Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Blueberry каза:

Буквално рефренът преди припева, който дори точно Денис изпълнява е "стой си у вас" 

 

Къде бе, миличка? Цитирай го тоя рефрен... затвори малко краката и отпуши ушите. :1000(29):

  • Haha 4
  • Wow 1
  • Angry 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, asylum каза:

Ами, без думи съм! Красавица, но песните й не ме кефят. 

Аз се чудя на богаташка тип Галена как не й минава през акъла, че рискува здравето на децата си. Не е закъсала за пари, та да обикаля кръчмите толкова скоро. Иначе добре, че обяви, дано някой се вразуми. 

Защо си мислиш, че работят само за пари. Ясно е, че им липсват срещите с феновете. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Vancho каза:

Къде бе, миличка? Цитирай го тоя рефрен... затвори малко краката и отпуши ушите. :1000(29):

ВИЕ СЪВСЕМ ЗА МЕЗЕ МЕ ВЗЕХТЕ! От 2:39 нататък!

image.png.d4f2720a44881fd7621d954aa7cf2a26.png

П.П. не е рефрен думата, която съм търсела, май бридж се води. WHATEVER. Пее го. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Защо си мислиш, че работят само за пари. Ясно е, че им липсват срещите с феновете. 

Рискът е твърде голям, особено ако имаш дете. Сега изобщо не може да мръдне от вкъщи. 

 

Сега е моментът Прилепа да се подмаже, правейки се на добрата самарянка, да си отмени участията в чест на Галена, да й пожелае скорошно оздравяване и да спами с Палома и дарадонките 24/7. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, asylum каза:

Рискът е твърде голям, особено ако имаш дете. Сега изобщо не може да мръдне от вкъщи. 

Децата най добре го преминават. И Галена подобно на други е искала просто да продължи с живота си. Нито парите са водещи. 

Тук всички се правите на прилежни относно корона вируса, но съм сигурен, че повечето от пишещите не спазват мерките. 

Просто намирам за нелепо от нейна страна прекалената близост с фенове... Не толкова че е тръгнала по участия. 

  • Like 3
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Рискът е твърде голям, особено ако имаш дете. Сега изобщо не може да мръдне от вкъщи. 

 

Сега е моментът Прилепа да се подмаже, правейки се на добрата самарянка, да си отмени участията в чест на Галена, да й пожелае скорошно оздравяване и да спами с Палома и дарадонките 24/7. 

Да я отмени и в съпружеските задължения 🤭

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Slavi каза:

Децата най добре го преминават. И Галена подобно на други е искала просто да продължи с живота си. Нито парите са водещи. 

Тук всички се правите на прилежни относно корона вируса, но съм сигурен, че повечето от пишещите не спазват мерките. 

Просто намирам за нелепо от мейна страна прекалената близост с фенове... Не толкова че е тръгнала по участия. 

Няма гаранция за нищо. И деца умират. А най-неприятното е, че вече се установи, че вирусът ще доведе до хронични болести, които ще се проявят през следващите години. Последиците са ужасни. Аз затова не искам да се заразявам. Какво като го изкараш леко? Може да те повтори, потрети и да те разжлемби. 

Аз пък съм сигурен, че всички по-интелигентни спазват мерки и то не защото някой ги предписва. В повечето страни те са крайно недостатъчни и всеки следва да се предпазва сам. Решението е затваряне на абсолютно всичко и изолация за поне месец, каква е тая свободия? 

Близост-неблизост, пожелавам на всички чалгарки да се тръшнат, ега им дойде пипето, но ако разсъждават като феновете си, шанс йок ;) 

 

  • Like 2
  • Dislike 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Blueberry каза:

ВИЕ СЪВСЕМ ЗА МЕЗЕ МЕ ВЗЕХТЕ! От 2:39 нататък!

image.png.d4f2720a44881fd7621d954aa7cf2a26.png

П.П. не е рефрен думата, която съм търсела, май бридж се води. WHATEVER. Пее го. 

От 2:39 е точно най-избухващата част и последното нещо, което възприемам е "стой си у вас". Няма да гърмя, а видиш ли ще се напрягам да чуя какво шепне наш Теофиков. Голямо послание. 

  • Angry 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Screenshot-20200707-204228-Instagram.jpg

Явно все пак Галена е по-добрият инфлуенсър от Преслава, щом нея наеха да рекламира Ковид-19... 

