Jump to content



Топ 5 песни на любимите ви певци - Дебютанти - следете редовно


Препоръчани коментари

Всеки да посочи Топ 5 на любим или нелюбим изпълнител. През ден-два ще задаваме ново име.

Започваме с Галена, която наскоро спомена, че има топ 5 на своите песни, та... кои са 5-те ви любими песни на Галена?

1.

2.

3.

4.

5.

Хайде! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

От 9.05.2020 г. от 11:09, asylum каза:

Всеки да посочи Топ 5 на любим или нелюбим изпълнител. През ден-два ще задаваме ново име.

Започваме с Галена, която наскоро спомена, че има топ 5 на своите песни, та... кои са 5-те ви любими песни на Галена?

1.

2.

3.

4.

5.

Хайде! 

Сложно...

1. Moro mou

2. Дай ми

3. Феноменален

4. Тихо ми пази

5. След раздялата

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Знам диагнозата 

2. Само миг

3. Намерих те 

4. Всяка нощ

5. Дай ми / Мразя да те обичам /След раздялата 

Последните са ми наравно и със Сто пъти, Можеш ли, Много ми отиваш, Пак ли. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Харесвам те

2. Чупката

3. Вземи си дъх

4. Една целувка

5. Не поглеждай в мен

Имам много любими песни на Галош - няма място за Как не те е срам, Лъжец, Хавана Тропикана, Дай ми, Можеш ли, Феноменален.

 

За следващите ще хвърлям жребий - ще напиша на листчета бая певци и певици с над 15 песни и каквото се падне! Мисля всеки ден да го правя! Който се включил навреме, включил. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително трудно е. Толкова различни и яки песни. Само за топ 3 съм сигурен че е така, другите всички ми харесват еднакво малко или много, но ето:

1. Феноменален 

2. Точно никога

3. Хавана тропикана

4. С кое право/Мразя да те обичам

5. Стара каравана

Закачих темата. Интересна идея!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy pinned and featured this Тема

Приготвих кутия, пълна с листчета. Много са - на действащи и недействащи певци от всички фирми. Условието е да имат поне 15 песни, ча да има избор. 

Кажете дали предпочитате да тегля по няколко за дни напред, че и вие да имате избор, ако не познавате някого - да се запознаете. Ако не харесвате достатъчно песни, да прескочите... По колко и през колко време да подавам? 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Приготвих кутия, пълна с листчета. Много са - на действащи и недействащи певци от всички фирми. Условието е да имат поне 15 песни, ча да има избор. 

Кажете дали предпочитате да тегля по няколко за дни напред, че и вие да имате избор, ако не познавате някого - да се запознаете. Ако не харесвате достатъчно песни, да прескочите... По колко и през колко време да подавам? 

По едно листче на ден ми звучи добре. Така няма да сме смесват мненията. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Приготвих кутия, пълна с листчета. Много са - на действащи и недействащи певци от всички фирми. Условието е да имат поне 15 песни, ча да има избор. 

Кажете дали предпочитате да тегля по няколко за дни напред, че и вие да имате избор, ако не познавате някого - да се запознаете. Ако не харесвате достатъчно песни, да прескочите... По колко и през колко време да подавам? 

Всеки ден. Кой играл, играл. Да се оправя

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, asylum каза:

Приготвих кутия, пълна с листчета. Много са - на действащи и недействащи певци от всички фирми. Условието е да имат поне 15 песни, ча да има избор. 

Кажете дали предпочитате да тегля по няколко за дни напред, че и вие да имате избор, ако не познавате някого - да се запознаете. Ако не харесвате достатъчно песни, да прескочите... По колко и през колко време да подавам? 

Според мен на 2 дни, един изпълнител е добре. Все пак не сме голяма страна, ако е всеки ден... до месец ще се изчерпаме, ако разбира се включваме само поп-фолк, а не и други жанрове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , gabbati каза:

Според мен на 2 дни, един изпълнител е добре. Все пак не сме голяма страна, ако е всеки ден... до месец ще се изчерпаме, ако разбира се включваме само поп-фолк, а не и други жанрове.

О, споко, има за поне 100 дни напред ;) 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Пак ли

2. Моро му

3. Една жена

4. Сърце

5. GiveMeLove

 

Умишлено не включвам 100 живота, защото времето ще покаже. Иначе към момента определено ми влиза в топ 5.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

О, споко, има за поне 100 дни напред ;) 

Може един ден да пишем кои са ни любимите песни на изпълнителя, които ние си харесваме, а на следващия ден Топ 5 на същия изпълнител, които не си харесваме. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...