Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 часа , Slavi каза:

Да, смятам, че е в топ 10,защото пусна 3 дуета в края на 2019,които се развиха през 2020. Освен това и песента и с Тони Стораро мисля, че ще я бъде. 

Виждаш, че в ранглиста е на 4то дори. 

 

А какъв е Топ 10 на 2020?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Гальо каза:

Нали твърдеше, че нямал намерения да отваря плаза, и че Меди си измислил участието? Май ти си измисляш повече :D 

Ами не, не си измислям. Нямаше намерение допреди месец да отваря докато не разучи ситуацията и даже Коце мислеше ,че до септември дискотеките няма да отворят, но нещата се промениха. 

Съвсем скоро пуска новия клип. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Галена остава твърдо на лидерското място (4-та поредна)

%D0%93%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B0-100

Галена записа четвърта поредна победа в 50-те Най… с актуалния си сингъл „100 живота“, който отново е фаворит на читателите на Signal.bg и остава начело на попфолк хитовете.

Лорена с „Грозен край“ се изкачва на втора позиция в чарта.

В челната тройка тази седмица виза и колаборацията на Десита и Лидия ft. Теди Александрова – „Джипиеса“.

https://signal.bg/chart/50-те-най-31-05-2020-2/

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

А какъв е Топ 10 на 2020?

По твоята логика и Преслава не е в топ 10,защото няма песен от есента на 2019.

Иначе топ 10 според мен засега са Галена, Емилия, Преслава, Теофиков, Лидия, Алисия, Диона, Малката, Меди, Галин. Нещо такова... Но е твъеде рано за обобщения,впредвид че сега се активизираха повечето 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , pechenko каза:

Жалък опит да прилича на Меро.. повече прилича на Николас 

B96FA673-E951-434A-BC47-7FAA163CF32C.jpeg

С разликата, че Николас си изглежда така по рождение, а Галин е налял 5-цифрена сума в това :D 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Slavi каза:

По твоята логика и Преслава не е в топ 10,защото няма песен от есента на 2019.

Иначе топ 10 според мен засега са Галена, Емилия, Преслава, Теофиков, Лидия, Алисия, Диона, Малката, Меди, Галин. Нещо такова... Но е твъеде рано за обобщения,впредвид че сега се активизираха повечето 

По моята логика не е за топ 10. Нека да е по твоята логика... половината й песни от албума се развиха през 2020. :D 

За мен Диона, Алисия и Галин са доста спорни. Дори Стораро и Фики имат повече постижения до сега. За другите съм съгласен.

Няма да се учудя да задържат новите песни и до есента. И пак ще се окаже, че есента прави годината.

С Малина какво стана ми е интересно? Миналата година май не е пускала нищо ново? А Гергана?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Blueberry каза:

С разликата, че Николас си изглежда така по рождение, а Галин е налял 5-цифрена сума в това :D 

Как изглежда по рождение не е сигурно. Тези джуки на горната снимка може и да са пипани, виж му профила. Иначе с какво е известен и аз не се сещам, освен че се снима като Веско фена с известни. Влоговете са му по-лигави от на повечето девойки влогърки.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , meleto каза:

По моята логика не е за топ 10. Нека да е по твоята логика... половината й песни от албума се развиха през 2020. :D 

За мен Диона, Алисия и Галин са доста спорни. Дори Стораро и Фики имат повече постижения до сега. За другите съм съгласен.

Няма да се учудя да задържат новите песни и до есента. И пак ще се окаже, че есента прави годината.

С Малина какво стана ми е интересно? Миналата година май не е пускала нищо ново? А Гергана?

Точно пък Диона за мен е категорично в топ 10,да не кажа топ 7. Излъжи ме е мегахит от края на 2019,продължи с Къде си, която е на едно ниво с ферариро на Яница, а сега пусна и лятна тупалка с Галин, която почти сигурно ще стане голям хит... За кеф пусна и Те калас. Има и мегахит, и самостоятелна успешна песен, и е доста активна. Покрива всичките ти критерии. Или още трябва да ти се доказва? 😁

  • Like 3

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pacho каза:

Как изглежда по рождение не е сигурно. Тези джуки на горната снимка може и да са пипани, виж му профила. Иначе с какво е известен и аз не се сещам, освен че се снима като Веско фена с известни. Влоговете са му по-лигави от на повечето девойки влогърки.

 

Устните му са пипани, да, но не си е променил цялата форма на лицето. При Галин имаме операция на носа, филъри в устните и скулите и ботокс в челото минимум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , pacho каза:

Untitled-2-fffffff.jpg.4381542891b6bda198b25f22deb2b4f8.jpg

Най-яркият мъжки пример в жанра за това до каква морална деградация могат да те доведат славата и парите. Всичко това рефлектира и на външния вид.