П.П. Браво за поведението й още веднъж :ba: 

 

 

  • Love 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Vancho каза:

От 2:39 е точно най-избухващата част и последното нещо, което възприемам е "стой си у вас". Няма да гърмя, а видиш ли ще се напрягам да чуя какво шепне наш Теофиков. Голямо послание. 

Не си ли чувал за subliminal message ;) 

Извинете двойния пост, Рамания не ми дава да се коригирам! 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , THE IIconic каза:

Няма нужда да прейграваш. Знаем.

Защо да преигравам преди всичко съм човек и имам деца и знам какво е детето ти да е болно. Няма да ти се обяснявам.

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, asylum каза:

Няма гаранция за нищо. И деца умират. А най-неприятното е, че вече се установи, че вирусът ще доведе до хронични болести, които ще се проявят през следващите години. Последиците са ужасни. Аз затова не искам да се заразявам. Какво като го изкараш леко? Може да те повтори, потрети и да те разжлемби. 

Аз пък съм сигурен, че всички по-интелигентни спазват мерки и то не защото някой ги предписва. В повечето страни не са крайно недостатъчни и всеки следва да се предпазва сам. Решението е затваряне на абсолютно всичко и изолация за поне месец, каква е тая свободия? 

Близост-неблизост, пожелавам на всички чалгарки да се тръшнат, ега им дойде пипето, но ако разсъждават като феновете си, шанс йок ;) 

 

Колкото повече те е страх да не го хванеш, толкова по голям е шанса да го лепнеш. 

Хубаво е да се пазиш, но не и да си параноичен. На хората в България вече им е писнало и бъди сигурен, че и много интелигентни хора са решили да си живеят живота по старо му. 

Както виждаш въпреки ситуацията с Галена, останалите коври си ходят по участия. Иначе намирам за изключително гнусно да пожелаваш някому да го прекара, защото решил да ходи по участия. 

  • Like 4
  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Не си ли чувал за subliminal message ;) 

Извинете двойния пост, Рамания не ми дава да се коригирам! 

 

 

Ооо ама как това е точно subliminal message. Направо страшно ти въздейства да си стоиш у вас в песен с текст "настъпвам с пълна газ не лягайте да спите, момчета дай жените..." Та то едва се чува какво шепне. (Аз до ся не го бях чул това)

  • Haha 2
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Повечето не спазваме мерките, нека си го признаем. И аз преди три дни събрах 7-8 човека на една маса в бар, който беше пълен и по-лошото е че ни го позволиха, въпреки мерките. Сега от два дни имам лека кашлица и температура, но имам други причини да мисля че не е вируса.

Гледам че доста колеги са писали на Галена. Браво!

  • Like 6
  • Angry 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Повечето не спазваме мерките, нека си го признаем. И аз преди три дни събрах 7-8 човека на една маса в бар, който беше пълен и по-лошото е че ни го позволиха, въпреки мерките. Сега от два дни имам лека кашлица и температура, но имам други причини да мисля че не е вируса.

Гледам че доста колеги са писали на Галена. Браво!

А Галин продължава да многознайства. Толкова ми се иска cancel culture да навлезе и в България, бая жертви би имало.

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото да честитя успеха на Емилия и Джале. Вече можем да говорим не просто за Балкански, а за Европейски хит. Въпросния Жадор е голям хит в Румъния и виждам, че повечето му песни тръгват с по милион премиерно. Емилия е късметлийка, че излезе ремикс на песента и и засили интереса към трака, но забелязвам, че в коментарите Счети не е особено отрязавана и не мисля, че тя като име ще направи някакъв голям пробив или добие популярност каквато навремето Андреа и Азис. 

  • Like 4

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа като име не е имала популярност. Тя също участва в песни с по-големи имена и се завъртя тук-там. Година-две по-късно никой не помнеше за тези опити, а следващите й проекти се увенчаха с провал.

Азис служи единствено за подигравка. По-добре никой да не беше научавал за него. 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, penakavalli каза:

А Галин продължава да многознайства. Толкова ми се иска cancel culture да навлезе и в България, бая жертви би имало.

Cancel culture е съвременен фашизъм. Ако някой не ти харесва, не го слушай и не посещавай участията му. Все има това право и възможност. А онова другото е убийство на името, само защото нещо не се харесва на една определена група.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...