Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Какво доживяха феновете на Райна - от мегахитове "Метър и 90", "Ти ме лъжеш най-добре" да ни пласират някакви Гинки и Мятала си Ленче фурката. 🤣

@Willy Да не дава Господ нашата някой ден да я слушат само на мегдана.

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, VulkoIsTheBest каза:

Какво доживяха феновете на Райна - от мегахитове "Метър и 90", "Ти ме лъжеш най-добре" да ни пласират някакви Гинки и Мятала си Ленче фурката. 🤣

@Willy Да не дава Господ нашата някой ден да я слушат само на мегдана.

Аз пък се надявам, ако става въпрос за Галена, тя все пак да пусне фолклорен албум. Много ми харесва гласът и в Гергана пиле шарено. Ама все пак нека първо пусне албума с чалгичката и мазнотийките. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, penakavalli каза:

Аз пък се надявам, ако става въпрос за Галена, тя все пак да пусне фолклорен албум. Много ми харесва гласът и в Гергана пиле шарено. Ама все пак нека първо пусне албума с чалгичката и мазнотийките. 😁

Преувеличавам го, човек. Естествено, че има яки народни песни, даже някой са ставали и хитове. Райнето нацели ниша просто. Комерсът я отхвърли по някакви причини, тя все пак намери начин да се котира. Народните албуми поне регистрират някакви продажби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Преувеличавам го, човек. Естествено, че има яки народни песни, даже някой са ставали и хитове. Райнето нацели ниша просто. Комерсът я отхвърли по някакви причини, тя все пак намери начин да се котира. Народните албуми поне регистрират някакви продажби.

Усетих, ама реших да изразя мнение. 😁

Регистрират продажби, ама тя колко ли получава от тези седем лева, които струва новият албум?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, penakavalli каза:

Усетих, ама реших да изразя мнение. 😁

Регистрират продажби, ама тя колко ли получава от тези седем лева, които струва новият албум?

Не знам. Но замисли, че ако няма добра изгода, не би го правила. Защо й е да става идол на застаряващи хора от провинцията? Виждаме я, че се цели в образ на секс лолитка и икона.

Дори и от гледна точка на участия - пак има кяр. Всяко по-голямо село и малък град си има празник, и там вървят яко кюфтета и ръченици. Ихууу!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Willy каза:

@Амброжка.за миг помислих че ще дебютираш в чалга средите!😅🤭

Аз съм вече стар за тези неща. 😀

преди 13 минути, VulkoIsTheBest каза:

Няма такова нещо. Амброжка сме го диспансеризирали. Причина: Раздаване на банове, породено от злоба поради необръщане на внимание от потребител, който той харесва. 🥰

Чакай, че тук малко ме обърка. 🤣 Злоба в мен няма и капчица, още повече породена от потребител, който не ми бил обърнал внимание. Дори напротив, аз съм човека, който е дал игнор на няколко форумски звезди, на които пък в момента съм им черен точно по тази причина. 😀  А банове съм раздавал само след консенсус с останалите модератори, които на 101% са били единодушни с мен. 

Анелия подготвя ли ни нещо ново, освен дуета с Фатме? Не се е отчела с нова песен от почти шест месеца, което е невероятно за нея. 😲

  • Love 2

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Амброжка. каза:

Аз съм вече стар за тези неща. 😀

Чакай, че тук малко ме обърка. 🤣 Злоба в мен няма и капчица, още повече породена от потребител, който не ми бил обърнал внимание. Дори напротив, аз съм човека, който е дал игнор на няколко форумски звезди, на които пък в момента съм им черен точно по тази причина. 😀  А банове съм раздавал само след консенсус с останалите модератори, които на 101% са били единодушни с мен. 

Анелия подготвя ли ни нещо ново, освен дуета с Фатме? Не се е отчела с нова песен от почти шест месеца, което е невероятно за нея. 😲

При Дамян, след като разказа обстойно как си е почистила барбекюто, спомена, че няма готов проект, но е дала идеи на Ганев, по които да започнат малко по малко да работят. Сега нали уж ще има и дует с Денис Теофиков.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Амброжка. каза:

Аз съм вече стар за тези неща. 😀

Чакай, че тук малко ме обърка. 🤣 Злоба в мен няма и капчица, още повече породена от потребител, който не ми бил обърнал внимание. Дори напротив, аз съм човека, който е дал игнор на няколко форумски звезди, на които пък в момента съм им черен точно по тази причина. 😀  А банове съм раздавал само след консенсус с останалите модератори, които на 101% са били единодушни с мен. 

Анелия подготвя ли ни нещо ново, освен дуета с Фатме? Не се е отчела с нова песен от почти шест месеца, което е невероятно за нея. 😲

Аз говоря за последния месец, може би два месеца. Имаше някакъв проблем при теб, нещо неприятно ставаше.

