Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Willy каза:

Помним ли дуета на 2014? Обикновен сезонен среден хит, но от Пайнер явно си помислиха че са взели някаква мега чуждестранна звезда и решиха да ги наградят..

 

За сметка на това, Емилия се превръща в такава :1000(19):

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DurtataVirindiq каза:

Аз па моа ви кая че този доказано имитиращ продукт Гаднев е пълин измамник !!1!1 Помня си през далечнат' 1979 година га все още парафиновата ми икебана там долу бе млада, а първата дама на турбо поп фолка именитата и още по гласовита САСКА ВАСяВА изгравяше на небосвода на Българската музикална сцена, ЛИЧНО господин ГАНЕВ се свърза с мен /след като ме беше отрик като изпълнителка на еднин караоке събор в Бяла сватина където пях няколко от хитовете на г-жа Сащка Весева ремиксирани лично от мен със съпровод от 5та 6та и 23та ария на Моцарт фт. Йохан Себастиан Бах. Мистър Ганев беше очарован от техно блендата която използвах докъто виех глас до сергията за кебабчета,понички и дроб сарма. /Та като Гандев са свърза с мен лично тои ми предложи да ма прай новата Йорданка Христова ама на поп фолка. Та вика ми той тука сам ти подготвил една песен и мисля че много добре ще ти подхожда на техно бийт блендата та ако са интересуваш дай да си напрайм една среща /и ми даде адрес, дата и час на срещата. Спомням си че тя се съдтоя в един изискан софиански ресторснт намираш се на жълтити павета точно под червената петолъчка символ на КОМУНИЗМА и моята младост/ та влизам аз въф заведенеието и още от вратата за краката едно младо серфитьорче ми вика добър вечер госпожо ВИРИНДИЯ очаквахме ва и ма фана под рака и ма замъкна към В И П крилото на ресторантат. Та прокараме през някви балдахини и ма вкара в една обширна зала декорирана в ориенталски стил с южно африкански десени а по средата една огромна маса а около нея 4ри стола един за г-н Ганев до него седнала самата прима на тирбо-транс поп фолка Сашка Васкава, а от ляво на Ганев не кой да е а самата основоположница на българската естрада САМАТА ЛИЛИ ИВАНОА а срещи всички тех беше мястото което трябваше аз самата да заема. Та настанявам си са аз на мястото отредено за тогавашната ми млада дуп*ра а Гандеф започна разговора с димити "тази вечер сам сабрал най феноменалните вокалисти на балканския полуостров едната с британска суинг бленда(имаше предвид Лили) другата с турбо-ориенталска бленда (имаше предвид саска вяваса) а третата с техно-транс-РнБ бленда(цитираше мен)". Та впуснахме се ний на сладка раздумка със приятна компания и още по приятна софра същояща се от паеля тика масала поднесена върху деконтроирано канапе от шпикован парафинов чийзкейк с топинг от крем пана кота със сос путанеска със зелени маслини от атина. След кат са набръмчахме кат' индийски слоници Ганев ни вика "смятам че с трите вокални музи на масата тази вечер можем да постигнем музикална революция като направим обща песен и подадем заявка за вечен български та дори и световен хит !!1!111! Аз Саска васева и Лили вВиванова се съгласихме че ако обединим гласове и сили в общ музикалем проект няма да имаме равни не само на бг пазара а и на световния пазар. Песента която господим Ганег ни представи се казваше "Ан*лен бич³" (на кубичен сантиметар³ щот нали сме три) та пуска ни той мелодията която е сатворил (до колкото си помням беше някакъв микс межди българска народна музика, деат метал и техно със съпровод от ирланска гайда и Шри Ланска окарина и звучеше меко казано феноменално) ние трита вокални бахимода веднага фанахме такта и започнахме да вием гласища когато прозорците и вратите на залата в буквален смисал се пръснаха и от тях започнаха да нахлувам агенти на Ге Де БоБ, българската национална гвардия и ФБР. Хванаха ни за секунди турнаха ни белезницити и ни сложига в легнало положение върху масата все едно бяхме ордьоври. В този момент в залата постъпиха не кой да е а втората гранд дама на беге естрадата Г-Жа КИЧКА БОДУКОВА и принцът на световният хеви-транс метъл г-н МЕРИЛИН МЕНСОЛ. Направо ахнах като му виден омазаното му с черен брукат лице защото му бех голяма фенка. Спец агднтите от военно въздушният флот извзеха касетофона, касетките за него и тетратките в който беше  закодиран текста на песента подготвена за нас връчиха ги на г-жа Бичка Кодурова и мр. Меролил Мандела а те започнаха да прослушват инструментала и да проучват написания от Ганев текст. Оказа се че господин Гендер е окрал мелодиата от песента на Мерилил Масон "свеат дреамс" /sweet dreams/ а текста който твърдеше че сам е писал бил откраднат от песента на Кичлка Кондирева "Черноморски курморан". Агентите на армията ни събраха от месата и ни натъпкаха на задната седалка на патрулният автомобил а мен ме турнаха у багажника че отзад нямаше място поради завидната осмянка на наедрялата г-жа Сашка Васкова. Какво се случи в раьонното поделение ще ви разказвам друг път ако вобще съм жива дотогава че ся ме заболяха артрозните пръст' ♡♡♡ мяааааа

Извинявам се за поведението на дъртият вириндийник(това е моита баба по лелина линия) поведението и е в следствие на парафинова наркоманиа и за жалос за пореден път са пуснали уи-фи-то във старческиат и пункт спешно ще се обада да дръпнат штепселат на рутерат.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, retr0 каза:

Имала ли е въобще такъв първоначален успех на друга песен? 