Допреди години по интервюта казваше: "Аз съм непушач и съм против пушенето" и т.н, и т.н.. и за наркотиците съм го хващал да се изразява негативно.. към днешна дата в повечето му клипове има небрежна реклама на цигари, алфите му пушат коз в новия им "сериал" и си говорят за оргии, по инста рекламира ел. шиши на дечурлигата и т.н.. и това е само част от цялостната му деградация.Преди по интервюта се изразяваше като едно нормално и умно момче, а в момента излишно звездее и се наглеждаме на тъпотията му.

Прави хубава продукция, има наистина много добри попадения, старае се, но изгуби себе си, затова и повечето му стари фенове се отдръпнаха. Уважавам го единствено заради старото му аз и се надявам да дойде време, в което ще се осъзнае, макар и силно да се съмнявам.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен пък не трябва да е от значение как изглежда някой, стига да си върши работата както трябва. А Галин си я върши повече от добре. Тук усилено се говори колко бил изпаднал, но това не се и доближава до реалността. За по-малко от 10 години едно обикновено момче достигна до върха на жанра и беше любимец на цяло едно поколение, а в последствие си направи своя компания и започна да продуцира други такива успешни продукти, каквато сам си е казвал, че поначало е била целта му. Дори и шефа на Пайнер вече го моли да му помага в реализацията на неговите си нови таланти. Не мисля, че в историята на поп-фолка има друг пример за изпълнител с такава кариера.

Външния му вид може до е ироничен само и единствено в неговия си личен план, в който толкова време се опитва да прикрива ясната на всички сексуална ориентация, а междувременно я подчертава все повече с всяка следваща промяна във визията.

  • Like 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Gadinata каза:

Уважавам го единствено заради старото му аз и се надявам да дойде време, в което ще се осъзнае, макар и силно да се съмнявам.

Аз го уважавам и заради това, че е амбициозен, упорит и целеустремен. Постигна много, въпреки че от Пайнер преди години го пренебрегваха, бутайки Фики. Много млади хора могат да взимат пример от него по отношение на постоянството и стремежа му към развитие. 

Но не ми харесва, че определено се главозамая, започна да си противоречи, да се мазни и да лиже задници.

  • Like 4
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе интригант и швестер си беше още в УНСС. Нека да не си отварям муцката за тва какви интриги правеше и как си беше паднал по тогавашния шофьор на Б.С., към днешна дата гадже на певицата Г.Н. 

Мисля, че повечето млади НЕ трябва да взимат пример от него, защото с интриги и свирки не бива да се върви напред, а с талант. Нещо което липсва при него. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, WindWalkerMonk каза:

Абе интригант и швестер си беше още в УНСС. Нека да не си отварям муцката за тва какви интриги правеше и как си беше паднал по тогавашния шофьор на Б.С., към днешна дата гадже на певицата Г.Н. 

 

Благо Солов ли трябва да е това?

Галин винаги си е имал потенциала да е интригант и отворко и трудно бих казала, че е бил земен. Просто имаше сравнително реална представа за това кой е и какво е, знаеше къде да се отваря и къде не. При него винаги е имала огромна разлика между личен живот и публичен образ и докато едно време по интервюта беше доброто момче, в тесен кръг беше големия отворко, а сега по медиите е "голямата работа", пък на живо е много по-свеж и забавен. Не знам защо винаги се опитва да се прави на какъвто не е, всъщност най-вероятно е заради сексуалността, но може да е малко по-реалистичен в опитите си.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, WindWalkerMonk каза:

Абе интригант и швестер си беше още в УНСС. Нека да не си отварям муцката за тва какви интриги правеше и как си беше паднал по тогавашния шофьор на Б.С., към днешна дата гадже на певицата Г.Н. 

Мисля, че повечето млади НЕ трябва да взимат пример от него, защото с интриги и свирки не бива да се върви напред, а с талант. Нещо което липсва при него. 

На чий инструмент и кое е изпълнението, с което Галин е дръпнал най-много в професионален план? 

MessyGaseousAttwatersprairiechicken-size

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Абе интригант и швестер си беше още в УНСС. Нека да не си отварям муцката за тва какви интриги правеше и как си беше паднал по тогавашния шофьор на Б.С., към днешна дата гадже на певицата Г.Н. 

Мисля, че повечето млади НЕ трябва да взимат пример от него, защото с интриги и свирки не бива да се върви напред, а с талант. Нещо което липсва при него. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...