meleto каза:

Да, но е дебютантка (с евентуално първи хит), а прави гледания като изпълнители като Лидия и Теофиков (които са масови любимци на децата и са разпознаваеми). Данна знае ли се масово? Освен ако това не е мега-гига-ултра-хит не виждам как може да се случи. Че тя прави повече гледания от 95% от топ имената. 

Ще наблюдаваме. За мен е странно. Ариа преди 4-5 месеца тръгна със 100К, държа ги 2-3 дни и флопна. Да речем, че липсата на нова продукция кара хората да слушат тази песен.

А защо да не поставям под съмнение? Това се нарича мнение.

Кондоме, аз се включвам рядко в дискусии...модераторството не е в моите ръце... но да... всичко е замряло заради мен. Но пък интересно ти как имаш мнение за последните месеци, като те нямаше? Да не би да си си правил фейк профили?

Не е нужно да отговаряш. То и това се вижда.

Песента е страшно добра, учудващо висок интерес има, но си личи и по коментарите, че всичко е реално. Гръмна много

Link to comment
Сподели в други сайтове

Навсякъде е и всички я споделят, започнаха масово да пишат новата Преслава, щом се стигне до това, значи хората сами са си я избрали, което е супер. Много силно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , meleto каза:

Да, но е дебютантка (с евентуално първи хит), а прави гледания като изпълнители като Лидия и Теофиков (които са масови любимци на децата и са разпознаваеми). Данна знае ли се масово? Освен ако това не е мега-гига-ултра-хит не виждам как може да се случи. Че тя прави повече гледания от 95% от топ имената. 

Ще наблюдаваме. За мен е странно. Ариа преди 4-5 месеца тръгна със 100К, държа ги 2-3 дни и флопна. Да речем, че липсата на нова продукция кара хората да слушат тази песен.

А защо да не поставям под съмнение? Това се нарича мнение.

Кондоме, аз се включвам рядко в дискусии...модераторството не е в моите ръце... но да... всичко е замряло заради мен. Но пък интересно ти как имаш мнение за последните месеци, като те нямаше? Да не би да си си правил фейк профили?

Не е нужно да отговаряш. То и това се вижда.

По-интересно кога ще си направиш сефтето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, VulkoIsTheBest каза:

По-интересно кога ще си направиш сефтето.

Е ти кога ли си имал какво да кажеш... вечно тъпчеш около една тема, горкият! 

Не ме интересуват твоите полюции..

Тая песен започна да ми харесва... :( 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напълно реален е интереса. Това е канал с 2 милиона абоната. Ново и харесвано от по-малките име с потенциал е нормално да прави такива гледания. Дано да пусне и някоя по-тежка песен до края на годината и да грабне и по-възрастния таргет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...