Jump to content


Кой композитор? (Чалгавизия 13)


Чалгавизия 13  

29 потребители гласуваха

  1. 1. Изберете композитор

    • Велислав Драганински
    • Кости
    • Мартин Биолчев
    • Илия Загоров
    • Токича
    • Деян Асенов
      0
    • Diamond beat production - Пашев
    • Даниел Ганев
    • Оцко vol.2
  2. 2. Анонимно записване и гласуване


Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

Избрахте тема за Чалгавизия 13 - Песни само от определен композитор. 

Гласувайте за композитор чийто творештво искате да слушаме в следващият едишън.

Може допълнително и по професионално да отговорите  и на вторият въпрос, защото гледам че коментара в другата тема се губи и може да остане незабелязан. Ще се засича вота само на потребители участвали в поне един едишън.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ганев, много ме влече да участвам с Гъзарка. 

няма смисъл от анонимно, поне според мен, виждам че вече са отбелязали в съседната тема защо, но в резюме - ша ти затоморзи допълните входящите съобщения, а тия дето им е много присърце да са някое място по-напред, пак ще намерят начин да си направят уговорките. Тука сме да си правим кефа, щом това им прави кеф, така да е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А каква е тази глупост с анонимното записване? То какво ще остане в темата Чалгавизия, ако ги няма надпреварванията за записванията и оглеждане на конкуренцията за евентуална смяна с нещо по-добро?!

За анонимното гласуване ми е все тая, но записванията не ги махай. Повярвай ми, ще ти бъде изключително трудно да се оправиш с повече от 3-4 човека, които искат да използват една и съща песен

Link to comment
Сподели в други сайтове

 Нова тема - 17:00ч.

Най-вероятно Кости. В такъв случай отпада правилото за по три песни на изпълнител и ако някой изпълнител е с повече песни участвате на собствен риск. Ще бъдат позволени всички композиции на Кости, на всички езици и на всеки изпълнител с който е работил.

Ако изберем анонимно записване, всеки ще се записва на лично, а аз ще ги качвам в темата за да знаете кои песни са заети.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласувах за Токича, но и Кости не би било никак зле, защото имам идея! :) 
Не, аз съм за записване, което да не бъде анонимно... До сега даден потребител не би ме повлиял, просто си имам песен фаворит или не! Успех! Пък на който му хареса песента ми, ще си я подкрепи все едно кой съм! Така мисля, че е редно..... Няма тоя, оня при мене..... Вярно, че има потребители които доста ми допадат, но ако песента не е моята както се казва, няма как.... Даже рядко гледам кой, какво е дал... Харесвали са ми предложения и на Ванчо, и на Боровинка, и на Иконика, и на Уили, и на Донатела... няма значение кой-какво.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

 Нова тема - 17:00ч.

 

Ако изберем анонимно записване, всеки ще се записва на лично, а аз ще ги качвам в темата за да знаете кои песни са заети.

да точно 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скучно е анонимно. Вчера си промених мнението.

Ето списък с Костини песни:

https://signal.bg/forum/viewtopic.php?t=50393

После и още са излизали, основно от 3 чалгарки. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Един едишън ще е така за пробно. После най-вероятно ще се върнем на стария вид.

 

Честно казано и един едишън.... аз съм твърдо против това, но..... Я най-добре да въведем и правило с ПО ЕДНА песен на изпълнител, като може и един дует. Няма смисъл по 2 песни..... по-интересно би било иначе! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DevilWish каза:

Честно казано и един едишън.... аз съм твърдо против това, но..... Я най-добре да въведем и правило с ПО ЕДНА песен на изпълнител, като може и един дует. Няма смисъл по 2 песни..... по-интересно би било иначе! 

И мен ме дразни възможността за участие с две песни на един изпълнител.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда, според темата ограничението от песни на изпълнител 2/3 може да бъде вдигано или намалявано. Тая с Кости е на път да стане солова за Дора ;) последно като гледах. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unfeatured and unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...