Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Willy каза:

Следваше и Галена до преди месец два. Може да му е отказала.🤣

Отказа на Папи, ма не отказа на Матео. Отказа на Алфите, ма не отказа на Кристиана. Стига се филмарихте😁

  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Не мисля, че 100 живота трябва да се води хитът на лятото, защото то тепърва започна и тя тепърва ще пусне лятното си предложение. Но до момента можем да я наречем хита на годината. Ще видим и дуетът на Константин как ще се развие, стабилна конкуренция е засега.

  • Like 5
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Не мисля, че 100 живота трябва да се води хитът на лятото, защото то тепърва започна и тя тепърва ще пусне лятното си предложение. Но до момента можем да я наречем хита на годината. Ще видим и дуетът на Константин как ще се развие, стабилна конкуренция е засега.

Още 6 месеца има ти вече за хит на годината говориш. Убиваш ме🤣🤣

Иначе 10 милиона за 2 месеца са си направо рекорд за чалгата, но предоолагам, че дуета и с Криско ще бъде доста по вървежен и с дълъг живот, така че там точи лиги за хит на годината. Освен това 100 живота излиза началото на май и е перфектен претендент за хит на лятото. 

 

А Феноменален на коя година е хита. На 2018 или 2019🤣

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Slavi каза:

Отказа на Папи, ма не отказа на Матео. Отказа на Алфите, ма не отказа на Кристиана. Стига се филмарихте😁

С Митко и Оцко е приятелка, защо да им отказва? Факт е че отказа и на Галин. Не виждам нищо странно.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

А Феноменален на коя година е хита. На 2018 или 2019🤣

Не знам на коя година е хит, но е най-силното самостоятелно парче от Дай ми още насам. 🤗

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

С Митко и Оцко е приятелка, защо да им отказва? Факт е че отказа и на Галин. Не виждам нищо странно.

И с Деница ли е приятвлка? 😅

Странното е във вашето мислене понякога. Все за всичко си имате логично обяснение и оправдание. 

Самите фенове на Галена разправяхте, че Ти гониш е трябвало да е с Галена, но заради спонсорите Папи я направил с Тита. Сега пък тя му била отказала,затова той вече не я е следвал. Ако някой не следва Галена в инста, значи е отрязан от нея за нещо.. Филмарите се яко. 

На Галин може да не е харесала самата песен. Тя и Джена му отказа за Нека да е тайно, а Деса намаза от глупостта и. 

  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Не знам на коя година е хит, но е най-силното самостоятелно парче от Дай ми още насам. 🤗

Съгласен съм. Дори е може би най дълго задържелия се хит на Галена за последните години. Въпреки, че и Стара каравана неочаквано се задържа доста дълго време. За Пей сърце е ясно. 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Slavi каза:

Съгласен съм. Дори е може би най дълго задържелия се хит на Галена за последните години. Въпреки, че и Стара каравана неочаквано се задържа доста дълго време. За Пей сърце е ясно. 

 

Стара каравана мисля че беше леко недооценена през 2015. Пей сърце й даде втори живот лято 2016 и май се превърна в летна емблема. 

В твоите очи и Кой също вървят много добре. Първата за 3-4 дни ще чукне 30М. Не е изключено да минат и Горе-долу. 

Най-забила е Моро му от големите й хитове.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Стара каравана мисля че беше леко недооценена през 2015. Пей сърце й даде втори живот лято 2016 и май се превърна в летна емблема. 

В твоите очи и Кой също вървят много добре. Първата за 3-4 дни ще чукне 30М. Не е изключено да минат и Горе-долу. 

Най-забила е Моро му от големите й хитове.

Стара каравана наистина не направи голям фурор, защото излезе малко след В твоите очи, а и тогава Галена беше голяма сила, но стана лятна емблема и всяко лято се завръща в клубовете. Очуден съм, че В твоите очи също не е забравена по дискотеките. Редовно получавам гласови по месинджър когато някой приятел е на диско някъде. Наистина песен, която ще остане във времето и звучи добре и за клубовете и за кеф така да си я пуснеш. Моро му реално гръмна много силно и въпреки, че тогава я гласяхте за хит на 2017, не мисля че успя да стане емблема, каквато очаквахте, че ще бъде. Не се изтриваш от същата година и като милиони я мина, че и миналото лято я въртяха още в Слънчака. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , asylum каза:

Ама нека мрънкат, бе. Но тя преди уж не даваше пет пари, сега изведнъж нещо се жегна. Явно не се чувства комфортно в кожата си. Когато пудреше носа, както каза Слави, се кефеше и не коментираше. Да го бе сторила и сега. Другите по принцип се оплакват от жълтата преса, която реално е единствената, която се интересува от тях и следва да са й благодарни. 

Проблемът е, че тя не е очаквала такива реакции. Смятала е, че всички ще я харесват, а то е обратното. Всеки я жали колко била по-хубава преди.

Освен това промяната ѝ е драстична. Такива операции трябва да са почти незабележими, а при нея все едно е друг човек. Пластичните операции на лицето и особено на носа са нещо много сложно и следва да се правят при наистина големи специалисти с огромен опит. Такива има на малко места. Можела е да отиде в САЩ, а ако не ѝ се дават толкова пари - в Колумбия (тъкмо да пренесе малко стока), където пластичната хирургия е много напреднала. За азиатците пък това е Корея.

