Jump to content

Чалгавизия 16 - Песни, които са заглавия на албуми


Препоръчани коментари

преди 7 минути, Alter Ego каза:

Това може ли? :D

 

Това е от победителите.

преди 6 минути, THE IIconic каза:

@Willy

Предлагам темата за следващия едишън да бъде зададена от победителя в сегашния едишън

Това щеше да докара края на играта още първите няколко едишъни. Всички ще гласуваме и избираме теми.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе ето две предложения от мен

иначе си отбелязах още предложения, но понеже не си помня новата парола и съответно нимоа си влезна в ютубето от телефона, ще ги пусна по късно ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Отново вкарваш носталгията в играта. Обожавам този проект!!

Мерси много. Иначе можете да вземете и "Елмаз" ако искате от Есил. Забелязах тази песен в форума последните дни, някои постваха/коментираха. :bye1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Alter Ego каза:

Мерсни много. Иначе можете да вземете и "Елмаз" ако искате от Есил. Забелязах тази песен в форума последните дни, някои постваха/коментираха. :bye1:

И Забавляваш ме може да вземат :D 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , THE IIconic каза:

Мислех, че ще се запишеш с "Агресия"!

Рихтер-а е по-голям хит. Иначе мислех отново с "Гасне пламък", но вече почти спечелих с нея. Нека си припомним още един златен хит. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен песни, достигали топ 3 не трябва да участват въобще. Иначе така все се въртят едни и същи песни до писване и няма никакво разнообразие. Едно и също на Джена, Емануела, Алисия, Анелия и сие. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Willy каза:

Няма да крия, че съм разочарован от избора ти.

Няма с какво да участвам! Прерових албумите на всички изпълнители, които харесвам и това е единственото нещо, което ми е тръпка и вече не беше заето. :( Много тъп едишън, като почти всички, които не бяха предложени от мен.

И с блокирана Емилия, моля ви се... певица с 9 албума, всичките кръстени на хубави песни. Безобразие!!!

И Преслава с три дебилни песни... (така де, две + "Пази се от приятелки). Нямам думи, направо си мисля да се откажа.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Blueberry каза:

Няма с какво да участвам! Прерових албумите на всички изпълнители, които харесвам и това е единственото нещо, което ми е тръпка и вече не беше заето. :( Много тъп едишън, като почти всички, които не бяха предложени от мен.

И с блокирана Емилия, моля ви се... певица с 9 албума, всичките кръстени на хубави песни. Безобразие!!!

И Преслава с три дебилни песни... (така де, две + "Пази се от приятелки). Нямам думи, направо си мисля да се откажа.

 

E, ти "Не съм ангел" дебилна щом наричаш.... обожавам тази песен! Истинско бижу и се радвам, че участвам с нея! Пък и "Дяволско желание" си беше голям хит, Donatella много приятно ме изненада с избора си! 
Ето малко идеи и от мен:
Гергана - Сини очи, Анелия - Добрата-лошата, Бони - Магия, Магда - Случаен флирт, Ивана - Доза любов и още куп други.... Харесва ми много и изборът за "1000 градуса" - перфектната песен! Ей, хора.... трудно ще ми е този път да гласувам, дали сте повече от страхотни песни, не знам....

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...