Jump to content



Чалгавизия 14 - Камелия


Препоръчани коментари

  • Отговори 194
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

Според мен ще спечели Къде си или Приказен сън (на принципа любими позабравени песни), но се радвам, че Залезът и зората се класира на финал, защото преди няколко кръга не се представи особено добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласувах, но ми беше трудно. Да видим! :) 
Топ 5 за Камелия си е малко! Пак трябваше онче-бонче. Така, че не са подредени кой знае колко правилно..... :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, THE IIconic каза:

Screenshot_20200516-201512.jpg

Screenshot_20200516-201526.jpg

Не разбирам манията за победа или висок резултат, важно е да се участва с любима песен. От следващият кръг всеки който агитира и стигне доказателство до мен, ще бъде дисквалифициран!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Не разбирам манията за победа или висок резултат, важно е да се участва с любима песен. От следващият кръг всеки който агитира и стигне доказателство до мен, ще бъде дисквалифициран!

Виждаш, че мен агитират. Аз до сега не съм си позволил да агитирам някого

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не виждам нищо лошо да се агитира. И да ме агитират най-симпатичните ми форумци, ако участват с боклучава песен, не бих я подкрепил, така че каква е драмата? 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен доста от потребителите са ми симпатични, но не бих си позволил. В случая гласуваме за песен, не за потребител или изпълнител (ако е различен). Щом някоя песен ми харесва, подкрепям я независимо кой я е дал, даже почти не обръщам внимание. Но миналия път специално гледах резултатите и направих някои изводи. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 16.05.2020 г. от 19:04, Willy каза:

ЧАЛГАВИЗИЯ EDITION 14 - ФИНАЛ
ГЛАСУВАНЕ!
ВИДЕО с песните:

Финалисти, очаквам вашият вот НА ЛИЧНО! Гласувате за 10 песни по точкова система 12, 10, 8-1т (или просто ми пратете вашият топ 10)
Не може да гласувате за себе си! Успех!
Краен срок за гласуване 18.05 - 20:00ч!

Важно!
На финал по нормалната точкова система гласуват само финалистите.

Отпадналите участници и другите потребители ще имат право да ви подкрепят като си изберат топ 3 или топ 5 от финалистите.
Техните точки за даване са общо 15, така че ако гласуват за 3 песни, всеки ще получи по 5 точки и обратно.
 
УСПЕХ!

 Гласували: 14/18

Не са гласували: @M.Power@xroflx9, @Gadinata, @ANGEL.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 @Alter Ego  @Achito  @DevilWish  @Olay  @asylum  @Lelqtian  @BobiTo  @pechenko  @Vancho  @NICK.  @Willy  @GSA 

 

Важно!

Отпадналите участници и другите потребители ще имат право да ви подкрепят като си изберат топ 3 или топ 5 от финалистите.
Техните точки за даване са общо 15, така че ако гласуват за 3 песни, всеки ще получи по 5 точки и обратно.
 
Песен - 3т
Песен - 3т
Песен - 3т
Песен - 3т
Песен - 3т
 
или
 
Песен - 5т
Песен - 5т
Песен - 5т
 
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Donatella каза:

 @Alter Ego  @Achito  @DevilWish  @Olay  @asylum  @Lelqtian  @BobiTo  @pechenko  @Vancho  @NICK.  @Willy  @GSA 

 

Важно!

Отпадналите участници и другите потребители ще имат право да ви подкрепят като си изберат топ 3 или топ 5 от финалистите.
Техните точки за даване са общо 15, така че ако гласуват за 3 песни, всеки ще получи по 5 точки и обратно.
 
 
Песен - 5т
Песен - 5т
Песен - 5т
 

Не мога да си харесам повече от 3, но тези 3 са тотален топ! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Не разбирам манията за победа или висок резултат, важно е да се участва с любима песен. От следващият кръг всеки който агитира и стигне доказателство до мен, ще бъде дисквалифициран!

не агитирам нищо . пратих само на тхе иконик..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой като има желание да агитира, на мен ми е се таа. Не бих гласувал за песен, ако ни ма кефи, още повече да помня кой с коя песен бил участвал, как пък не ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки да гласува както си иска, дори и да ме агитира някой, ако не ме кефи, няма да го поставя на висока позиция. Ако ми предложи пари, разбира се, ще го сложа на първо място, но едва ли има такива хора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, gabbati каза:

Всеки да гласува както си иска, дори и да ме агитира някой, ако не ме кефи, няма да го поставя на висока позиция. Ако ми предложи пари, разбира се, ще го сложа на първо място, но едва ли има такива хора.

И мен @xroflx9

не ме кефи, но го сложих на висока позиция.

Гласувам за музиката не за потребителите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...