Както и да е,  ако оттук нататък ще бъдеш честен, справедлив и уважителен, нямаме проблем отново да дойдеш в нашите редици и да денсим на Глорийни кичеци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, penakavalli каза:

Аз пък се надявам, ако става въпрос за Галена, тя все пак да пусне фолклорен албум. Много ми харесва гласът и в Гергана пиле шарено. Ама все пак нека първо пусне албума с чалгичката и мазнотийките. 😁

Доста добра техника на пеене в интерес на истината. И на живо имаше едно много добро изпълнение миналата година. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, VulkoIsTheBest каза:

Какво доживяха феновете на Райна - от мегахитове "Метър и 90", "Ти ме лъжеш най-добре" да ни пласират някакви Гинки и Мятала си Ленче фурката. 🤣

@Willy Да не дава Господ нашата някой ден да я слушат само на мегдана.

Забрави да споменеш и мега хита "Зайка"

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Амброжка. каза:

Аз съм вече стар за тези неща. 😀

Чакай, че тук малко ме обърка. 🤣 Злоба в мен няма и капчица, още повече породена от потребител, който не ми бил обърнал внимание. Дори напротив, аз съм човека, който е дал игнор на няколко форумски звезди, на които пък в момента съм им черен точно по тази причина. 😀  А банове съм раздавал само след консенсус с останалите модератори, които на 101% са били единодушни с мен. 

Анелия подготвя ли ни нещо ново, освен дуета с Фатме? Не се е отчела с нова песен от почти шест месеца, което е невероятно за нея. 😲

Дуета с с Фатмака вече не о е на дневен ред. Сега ще пускс с Теофиков 🤕

  • Sad 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

Доста добра техника на пеене в интерес на истината. И на живо имаше едно много добро изпълнение миналата година. 

Но по участия да забрави Кой уши байряка, ако може. Някоя по-лекичка народна песен да си намери. 😁

Искам народен дует между Галс и Дес!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, penakavalli каза:

При Дамян, след като разказа обстойно как си е почистила барбекюто, спомена, че няма готов проект, но е дала идеи на Ганев, по които да започнат малко по малко да работят. Сега нали уж ще има и дует с Денис Теофиков.

Идеи в стил "Аз съм гъзарка, аз съм печелбарка, с дъщеря ми сваляме мъже, а тя е още малка" ли?

Ани, моля те, взимай буквара и почвай да четеш!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Идеи в стил "Аз съм гъзарка, аз съм печелбарка, с дъщеря ми сваляме мъже, а тя е още малка" ли?

Ани, моля те, взимай буквара и почвай да четеш!

Няма нищо лошо в това... Все пак на Ивон и предстоят много важни неща в живота - наркотици, секс...😁

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, penakavalli каза:

 Все пак на Ивон и предстоят много важни неща в живота - наркотици, секс...😁

Така като я гледам, вече отдавна им се е нарадавала.

  • Like 1
  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, penakavalli каза:

Но по участия да забрави Кой уши байряка, ако може. Някоя по-лекичка народна песен да си намери. 😁

Искам народен дует между Галс и Дес!

Тя просто по участия първо се е драла на нейните и после преграква на народноте. Иначе съм я чувал в топ форма и е нямала проблем. 

Пият с Деса, за да се отпуснат като поведение, но се отразява негативно на гласовете им. Вероятно някой ден ще имат. И не само фолклорен, а и  попфолк. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, penakavalli каза:

Няма нищо лошо в това... Все пак на Ивон и предстоят много важни неща в живота - наркотици, секс...😁

Като нищо да си направят креватни трио с Теофиков. Анелия като загрижена майка ще я въведе в занаята. 

  • Haha 2

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Slavi каза:

Тя просто по участия първо се е драла на нейните и после преграква на народноте. Иначе съм я чувал в топ форма и е нямала проблем. 

Пият с Деса, за да се отпуснат като поведение, но се отразява негативно на гласовете им. Вероятно някой ден ще имат. И не само фолклорен, а и  попфолк. 

Тя Галена, ако не си покаже уменията да засмуква шотове, няма да е Галена. 😁

Но да, имаше едно концертче 2016-та на мегданя в Пловдив и всички пяха доста, доста добре. Дори и Галин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, penakavalli каза:

Няма нищо лошо в това... Все пак на Ивон и предстоят много важни неща в живота - наркотици, секс...😁

Ама ти май я имаш за бавноразвиваща се. :DDD То скоро иде време за комуна, ти си мислиш, че цигара не е палила.

Сериозно, трудно ми е да повярвам, че момиче с визия на Ивон не прави секс. За какво й е тази визия тогава?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Olay каза:

Пайнера дали им дава нещо от продажбата на албуми? Преди са били на процент, беше казала някоя певица ... Рени май? Дали за това спряха да пускат албуми?

Печалбата, която биха имали от албум я избиват с 2 участия. Защо да се занимават. 

  • Confused 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Ама ти май я имаш за бавноразвиваща се. :DDD То скоро иде време за комуна, ти си мислиш, че цигара не е палила.

Сериозно, трудно ми е да повярвам, че момиче с визия на Ивон не прави секс. За какво й е тази визия тогава?

Това за наркотиците и секса е цитат на Аня. Точно така го каза в някакво интервю и я скъсаха от подигравки.

Имаше някъде преди известно снимки на Гибон без грим и обработка - нищо общо с това по снимките, ама ме мързи да ги търся.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...