Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Нека се поздравим за новата седмица! И изпратим старата 

А на Бейонсе, понеже хем иска нещо ново като режисьор, хем Люсьо е твърде зает да разкарва пица и спагети по виетнамски, съвсем леко лаещи, може да вземе Дора. Нали според википедия е новоизлюпен режисьор на клиповете си, нищо че най-стария е от 2004? 

 

  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз като Кити се притесних за Анелия, цяла нощ съм я мислил. На като прочетох, че ще сади домати, ми олекна. Ако работата с пеенето зацикли и не може да поддържа огромната къща и да й плаща данъците, Женският пазар я зове. Поне по 5 лв. килото да дава доматите, все пак са произведени от звезда!

  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Gerganafen каза:

И аз като Кити се притесних за Анелия, цяла нощ съм я мислил. На като прочетох, че ще сади домати, ми олекна. Ако работата с пеенето зацикли и не може да поддържа огромната къща и да й плаща данъците, Женският пазар я зове. Поне по 5 лв. килото да дава доматите, все пак са произведени от звезда!

Може да бутне някой 20так на Пепа да пусне реклама в  инста на сергията. Тогава може да пусне доматито в примоция на сеемипеесе. 

Или направо като за настоящите условия да прави доставки до адрес - лично, по еконтс викнато такси или с прилепа на Бил Гейтс по 5джито, по избор на Аня. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И още един съвет за Аня - да не забрави да насади също пипер, падладжан към доматито, както и да се снабди с касетофон за сергията, иначе как ще надува пророческия хит на Мая Нури!

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгубено детство - Сузанита след наркотиците

https://www.btv.bg/video/shows/karbovski-vtori-plan/video/proekt-izgubeno-detstvo-suzanita-sled-narkoticite-1-chast.html

2112177744.jpg

 

Приказки за пораснали деца или колко е лесно да станеш наркоман, преди да станеш голям (ЧАСТ 2)

https://www.btv.bg/video/shows/karbovski-vtori-plan/video/proekt-izgubeno-detstvo-suzanita-sled-narkoticite-2-chast.html

2112176173.jpg

 

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Donatella каза:

https://signal.bg/гласуване-50-01-06-20/

ето и линка за гласуване. Мисля че е е време за нов номер 1, щом Коя? 34 може да е на първо място, време е за Ваня Великова!

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да кажа, че това е топ песента на 2020 на този етап, бруталнааааа!

 

  • Love 4
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой пък ти слуша песни от тая година всъщност? Ретрото е толкова по интересно, че и актуално. 

 

 

Харесайте този пост и ще те посети щастлив прилеп! 5 джито, чипа от бил гейтс и короната са по допълнителна заявка, побързайте, наличностите са ограничени!

Bat Night | Highfield Park Trust

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, zai4eto82 каза:

Меди си обявил участията, че и чак обявил уастие за Плаза на 23 юни, а Коце изобщо няма намерение да отваря.

Защо тогава е букнал Меди?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

https://signal.bg/гласуване-50-01-06-20/

ето и линка за гласуване. Мисля че е е време за нов номер 1, щом Коя? 34 може да е на първо място, време е за Ваня Великова!

 

Ей ся шъ я поставя на първо местО! 

преди 1 час, Lelqtian каза:

Кой пък ти слуша песни от тая година всъщност? Ретрото е толкова по интересно, че и актуално. 

 

Още една пророческа песен! Ще бъдем докрай в България май, никво пътуване!

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, presi_fen! каза:

Луна е стара хитра лисица знае с кой да си прави ПР хихих , ех тая Преса хранила е всички певачки , всички си правят ПР на нейн гръб!

Щях да ти кажа  кой е хранила Петрана, ама ще се въздържа. Следващия път!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, pechenko каза:

Защо тогава е букнал Меди?

И Коце е изненадан какви участия Меди си е обявил като изобщо няма да отваря Плаза. Първо ще изчака да види как стоят нещата и дали изобщо Коце смята да ходи на участия в това положение, но на тоя етап Коце няма да отваря, Не знам Меди как е решил, че ще пее в Плаза. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

Преслава вчера на LIVE.

Питат я: С кого искаш да е следващият ти дует?

Тя: То аз с когото искам, и много време да мине.........

 

Кого ли визира? 

Както е казал един мъдър човек:

Преслава ще е тази която ще иска и моли пак да са приятелки, но Галена подобна грешка за втори път няма да направи!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...