Jump to content



Чалгавизия 17 - Кючеци


Препоръчани коментари

преди 4 минути, THE IIconic каза:

Ако го ПОЕМАШ ти и аз няма да се отказвам, даже става супер

Да, разбрахме се с Уили. Мислех да е изненада, но @gabbati .ме изплаши с отказването си :D

В момента правя видеото и се надявам сутринта или утре вечер да пусна гласуването.

@gabbati Няма да се отказваш! Броя те и участвш! Няма отказване! ! ! ! ! ! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pechenko каза:

Да, разбрахме се с Уили. Мислех да е изненада, но @gabbati .ме изплаши с отказването си :D

В момента правя видеото и се надявам сутринта или утре вечер да пусна гласуването.

@gabbati Няма да се отказваш! Броя те и участвш! Няма отказване! ! ! ! ! ! 

Ти майка, ти баща. Спасителю! ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първи полуфинал ВИДЕО:

https://drive.google.com/file/d/1p4adYl0fkpGoicWFX-e2Afrl34lLhen9/view

Важнo!!
Гласувате за 7 песни, по точкова система: 12т, 10т, 8т, 6т, 4т, 2т и 1т.(или просто ми изпратете вашият топ 7). Не може да гласувате за себе си и гласувате единствено и само в вашият полуфинал!


7 песни отиват на финал!

ОЧАКВАМ ВАШИЯТ ВОТ НА ЛИЧНО!

В този полуфинал участват и гласуват:

 

 @Achito, @xroflx9, @ANGEL, @DevilWish, @Beat., @Denis @GSA, @payner_tv, @Donatella, @Амброжка., @.close to me., @bleron и директните финалисти -  @BobiTo и @Lelqtian.

краен срок за гласуване 10.06 - 20:00 часа.

УСПЕХ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Втори полуфинал ВИДЕО:

https://drive.google.com/file/d/1LCJ05GCGYeo1sEYTkuHd_i8wJJ4oflzb/view

Важнo!!
Гласувате за 7 песни, по точкова система: 12т, 10т, 8т, 6т, 4т, 2т и 1т.(или просто ми изпратете вашият топ 7). Не може да гласувате за себе си и гласувате единствено и само в вашият полуфинал!


7 песни отиват на финал!

ОЧАКВАМ ВАШИЯТ ВОТ НА ЛИЧНО!

В този полуфинал участват и гласуват:

 @penakavalli, @asylum, @Blueberry, @THE IIconic, @pechenko, @M.Power, @meleto, @dan!el, @gabbati, @Gadinata, @devotioner, @Willy и директните финалисти -  @BobiTo и @Lelqtian.

краен срок за гласуване 10.06 - 20:00 часа.

УСПЕХ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, THE IIconic каза:

@pechenko

Мъжете всичко искат, За пари и Хайде на купона какви кючеци са, че не ми е ясно? Особено първата!

Утре на обед като стана ще гласувам!

Културни :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , THE IIconic каза:

@pechenko

Мъжете всичко искат, За пари и Хайде на купона какви кючеци са, че не ми е ясно? Особено първата!

Утре на обед като стана ще гласувам!

То и Тайсън кючек не е кючек (освен по име), ама да има там... :D

Темата беше тъпа по начало и ме е яд, че анкетата беше само с 5-6 от най-смотаните предложения, а имаше много хубави, които не бяха включени. @pechenko надявам се да поправиш грешката ;) 

П.П. Абе не е баш тъпа, но просто не предполага много популярни предложения. Според мен трябваше да я направим в период, в който интересът към темата е по-силен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва гласувах за 7. Честно казано първите 6 ме кефят. Ми THE IIconic печенкото добре го е казал! Културни са и трите! :D Как да не са? Просто не са някаква бясна и дива чалгия.... но нека видим как върви представянето им. Аз си обичам тази песен и се изкуших да я дам като предложение. Що пък не? Нека има и нещо по-прилично! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, dan!el каза:

90% от клипчето като ги прослушвах ги намалих, че ме беше срам от съседите. Тотална щета са повечето предложения, ама то за такава тема...

То пък таа чикия дето участваш с нея на счетоводителката  е голяма гордост. Директно я подминах. В началото като я чух ми се досра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, THE IIconic каза:

То пък таа чикия дето участваш с нея на счетоводителката  е голяма гордост. Директно я подминах. В началото като я чух ми се досра.

Емилия - оторизиран производител на слабителни от 2004 година®

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Blueberry каза:

Емилия - оторизиран производител на слабителни от 2004 година®

Изплюх си ориза в чинията :D Къде е Счети да ми отчете брака? 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Blueberry каза:

То и Тайсън кючек не е кючек (освен по име), ама да има там... :D

Темата беше тъпа по начало и ме е яд, че анкетата беше само с 5-6 от най-смотаните предложения, а имаше много хубави, които не бяха включени. @pechenko надявам се да поправиш грешката ;) 

П.П. Абе не е баш тъпа, но просто не предполага много популярни предложения. Според мен трябваше да я направим в период, в който интересът към темата е по-силен.

Намекваш за още едишъни? Ако се събираме около 25/30 нямам никакъв проблем да направим още няколко :) 

Има ли желаещи? Или е време за почивка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, pechenko каза:

Намекваш за още едишъни? Ако се събираме около 25/30 нямам никакъв проблем да направим още няколко :) 

Има ли желаещи? Или е време за почивка?

Не виждам защо, ако има интересни едишъни и си сериозен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , pechenko каза:

Намекваш за още едишъни? Ако се събираме около 25/30 нямам никакъв проблем да направим още няколко :) 

Има ли желаещи? Или е време за почивка?

Време е за почивка !

🤠

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първи полуфинал

Гласували: 8/12 + 1/2  от директните финалисти.

 @xroflx9, @Denis, @GSA, @Амброжка.

Извинявам се, че ще ви отнема 5 ценни минути, но ще се радвам да гласувате до утре вечерта! Отнема по-малко от 5 минути... Благодаря!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...