Jump to content



Чалгавизия 13 - Песни на Кости


Препоръчани коментари

От 4.05.2020 г. от 16:00, Willy каза:


ЗАПИСВАНЕ
Записвате се на лично, най-късно до 07.04.2020 - 18:00ч.или докато стигнем 30+ участници.


 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Много се проточва това записване вече...

Да, ясно е че само този път ще е анонимно. Досега да имахе 30 участници вече.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова го искахте тоя излишен едишън, а сега ви мързи да отворите ЛС и да се запишете? Или просто се изчерпаха песните, защото Кости не е Оцко и не работеше с всеки? ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първи полуфинал ВИДЕО:

 
НЕКА ГЛАСУВАНЕТО ЗАПОЧНЕ СЕГА!!

Важнo!!
Този път гласувате за песни, по точкова система: 12т, 10т, 8т, 6т, 4т, 2т и 1т.(или просто ми изпратете вашият топ 7). Не може да гласувате за себе си и гласувате единствено и само в вашият полуфинал!


7 песни отиват на финал!

ОЧАКВАМ ВАШИЯТ ВОТ НА ЛИЧНО!

В този полуфинал участват и участват:

@Vancho, @BobiTo, @Lelqtian, @Gadinata, @Putin, @gogo, @ANGEL, @Denis, @Olay, @DevilWish, @gabbati, @dan!el, както и директните финалисти - @Starboy и @Blueberry.

краен срок за гласуване 09.05 - 17:30ч.

УСПЕХ!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Втори полуфинал ВИДЕО:

НЕКА ГЛАСУВАНЕТО ЗАПОЧНЕ СЕГА!!

Важнo!!
Този път гласувате за песни, по точкова система: 12т, 10т, 8т, 6т, 4т, 2т и 1т.(или просто ми изпратете вашият топ 7). Не може да гласувате за себе си и гласувате единствено и само в вашият полуфинал!


7 песни отиват на финал!

ОЧАКВАМ ВАШИЯТ ВОТ НА ЛИЧНО!

В този полуфинал участват и
гласуват:

@NICK., @payner_tv, @.close to me., @Willy, @asylum, @THE IIconic, @Mr. Greshen, @-A., @Амброжка., @GSA, @xroflx9, @Donatella, @Beat.

както и директните финалисти - @Starboy и @Blueberry.

краен срок за гласуване 09.05 - 17:30ч.

УСПЕХ!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, gabbati каза:

Ако не спечели Андреа, в този едишън, директно я пишем за най-отхвърляна и Преси изпада на второ място.

8/27 песни са на Андреа. Едва ли ще спечели.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още от сега го казвам! Нямам нищо против никой от 2-ри полуфинал, ама няма да гласувам за нито една песен на бездарнаъа Андреа. Има само една нейна песен, която ме кефи и тя е в другата група.

Сори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pechenko каза:

Гласувайте за Емилия, защото не се знае колко айфона може да почукат на вратата :1000(29):

Първо я бутнах на първо мЕстО, но после сметнах, че не е честно спрямо два стари хита, и ми падна на трето :) 

преди 6 минути, Denis каза:

Гласувайте за кралица Андри, иначе секс да не видите!

Гласувах, за да запълня седемте позиции - много са, а избор йок. Не ми харесва това издание. Трябваше да има ограничение до 2-3 песни на певачица :(

А за секса не се притеснявай - едни се пазят за сватбата, други са се наситили вече. Няя ни уплашиш с единия секс ;) 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мечтаете за айфон? Искате да го получите веднага? Ние ще сбъднем вашата мечта!

Гласувайте за Емилия, като я поставите на първо място и дадете максималните 12-точки в полуфиналите и финалите на Чалгавизия, а ние ще се погрижим за останалото!

Очакваме вашата подкрепа за "Djeale", а вас ви очакват новите айфони!

@NICK., @payner_tv, @.close to me., @Willy, @asylum, @THE IIconic, @Mr. Greshen, @-A., @Амброжка., @GSA, @xroflx9, @Donatella, @Beat.

@Vancho, @BobiTo, @Lelqtian, @Gadinata, @Putin, @gogo, @ANGEL, @Denis, @Olay, @DevilWish, @gabbati, @dan!el,  @Starboy  @Blueberry

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...