Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

ЕКСКЛУЗИВНО! ИЗТЕКОХА АВТОРИТЕ НА НОВАТА ПЕСЕН НА ДЖЕНА:

Музика: Даниел Ганев, Джена Стоева

Текст: Борислава Неделчева(a.k.a Djen's sister), Джена Стоева

Аранжимент: Даниел Ганев

Режисьор: Мама Канарка

  • Haha 3
  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 25 минути, devotioner каза:

ЕКСКЛУЗИВНО! ИЗТЕКОХА АВТОРИТЕ НА НОВАТА ПЕСЕН НА ДЖЕНА:

Музика: Даниел Ганев, Джена Стоева

Текст: Борислава Неделчева(a.k.a Djen's sister), Джена Стоева

Аранжимент: Даниел Ганев

Режисьор: Мама Канарка

Еха, колко си забавен, направо заслужаваш палец надолу. 

  • Thanks 1
  • Confused 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден на кралицата на поп-фолка нека да е жива и здрава и все така да продължава с хубавите песни и все така да съсипва психиките на 2-3-ма , които си живеят в собствен свят!

 

  • Like 1
  • Haha 4
  • Love 3
  • Dislike 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Olay каза:

Те и турски кавъри правеха, ама е било имало някакво дело за милион? и от тогава насам не правят. Ама никъде не мога да намеря инфо. Някой знае ли подробности?

Става дума за Надя - Полунощ е.

Заповядай в отдел "Преса" на сайта ми на Надя! Мисля, че има 2 скана по въпроса. 

https://nadia-fan-page.alle.bg/gallery/преса/

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Runevski каза:

Заповядай в отдел "Преса" на сайта ми на Надя! Мисля, че има 2 скана по въпроса. 

https://nadia-fan-page.alle.bg/gallery/преса/

За малко да попитам защо има отдел за Преслава в сайта на Надя. Трябва ми още кафе!

  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , plambata каза:

Толухинската лицемерка е почнала яко да купува пак като видя какъв флоп я чака. В ден 7-ми направила повече гледания от ден 2-ри. Айде бе, ние не падаме от Луната. 

Бъркаш се, че е направила повече гледания. Според попнейбъл за последните 24 часа е направила 193к. което е най-слабия и резултат досега.

''Джале'' е с 192,5к.

Скандалната Лорена падна на 16к.

Галена 91,3к а дуета на Десита и Лидия 90к.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коце и Софка разбиха.

Ироничното за пореден път е, че чалгарите ги е страх да правят нови песни с такова звучене и се оправдават, че било друго времето, а междувременно римейкват стари ретро парчета и постигат успех.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се изхвърлийте за Софка и Коцьо. За почто 18 часа имат 260к гледания. За следващите 8 да направят най много още 80-100ка.така че не мисля, че можем да говорим за някакво пръсване. 

 

Иначе Преса твърде дълго задържа 200ка впредвид с нищо впечатляващата песен. 

  • Like 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен цифрата им е впечатляваща, защото и двамата са изпълнители на 90-те, които нямат самостоятелни хитове от години. И са в супер малък канал.

До едно време си мислех, че само Десислава е достатъчно силна, за да изплува след толкова години на сцена, а то се оказа, че тя просто е повела парада.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

За мен цифрата им е впечатляваща, защото и двамата са изпълнители на 90-те, които нямат самостоятелни хитове от години. И са в супер малък канал.

До едно време си мислех, че само Десислава е достатъчно силна, за да изплува след толкова години на сцена, а то се оказа, че тя просто е повела парада.

Тива са си малко свободни съчинения. Софка от миналата година има песен с над 10 млн. гледания. На Коце песента от Криско също е с приличните 3 милиона, да не говорим, че не е направил самостоятелен хит само защото не е поискал. Той на 5 години веднъж изкарва провал, сила си е.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Senhor каза:

Тива са си малко свободни съчинения. Софка от миналата година има песен с над 10 млн. гледания. На Коце песента от Криско също е с приличните 3 милиона, да не говорим, че не е направил самостоятелен хит само защото не е поискал. Той на 5 години веднъж изкарва провал, сила си е.

Чак сега забелязах, че има 15 милиона. ОК, да го кажем така- една от 20 песни им е с над 10 милиона. :DТвърдението ми си важи, защото не всеки ден стари и почти безхитови имена като тях правят 300k+ за първо денонощие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Чак сега забелязах, че има 15 милиона. ОК, да го кажем така- една от 20 песни им е с над 10 милиона. :DТвърдението ми си важи, защото не всеки ден стари и почти безхитови имена като тях правят 300k+ за първо денонощие.

Абе Коце не е никак зле колкото и да не го трая. Ис Меди и с Тони Стораро, а преди това о с Ася извади хит. При него самостоятелните яко флопват. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Slavi каза:

@asylum

Всяка вечер ще те поздравявам с нещо. Днес ти се пада дебюта на Тоти още преди да опознае ефекта на клизмите. 

 

Много мило! Баси червилото!

Аз пък ще ти пращам сутрешни поздрави! 

 

преди 9 часа , Willy каза:

192к с над 15к харесвания за по-малко от 9ч. Коце има по-малък канал, няма 4 песни стартирали с над 500к за 24ч. и пак си мачка. 

Ще кажат, че са две звезди, едната мангалка, привличаща гледания. :D

преди 1 час , Runevski каза:

Заповядай в отдел "Преса" на сайта ми на Надя! Мисля, че има 2 скана по въпроса. 

https://nadia-fan-page.alle.bg/gallery/преса/

Помислих, че имаш предвид Преслава :D

преди 1 час, gotiniq каза:

Последно обявените продажби на Пайнер. :)

snimka.jpg

Важното е, че Мома варналийка е вътре!

преди 1 час, Gerganafen каза:

За малко да попитам защо има отдел за Преслава в сайта на Надя. Трябва ми още кафе!

Ох, не мога! Тамън го писах по-горе! И си пия кафето, преглеждайки РамаПресата :D

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Slavi каза:

Абе Коце не е никак зле колкото и да не го трая. Ис Меди и с Тони Стораро, а преди това о с Ася извади хит. При него самостоятелните яко флопват. 

Отврат е Коцьо, но все още има усет. Единствено се изложи с изтриването на коментара на Луна, но тя ще плати да му изтрият някой клип и всичко ще е точно ;)

  • Like 1
  • Haha 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Slavi каза:

Абе Коце не е никак зле колкото и да не го трая. Ис Меди и с Тони Стораро, а преди това о с Ася извади хит. При него самостоятелните яко флопват. 

Това имам в предвид- сам като име към днешна дата не предизвиква чак такъв интерес на първо време, също както и Софка. Трудно бихме могли да ги наречем актуални имена, въпреки което е факт, че поне през първото денонощие мачкат.

Btw тук големи бъзици с Джен, но и тя май най-накрая нацели хит.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...