Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 25 минути, boy_07 каза:

Дано, дано. Мигом ще ми стане идол!

  • Haha 2
  • Love 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, boy_07 каза:

Зависи. Не знам къде в коя графа слага Фаст Анелия, та не мога да се ориентирам дали е пълна измислица или е редно да взема страната на жертвите.

преди 6 минути, Willy каза:

Дано, дано. Мигом ще ми стане идол!

Абе не е така. Дори верно да са я обиждали или каквото и да е станало в крайна сметка, си е рядко тъпо да им скача, бие или да подава жалба в полицията, само щото някой си е оставил праха от подметките върху колата и. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Зависи. Не знам къде в коя графа слага Фаст Анелия, та не мога да се ориентирам дали е пълна измислица или е редно да взема страната на жертвите.

Абе не е така. Дори верно да са я обиждали или каквото и да е станало в крайна сметка, си е рядко тъпо да им скача, бие или да подава жалба в полицията, само щото някой си е оставил праха от подметките върху колата и. 

Щом е намесена Гергана, истина е!:a040:Само скандал й липсваше като допълнение към успешната 2020. :1000(33):Искам снимков материал как млатят Весо и компания! :D 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

За второто май нищо не качи. Първото като й почина съвсем превъртя играта. Ревеше и по интервюта и каза че щяла да прави ремонт, защоти всичко й напомня на него.

Напротив, с дни качваше и за второто- постове, снимки, даже качи и като изминаха няколко дена пак- сторита, снимки във фейса, инстаграм и хората започнаха да я критикуват, че било прекалено. Даже и гробчето на кученцето качи. 

И на Коце му беше мъчно за Карпуз и други неща свързани с това кученце, но няма да споделям. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Lelqtian каза:

Зависи. Не знам къде в коя графа слага Фаст Анелия, та не мога да се ориентирам дали е пълна измислица или е редно да взема страната на жертвите.

Абе не е така. Дори верно да са я обиждали или каквото и да е станало в крайна сметка, си е рядко тъпо да им скача, бие или да подава жалба в полицията, само щото някой си е оставил праха от подметките върху колата и. 

Поне им скача сама, а не с Павел, Фики итн..

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, THE IIconic каза:

@Willy

Имам един въпрос!

Ако Галена се регне у форума и си рекламира песните, колко дена бан ще и дадеш?

Сто, сто!

  • Like 1
  • Haha 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

След като на Малката е обявена песента, че ще е самостоятелна, и на Анелия е с Денис, тогава дуетът на Преслава с кого трябва да е?

Корнелия

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

След като на Малката е обявена песента, че ще е самостоятелна, и на Анелия е с Денис, тогава дуетът на Преслава с кого трябва да е?

Галена и Криско ;) 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Danger. каза:

След като на Малката е обявена песента, че ще е самостоятелна, и на Анелия е с Денис, тогава дуетът на Преслава с кого трябва да е?

със себе си ... и заглавие на песента "Аз съм достатъчна" :D
хаха, извън шегата, възможно ли е Малката освен самостоятелната да има и един дует и то с Преслава?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да е имало идея да вкл. Преслава в някоя от песните, но после да е отпаднала. Да не говорим, че с Малката хич не си пасват. Не на последно място всички дуети на Преслава са да извлече някаква полза:

''Пия за тебе'' - Елена беше силна и помогна за стопляне на отношенията с Пашев.

''Нокаут'' - всичко спонсорира Ваня и Дамян ще я върти силно по дискотеките.

За фт с Кристияна сигурно е получила безплатна песен от Оцко.

Не че ако има дует с Малката, няма пак да е спонсориран, но нещо не ми се връзва. Пък и тя нали си работи по нови с В.Д. и Ганев.

 

пс - 123к за 24 часа

 

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Последните песнички на Райна не са никак лоши, но има нещо много инфантилно в нея, което ме отблъсква да я слушам :D А последното, което Анелия самостоятелно е пускала, Гъзарка ли е?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Това е толкова бруталнооооо

Ако беше 2015 щеше да гърми отвсякъде

За две седмици не може да направи 2 млн. После на Преслава била флоп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

За две седмици не може да направи 2 млн. После на Преслава била флоп.

Не е флоп, но е поредната крачка надолу от Пиян, след новите от албума и дуета с Галин.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

За две седмици не може да направи 2 млн. После на Преслава била флоп.

Никой не твърди, че е хит. На всички ни е ясно, че е флоп. На Пепа също е флоп.

Пресовите се скрихте в дупките си и не се показвате.. спряхте да бройте гледания, класации и т.н

Умирахте да се качи в спотифай на номер едно, но така и не стана и вече е паднала на 5-то.

Само в сигнал е номер едно 😂😂😂😂

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък песничката на Преслава започна да ме зарибява чак сега, прежалих и мазнотията. А бе не ви ли писна да се дразните само на тая тема :D Лято е, кефете се на каквото ви харесва и това е. Ама Преслава наистина много грозни неща взе да прави, откакто е с Павката. Цялото участие на плейбек след месеци реване в инстаграм колко ѝ липсват феновете, доста лицемерно. Както и онова с басейна в мола, супер гнусна е станала, или винаги е била. Дали Павката е помогнал да си покаже истинската същност, или покрай него е изпростяла още повече :D Както и да е, песните ѝ все още ми харесват и гласът ѝ. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Оставете я Пепа. Други са интересните в чалгата днес. Очакваме с трепет колаборацията на побойничката Ана с Теофика - "Тебе да те кърмя ли или....?". Предусещам и най-лайквания коментар под клипа. Ivon D.: "Спри да се лигавиш с хорските деца, а си вдигни телефона!!!"

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...