 "Добре ли си" вървеше малко по-добре. С нея и с Пей сърце е имала 6М за месец.

Като цяло Добре ли си е най-успешната й песен в ерата на гледания ако смятаме и фен клиповете. За малко повече от година общо с Спотифай има 22.6М слушания.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Дъртата се почна трапезата сложна един килограм на ден

received_173532240601879.jpeg

Редактирано от DurtataVirindiq
Пиле тандурини шпиковано с парафин и естрогени ♡◇♤■◇◇♤♧
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не ги следя и за тва питам, но предполагах, че е имала. Обаче и тази явно действително ще се окаже в топ 5 от нейните. Няма какво да се лъжем, не всяка нейна песен получава толкова масово одобрение и такъв масов отзвук в първите 2 дни, може би последно с “Moro mou” го е постигала самостоятелно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DurtataVirindiq каза:

Дъртата се почна трапезата сложна един килограм на ден

received_173532240601879.jpeg

Евала, дърто, много си модерна! 

преди 25 минути, EleonoraPetrova каза:

Извинявам се за поведението на дъртият вириндийник(това е моита баба по лелина линия) поведението и е в следствие на парафинова наркоманиа и за жалос за пореден път са пуснали уи-фи-то във старческиат и пункт спешно ще се обада да дръпнат штепселат на рутерат.

Добре дошла, Ели! Приличаш ми на маг от Фен Тв! Очаквам зрелища от теб! 

  • Like 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 32 минути, EleonoraPetrova каза:

Извинявам се за поведението на дъртият вириндийник(това е моита баба по лелина линия) поведението и е в следствие на парафинова наркоманиа и за жалос за пореден път са пуснали уи-фи-то във старческиат и пункт спешно ще се обада да дръпнат штепселат на рутерат.

БЯГАААИИИИ БЯГААААЙЙЙЙЙЙЙ!!1!1 и тук ли ма намери маааа ПОМОЩЩ това създание иска да ми извземе парафиновия мармалад които НЕ и се полага по наследство ама както не можа да ми извземе кучето няма да можеш да ми вземеш и МАРМАЛАДАААА!!1!1 НЯКОЙ ДА ВИКНЕ милицията тая ме натика в старческо хоспис по предтекст че съм парафиноманка и съм пристрастена а аз го използвам само да си подържам тъпана там долу пресен

Редактирано от DurtataVirindiq
Парафинов мармалад в шушона⁶⁶⁶
  • Haha 1
  • Sad 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DurtataVirindiq каза:

БЯГАААИИИИ БЯГААААЙЙЙЙЙЙЙ!!1!1 и тук ли ма намери маааа ПОМОЩЩ това създание иска да ми извземе парафиновия мармалад които НЕ и се полага по наследство ама както не можа да ми извземе кучето няма да можеш да ми вземеш и МАРМАЛАДАААА!!1!1 НЯКОЙ ДА ВИКНЕ милицията тая ме натика в старческо хоспис по предтекст че съм парафиноманка и съм пристрастена а аз го озползвам само да си подържам тъпана пресен

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, retr0 каза:

Напоследък форума се напълни с нови потребители, много се радвам, много яко! Единствения недостатък е, че всичките са един и същи човек, но не сме тука да съдим, а да ценим! Добре дошли на всички, усмивки! 

2114653E-7EBC-4032-9E9A-191E5EFD6632.png

Screenshot-20200506-234817-Chrome.jpg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, retr0 каза:

Напоследък форума се напълни с нови потребители, много се радвам, много яко! Единствения недостатък е, че всичките са един и същи човек, но не сме тука да съдим, а да ценим! Добре дошли на всички, усмивки! 

2114653E-7EBC-4032-9E9A-191E5EFD6632.png

Нешто против новите ли има ш бе а?

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 4 минути, penakavalli каза:

Толкова е underrated тази песен, а е на световно ниво.

На тая песен ми пръснаха парафиновия пояс един млад моряк се фърли да ма спасява докъто са давех а през това време таз песен гърмеше на айпод шафала ми 

Редактирано от DurtataVirindiq
Парафинов бряг
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 2 минути, xroflx9 каза:

Тук няма ли модератори,че ми омръзна да чета простотии?

 

20200508_235922.jpg

Ами тогава не си чети коментарите! мяаа

Редактирано от EleonoraPetrova
парафин в грабнака
  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, xroflx9 каза:

Тук няма ли модератори,че ми омръзна да чета простотии?

 

20200508_235922.jpg

Омръзна ни да четем как си харесал бомбите на галена но не коментираме шото знаеме че лажеш и мажеш 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 1 минута, xroflx9 каза:

Лекувай се,сладурче,лошо е когато карантината ти се отразява толкова зле и не предприемаш адекватни мерки. ;(

 

А искаш ли да ми издеш парафиновия сифон да видиш ти как ще се излекуваш ?

Редактирано от DurtataVirindiq
Парафинов гвоздей
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...