Но не - всички кифли се редят за евтино при онзи турчаля, който сякаш им лепи някакви фабрични клюнове тип "пързалка". Всички изглеждат еднакво изкуствени. Кой нормален ходи в Турция за подобно нещо?

Но най-важното е, че тези неуки и комплексирани жени не разбират, че красотата е в индивидуалността. И София Лорен са я карали да си "оправи" носа като млада, но тя отказва. Не виждам да ѝ е попречило.

 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DarkChild каза:

Проблемът е, че тя не е очаквала такива реакции. Смятала е, че всички ще я харесват, а то е обратното. Всеки я жали колко била по-хубава преди.

Освен това промяната ѝ е драстична. Такива операции трябва да са почти незабележими, а при нея все едно е друг човек. Пластичните операции на лицето и особено на носа са нещо много сложно и следва да се правят при наистина големи специалисти с огромен опит. Такива има на малко места. Можела е да отиде в САЩ, а ако не ѝ се дават толкова пари - в Колумбия (тъкмо да пренесе малко стока), където пластичната хирургия е много напреднала. 

Но не - всички кифли се редят за евтино при онзи турчаля, който сякаш им лепи някакви фабрични клюнове тип "пързалка". Всички изглеждат еднакво изкуствени. Кой нормален ходи в Турция за подобно нещо?

Но най-важното е, че тези неуки и комплексирани жени не разбират, че красотата е в индивидуалността. И София Лорен са я карали да си "оправи" носа като млада, но тя отказва. Не виждам да ѝ е попречило.

 

Тя Преса нс 2 пъти прави ринопластика. След първата не беше така фрапантно и трябваше да се спре, но няколко месеца по късно се довърши. 

Ето в след първата:

 

 

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Slavi каза:

Криско е пълен комплексар. Докато пишеха, че Галена му е кихнала 30 бона, дума не продума, а едва когато засегнаха неговата чест, че той и броил 10хилки,набързо проговори... 

Много ясно, че ще се засегне. Едно е да си Криско - продуцент, автор и т.н. Друго да си Галена - да броиш пари за капризите си. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Beat. каза:

Анелия вече е научила песента наизуст

 

Всяка година "най-близките" хора до нея са различни, поне от колегите. Миналата година беше с Десислава, сега е дигнала парти с Ариа.

  • Like 3
  • Haha 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Willy каза:

Всяка година "най-близките" хора до нея са различни, поне от колегите. Миналата година беше с Десислава, сега е дигнала парти с Ариа.

 

Там е била и Десислава

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Не знам на коя година е хит, но е най-силното самостоятелно парче от Дай ми още насам. 🤗

Зоопарк и Пиян не харесва това. 

преди 26 минути, Beat. каза:

Анелия вече е научила песента наизуст

 

Тя песента си е в стил Анелия, но явно е решила да бъде щедра към новата си приятелка и я й е дала. 

Току що, Гальо каза:

 

Там е била и СНЕЖИНА

 

преди 54 минути, DarkChild каза:

Проблемът е, че тя не е очаквала такива реакции. Смятала е, че всички ще я харесват, а то е обратното. Всеки я жали колко била по-хубава преди.

Освен това промяната ѝ е драстична. Такива операции трябва да са почти незабележими, а при нея все едно е друг човек. Пластичните операции на лицето и особено на носа са нещо много сложно и следва да се правят при наистина големи специалисти с огромен опит. Такива има на малко места. Можела е да отиде в САЩ, а ако не ѝ се дават толкова пари - в Колумбия (тъкмо да пренесе малко стока), където пластичната хирургия е много напреднала. За азиатците пък това е Корея.

Но не - всички кифли се редят за евтино при онзи турчаля, който сякаш им лепи някакви фабрични клюнове тип "пързалка". Всички изглеждат еднакво изкуствени. Кой нормален ходи в Турция за подобно нещо?

Но най-важното е, че тези неуки и комплексирани жени не разбират, че красотата е в индивидуалността. И София Лорен са я карали да си "оправи" носа като млада, но тя отказва. Не виждам да ѝ е попречило.

 

Да, да, да! Много е разочарована от ефекта. Иначе нямаше да беснее. Луна що не беснее

https://www.konkurent.bg/news/15865085581487/potres-eto-kolko-plastichni-operatsii-ima-luna-snimki

https://show.blitz.bg/folk/potres-eto-kolko-plastichni-operatsii-ima-luna-snimki

https://www.marica.bg/lajfstajl/razpad-v-nova-padna-skandalna-tayna-na-luna-snimka

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не разбрах, но ще й дам шанс. Малко бие на Зле те чувам и Топ, но се е постарала за различно и интересно видео и не заслужава хейта в ютуб.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Willy каза:

Всяка година "най-близките" хора до нея са различни, поне от колегите. Миналата година беше с Десислава, сега е дигнала парти с Ариа.

Кайли Дженерал била ли е там?

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Нищо не разбрах, но ще й дам шанс. Малко бие на Зле те чувам и Топ, но се е постарала за различно и интересно видео и не заслужава хейта в ютуб.

Е, чак хейт. За 20 минути има 1000 лайка и 90 дислайка. Никога не е вървяла толкова добре на тема лайкове. Коментарите за клипа са много позитивни! Някой дори щяли да пробват рецептите.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Не и затВа е самааа

 

Щом дъщеря ѝ се има за Кайли Дженерал, дали Аня се има за Кейтлин Дженерал? 😬

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...