Jump to content


Любимите ни песни, които ние харесваме


Препоръчани коментари

Нека и ние споделим личните си Топове 20 (дваесе). Някой по-умен да предложи схема на изреждане. Хайде всеки ден да е различен форумец и да му коментираме вкуса. Кой може да обособи списък с най-активните понасотящем форумци и да се почва споделянето на любими песни, които харесваме?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще й дадем, нека засега даде 20 поне. После, като се извъртим, ще повтори, потрети и прочее. Опасявам се, че мина 12 ч. и може да е в кома. Нещо затихна. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, asylum каза:

Ще й дадем, нека засега даде 20 поне. После, като се извъртим, ще повтори, потрети и прочее. Опасявам се, че мина 12 ч. и може да е в кома. Нещо затихна. 

Може да са и спрели интернета. Нали каза, че няма пари за сметку. Милата ми 😔

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, meleto каза:

Айде, айде... всичките на Десислава + Азис :D 

На Азис нямам нито една любима след 2015. На Деса В твоите очи, И това ще преживея и И на всички като теб. На Емилия Тръгвай си и Обичай ме. На Коце Болка в минути. На Преслава Да гори и Пиян. Анелия с Дай ми още, Галена с Моро му. На Галин С мене да вървиш. На Тони Стораро Без теб любов. 10ина ги докарах. Изброявам само песни, които съм слушал и продължавам да слушам. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам наши ли трябва да казваме, но ще кажа любимите ми за 2020г.

На Лидия - Да мога да обичам, Къде си на Диона, Марсо и Биляниш Кеш, Чужда на Джулия, Джале, Имаш ме на Деси Слава, довечера в 20:00 още. 
Дамян пусна лайф точно, вика Кралицата, кралицата и пуска жена си :D луд

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, gabbati каза:

Не знам наши ли трябва да казваме, но ще кажа любимите ми за 2020г.

На Лидия - Да мога да обичам, Къде си на Диона, Марсо и Биляниш Кеш, Чужда на Джулия, Джале, Имаш ме на Деси Слава, довечера в 20:00 още. 
Дамян пусна лайф точно, вика Кралицата, кралицата и пуска жена си :D луд

Да не забравиш в 20 ч. да се отчетеш, и, моля, внимавай в какво състояние ще изпаднеш след 12 ч.

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любими хитове, които аз харесвам:(недооценени песни)

На Магда - Жълтата клюка, Само на думи на Юнона, Да сме квит, на Райна - Тук и сега, Класа, Ивета - Още те обичам, Не я познавам тая жена на Мария, няква на Хоанг и дискографията на Тоти. Довечера в 20:00 още. Айде че Дамян пусна лайф!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз няма какво да изреждам, направо този плейлист/албум + песента на Лиди - "Да мога да обичам" за да закръглим песните на 20.

https://open.spotify.com/album/1YEc03bBuq5t5Sohmalq8n?nd=1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песни в последната година които най-често слушам (В период 2015-2020 са песните на прима виста които ми хрумват веднага!)

Преслава - Да гори в любов, Пиян, Изтрезняваш ли, Обратно в играта, Не те забравям.

Анелия - Генерал, Зоопарк, Дай ми още

Райна - Зле те чувам, Бразилка 

Деси Слава - И на всички като теб, Гледай да не бъркаш, Много съм добра, В друг живот

Татяна - Да сме квит

Теди Александрова - Чалга пеперудки

Емилия и DJ Цеци - Калифорния
Емилия - Специално за всяка
Емилия и Денис Теофиков - Акула
Джулия ft. Анелия - За мене край си
 

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любими песни на асайлъм, които той харесва:

Клеа - Шефът и Шефката, Емануела - Аре, дърпай, Мая Нури - Секси хит, Ариа - Класа, Анелия - Гъзарка, Луна - Всички на крака, Екстра Нина - Няма скука, Яница - Въртележката, Теди Александрова - Кво става тука, Адриана - Няма, няма.

Ще продължа след 20 ч. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любими песни ма THEIIconic, който той хатесва

Камелия- Сто на сто, луда по тебе, приказен сън, Клеа - шефът и шефката, Щилян-Кел кел, Анелия- Дай ми още, Мария-Край, Алисия- Имаме ли връзка, Черно кафе, Гергана-Твойте думи

За сега толкова

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любими песни на Gerganafen, които той май харесва: Клеа - Шефът и шефката, Мая Нури - Секси хит, Гергана - Твоите думи и Ще издържиш ли, Ваня Великова - Моли се на иконите, Камелия - Дразни ме и Името ти, всички на Яница, никоя на Рики, още по-малко пък на Исмаил. По-късно още. (може би)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е много по темата, извинявам се, че спамя, но да спомена и песни които са ми любими, но не харесвам. Лично аз си ги избирах за да се запълни времето след 20ч в програмата, след това си пускам DJ Дамян.

*insert cqlata diskografia na Gergana*

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още любими песни на асайлъм, които той харесва:

Джена - Горкото момиче, Мария - Липсваш, мило мое, Ваня Великова - Моли се на иконите, Татяна - Мамасита, Бриана - Далавера, Кристиана и Ангел - Шейх, Фики - Вертолета, Магда - Допуши ме, Пресила - Смешно е, Пепа Секса - Синя прашка

Не ми стигнаха 20, дано по-нататък ми разрешите да споделя още. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

20:00 ч. е, така че ето и моите любими песни, които не харесвам:

КЛЕА - Шефът и шефката (версия 2020), Преслава - Аматьорка, Готина и готин, Първа шпага (тая нещо си развали дискографията), Андреа - Докосвай ме, Късай етикета и Строго забранено, Анелия - Here and around the world, Гергана - Una pasion, Милица - Сексът продава, Мъжете са лесни и Уникален, всичките чекии на Ивана, Луда - Президент, цялата дискография на краля Амет, Хабиби - Думан Олдум и Як мотору

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още мой любими песни

Всички на Камелия, Мария и Алисия, Никол-Give me some sex, Малина-Страст, Биляна Манолова- С който и да си, Ваня- Нокаут, Богиня, Райна-Думите не стигат, Галена - Вземи си дъх, Осем Осем- Огън, Мая-Точка на кипене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От по новите ще посоча няколко любими песни.

Разбира се започвам с песните на любимката ми - Пиян , Изтрезняваш ли, Да гори в любов , Не се изтриваш , Пада звезда и още мн други!

Харесвам също - Валя с “Пиле мое”, Джулия - “Чужда” , Ашли - “Твоето момиче” , Ариа и Емануела - “Бензин” , “Имам нещо да ти кажа” на Кристали , Ивета Костова с “Грешна роля” , Мария - “С мен” , Теди и Емрах - “Сърце мое” , Джена - “Достойната” , Цвети Янева - “Ангелът” , Малката и Денис - “И това ще отмине” , Роксана и “Спомени” , “Класа” на Ариа и мн други нови песни , но засега се сетих за тези. Доста често ми звучат в колата на макс волуме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 8.04.2020 г. от 23:57, asylum каза:

Хайде, наближава 20 ч. Кои са любимите ви песни, които вие харесвате? 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...