Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Blueberry каза:

Аз не разбирам защо толкова се съсредоточавате върху носа на Преслава, като има толкова по-големи проблеми на Земята!

Например зъбите й! Прилича на Бъгс Бъни. Имам подозрения, че новата песен на Даймънд е скрит diss за нея.

Явно на тях им е отказала за дует. Пък то сега нямаше място за годината, ако се беше включила и тя съвсем нямаше да съберат нищо в заглавието ... 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 10 минути, Blueberry каза:

Изобщо не защитавах Преслава, казвах си впечатленията от проучванията, които съм правила (за "протокола" аз моя рожден нос си го харесвам, просто ме интересуват всякакви корекции и чета като хоби). Турция не е малка държава, със сигурност има лекари, които правят и "обикновени" носове. Но най-популярни са с така наречените "дисни" носове. Лидия даже я рекламираха, че точно това е получила. И Преслава очевидно с такъв "калъп" е пожелала да се оперира. Не разбирам решението й, но със сигурност сама си го е пожелала.

Не съм казала, че я защитаваш. Аз също чета от интерес, моя приятелка ме вкара в групата и ме запали. Лидия е била при доктора който се слави точно с дисни носовете. Лидия обаче си беше качила снимки, клипчета с доктора, включително и как си говорят точно за този резултат. Не се прави на интересна като другата и да лъже, маже и да се обижда. Явно е доволна и не я интересува какво говорят и пишат. Докато на Преслава не и понася критиката. Тя иска да е топа и само да я хвалят всички .... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Lelqtian каза:

Изпотрябвало и е. Важното е как сама се харесва, а не да се прави на Мумия и Прилеп с хируригически и фотошоп процедури. 

Ама тя май и Ивелинчето има операции. И то не една.

  • Like 2
  • Haha 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Не съм казала, че я защитаваш. Аз също чета от интерес, моя приятелка ме вкара в групата и ме запали. Лидия е била при доктора който се слави точно с дисни носовете. Лидия обаче си беше качила снимки, клипчета с доктора, включително и как си говорят точно за този резултат. Не се прави на интересна като другата и да лъже, маже и да се обижда. Явно е доволна и не я интересува какво говорят и пишат. Докато на Преслава не и понася критиката. Тя иска да е топа и само да я хвалят всички .... 

Тя малко си живее в ранните 2000, където подобен тип интервенции бяха табу. Много щеше да спечели, ако беше поговорила повече за интервенциите си (пример: приятелката на Башар Рахал, която има 12!!!). Но в крайна сметка носът й не е никак зле, много е различен и я променя, но ми харесва. Цялостната й визия е е толкова различна заради ужасните зъби. Тъкмо й се оправи носа и ги направи тях... тъпото е, че търси някакво съвършенство, без изобщо да се съобрази с природните си дадености.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Vancho каза:

Ама тя май и Ивелинчето има операции. И то не една.

Тя си пееше в турска кръчма известно време. Вероятно е съчетала нещата, после е завела и кака си. Ето защо сега Жабата не е обработвана от Прилепа - отмъщение! 

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Мания? А това да киснеш тук и да я защитаваш като майка орлица, дори когато е виновна какво е? След десетки гафове ти веднъж не застана да кажеш, че е сгрешила в нещо. Ти си против всичко неморално и грешно, но ако го прави Преслава не е проблем. Мисля, че е време да те канонизираме, заслужи си го. Като добавим въртенето и сученето на класации, точкови системи, мочкови системи ... Махаш хора от класации, защото били еди какви си, а понеже Преси е светица трябва да е първа... Оооо и пускаш статии до жълтата преса за врягитята Галена. Живота ти е 24/7 защита на нейно Светейшество Преслава. Изобщо не може да говорим за мания, нали? :roll1:

 

За какво точно е виновна в случая? Това си е нейното лице и тяло. Ако иска и мустак може да си имплантира. Критикувал съм я, когато наистина има защо. Вашето е въртене и сучене, за да я изкарате във възможно най-негативна светлина. Напълно излишна и предотвратима токсичност. Аз се отказах от този стил преди години. Можете и вие.

