Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, Гальо каза:

Лайфстайл нещо си, не ги знам. Май същия екип от Фолкплюс. Малката е спечелила 2 награди май, Денис също. Фики - певец; Емануела - Певица. Алисия - Моден идол и Дует. Дара и Гери Никол също спечелили там нещо да има. 

Съдейки по победителите, може да са награди за Б група. 😁

  • Haha 2
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Beat. каза:

Видеоклип е  за този сигурно:

 

Те дори не знаеха как се казва и в номинациите пишеше Amor :D И то за фолк клип, нали на поп се прави Андреа

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Гальо каза:

Те дори не знаеха как се казва и в номинациите пишеше Amor :D И то за фолк клип, нали на поп се прави Андреа

Кралица, взела е награда за несъщестуващ клип! 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Slavi каза:

Обаче Коце и Софка наистина убиха с мегахит. Фен клип за р дни с 300ка

 

 

Ето защо трябва да разкарат Ганев и да се бръкнат за кавъри! 

Които са аранжирани от Даймънд. 

Най-добрия композитор - евър. 

Винаги актуален и никога изтъркан! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Сашо каза:

Които са аранжирани от Даймънд. 

Най-добрия композитор - евър. 

Винаги актуален и никога изтъркан! 

И е на сцената от много години... бях дете, най-много в ранните класове на гимназията да съм била, когато участваше при Слави и вече имаше авторски хитове. Драганински, Цветан Спасов, Токича, че дори и Оцко и  Кости се изтъркаха за 5, максимум 10 години, а Пашев набира все повече сила. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Гальо каза:

Теди Александрова спечелила Хит на годината за “Най-боли ме”. Радвам се, че никой не е отразил този цирк, и че има 20 човека на кръст :D 

Xaxaxaxaxa

дори няма и 20

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Още с този невероятен и недооценен проект ми грабна вниманието, а после с Класа съвсем ми стана любимка от новите.

 

Изпълнението е много зле тук. Клип и песен са супер, но на моменти е супер фалшива дори и след обработката. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Blueberry каза:

И е на сцената от много години... бях дете, най-много в ранните класове на гимназията да съм била, когато участваше при Слави и вече имаше авторски хитове. Драганински, Цветан Спасов, Токича, че дори и Оцко и  Кости се изтъркаха за 5, максимум 10 години, а Пашев набира все повече сила. 

Абсолютно. Какви хитове направи през годините, не е истина. Към днешна дата наистина е най-разнообразен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Slavi каза:

Болка моя е много по голям хит от Паника. 

Не ме занимавай също, макар и да е с по малко гледания. 

Ако само гледанията са фактор то Изтрезняваш ли е със 17 милиона. Тоест и тя е по голям хит. 

Спомени на Роксана пък е с 13 милиона, а е от есента. 

Общо взето пак буташ Галя твърде много. 

1 year ago:

цитат: Много я прехвалвате тази Янева. Тичичния ганевски стил. Не я виждам като голям хит... 

Добре, че вече никой не ти се връзва... 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, pechenko каза:

1 year ago:

цитат: Много я прехвалвате тази Янева. Тичичния ганевски стил. Не я виждам като голям хит... 

Добре, че вече никой не ти се връзва... 

Няма значение аз как я виждам. Важното е, че е станала такъв с времето. 

Аз не виждам и други неща кати хитове, но те са. Като дуеъа на Коце и Меди... 

Да ти търся ли твоите постове за Пиян? Не, не бих ти отделил и и обърнал такова внимание. Но съм поласкан от твоето. Говори от свое име, а не от това на форума. А ти очевидно ми се връзваш, щом толкова детайлно ми помниш постовете, че и от години назад. За напред във времето ако не помня нещо, ти ще си насреща, наизустил всеки мой пост. Благодаря за вниманието. Ласкаеш ме. Знам, че съм ти слабост, но не предполагах, че  се е стигнало до мания 😁

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Danger. каза:

100 живота, ден 55 - 110К (74+36)

Беден в сърцето, ден 11 - 140К

 

Джале заедно с топика за последното денонощие е направила 300К а е на 5 месеца.

Предполагам, че по голяма част от гледанията не идват от БГ. В ютуб артист влиза ли в топ 10?

Наскоро някой писа, че е генерирала най високата си гледаемост от както е излязла, което означава, че можем да говорим за балкански/европейски хит. 

Браво. На Ема. Никой не го е очаквал от нея точно. 

 

Сега Печенкото може да пусне мой цитат от преди месец два когато казах, че прави малко гледания за балкански хит или нещо такова. Той помни по добре 🤣

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 1 минута, Slavi каза:

Предполагам, че по голяма част от гледанията не идват от БГ. В ютуб артист влиза ли в топ 10?

Наскоро някой писа, че е генерирала най високата си гледаемост от както е излязла, което означава, че можем да говорим за балкански/европейски хит. 

Браво. На Ема. Никой не го е очаквал от нея точно. 

Е ясно е, че повечето гледания не са от България. Но това няма значение, важното е че проби извън България с това парче. Усещам докрая на годината минимум 50 милиона с 300К лайка. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

Ето защо трябва да разкарат Ганев и да се бръкнат за кавъри! 

И какво? Цял живот кавъри? Това как помага на развитието на този жанр? Ясно е, че Ганев отдавна е изчерпан и не е музикант и без това. Трябват повече композитори, по-голямо разнообразие. Иначе не е изкуство, а най-обикновена търговия.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , penakavalli каза:

Чъръдъ на моята астрална близначка Аня! Държа да подчертая, че освен прекрасна чистачка на барбекюта, е и доста стабилна вокалистка. Предстоят и още много важни неща в живота - наркотици, секс... Все неща, от които малката Гибон може да се учи.

Ето някои от любимите ми цитати на Анюша:

"А вие как сте?"
"Вие там вляво!!!"
"С вас ми е НАЙ!"
"Ъъъъъъ"
"Шанананаааааа йейейейейейейейе"
"Лепя ги като марка"
"Не чуваааааам!"
"КАК БЕШЕ???!?!?!?"

Много вдъхновяващи цитати.

"Добър вечер, Плевен" - пред публиката във Видин.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Що не казвате, че Гери е дала наградата за Певец на годината на Фики? :o Като я видях със статуетка в ръка щях да падна, а тя я била връчвала :D Някъде има ли го качено освен на стори?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Gerganafen каза:

Що не казвате, че Гери е дала наградата за Певец на годината на Фики? :o Като я видях със статуетка в ръка щях да падна, а тя я била връчвала :D Някъде има ли го качено освен на стори?

Наградите били толкова парадоксални, че като нищо и Гери да се беше оказала с награда😁

  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...