  • Like 3
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

За какво точно е виновна в случая? Това си е нейното лице и тяло. Ако иска и мустак може да си имплантира. Критикувал съм я, когато наистина има защо. Вашето е въртене и сучене, за да я изкарате във възможно най-негативна светлина. Напълно излишна и предотвратима токсичност. Аз се отказах от този стил преди години. Можете и вие.

Не можеш да ни казваш от какво да се отказваме. Първо бъди пример, после ни поучавай. Инак не си убедителен.

Между другото, колко недоказани факти за Фики с охота приемаш за истина, а потвърдени такива за Прилепа отричаш с пяна на уста. 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

Нека си го кажем - урод е. На всички скорошни снимки брадичката й ми вади едното око от раз - толкова е заострена, че прилича на сърп. Очевидно в държавата на полумесеца и там са се намесили. 

Аз пък все се заглеждам устата й и цепката която вади от двете страни на устните. Не ти ли е прекалено голяма, спрямо тези на другите хора? Прилича ми на клоуна от онзи филм на ужасите .... 😂

reptilian-obama1.jpg.7002327fc71b242b031a6dcfb7b7a613.jpg

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Аз пък все се заглеждам устата й и цепката която вади от двете страни на устните. Не ти ли е прекалено голяма, спрямо тези на другите хора? Прилича ми на клоуна от онзи филм на ужасите .... 😂

reptilian-obama1.jpg.7002327fc71b242b031a6dcfb7b7a613.jpg

Още като каза "цепка", визуализирах Жокера, после скролнах и видях картинката :D 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

За какво точно е виновна в случая? Това си е нейното лице и тяло. Ако иска и мустак може да си имплантира. Критикувал съм я, когато наистина има защо. Вашето е въртене и сучене, за да я изкарате във възможно най-негативна светлина. Напълно излишна и предотвратима токсичност. Аз се отказах от този стил преди години. Можете и вие.

Да, може да вземе мустака на Паола и да си го имплантира. Добра идея. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Да, може да вземе мустака на ПАЛОМА и да си го имплантира. Добра идея. 

Легенда - Палома значи гълъб, за който не знае. 

  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, asylum каза:

Две поправки, ма нос може да се прави и няколко пъти. Пак си остава с поправки по циците и гагата. Не е нужно да уточнява колко на брой. Плюс тя може да си казва каквото иска, защо сляпо й вярваш? 

Луна пък имаше 9 операции през 2008, както разкри в Горещо. Оттогава насам сигурно ги е удвоила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Луна пък имаше 9 операции през 2008, както разкри в Горещо. Оттогава насам сигурно ги е удвоила.

А според мен нямаше никакви тогава, но се направи на интересна. Наскоро си подобри визията. 

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Vancho каза:

Ама тя май и Ивелинчето има операции. И то не една.

Колко му е, да не и е сестра да следя какво прави и колко операции има. Пък и не ни ГИ навира надлъж и нашир. 

преди 3 минути, asylum каза:

Легенда - Палома значи гълъб, за който не знае. 

И на лешояд го докарва, явно само мустака и перушината и липсват. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, asylum каза:

Между другото, колко недоказани факти за Фики с охота приемаш за истина, а потвърдени такива за Прилепа отричаш с пяна на уста. 

Критиката ми към Сторарови винаги е била конструктивна. 

  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

На всички има "and". Тази идиотка си е сменила ника на Малката Тарантула ли?

С около четвърт идея май е малко по-добре от само малката. Пък и има потенциал да стане постепенно от Малката > Малката тарантула > Тарантула. Важното е да сменя заглавието често да поддържа интерес, че иначе ... 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Критиката ми към Сторарови винаги е била конструктивна. 

Ти си бил с тях на дивана в хола, когато са пращали есемеси в подкрепа на Фики. Разбирам. 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Stela каза:

Аз пък все се заглеждам устата й и цепката която вади от двете страни на устните. Не ти ли е прекалено голяма, спрямо тези на другите хора? Прилича ми на клоуна от онзи филм на ужасите .... 😂

 

 Обаче ти си истински лешояд. Уж те няма, а се криеш в храстите като гърмян партизанин и чакаш възможност да плюеш по Преслава.

  • Haha 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакайте сега, тази откачената колко пъти си сменя псевдонима?

Беше Ванеса. После Малката. Сега Тарантула.

Нямаше ли и още някъв псевдоним преди Ванеса? Егати смотанячката.

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...