Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 2 минути, presi_fen! каза:

Не просто аз се пошегувах с един фен на Преслава 😅😅😅😅 @Lelqtian

Тук фенове на Преслава няма. И не щото просто има двама фанатици, а щото певица на име Преслава няма от около година ;) 

  • Haha 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 3 минути, presi_fen! каза:

Не просто аз се пошегувах с един фен на Преслава 😅😅😅😅 @Lelqtian

Преслава мога да ви кажа че сЕ интересува само и ЕДИНСТВЕНО от парафиновият си кадаиф межди бедрата си и не я е*е за феновете си !!1! Бех я помолила да ми даде кредит да си организирам прощапулника а тя ми вика с дърти кадаифи не комуникирам !!1!1

Редактирано от DurtataVirindiq
Парафинов еклер пълен с путанеско
  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 3 минути, asylum каза:

Тук фенове на Преслава няма. И не щото просто има двама фанатици, а щото певица на име Преслава няма от около година ;) 

Пресс мои ми иде парафиновото пате тандури и пак нема и дам афтограф

Редактирано от DurtataVirindiq
Тандури парафонов шприц
  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, DurtataVirindiq каза:

Преслава мога да ви кажа че сЕ интересува само и ЕДИНСТВЕНО от парафиновият си кадаиф межди бедрата си и не я е*е за феновете си !!1! Бех я помолила да ми даде кредит да си организирам прощапулника а тя ми вика с дърти кадаифи не комуникирам !!1!1

Това на аватара ти ли е въпросният кадаиф? Малко подмирисва 😂

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 1 минута, asylum каза:

Това на аватара ти ли е въпросният кадаиф? Малко подмирисва 😂

На варатара съм аз с парафиновият щрудел на внучка ми 

Редактирано от DurtataVirindiq
Чеверме с путанеско
  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 9 минути, gioksy каза:

Еее жалко..  😉 😄

За жалост мога да ви информирам от личен изсточник че Переслава няма да пусне нищо в скоро време поради причината че се опита да си реконструира носът чрез нов научно популярен метод наречен парафинов сфредел но ностната и преграда била толкова изстанена от бившите и манипулаций че парафинът и не се разпределил по равно в двете ноздри а поради продънената и носна преграда всичкият парафин се инжектирал и доставил в лявата и ноздра поради тази и причина ако в момента погледнете лицето и в амфаз се вижда само лявата и ноздра /носът и се вижда в ляв профил/ и обратното ако погледнеш лицето и в ляв профил носът и изглежда нормално с две еднакви ноздри / вижда се в амфаз/

Редактирано от DurtataVirindiq
Ампитационен сфредел
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DurtataVirindiq каза:

На варатара съм аз с парафиновият щрудел на внучка ми 

Щом ЖГМУЦ няма, всичко е точно. Яж си чипса демек.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 3 минути, asylum каза:

Щом ЖГМУЦ няма, всичко е точно. Яж си чипса демек.

Само кожени маншони ям

Редактирано от DurtataVirindiq
Парафин в кестена ⅜
  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 2 минути, asylum каза:

Чудна софра знаеш да опъваш, чревоугоднице!

Аз сам вегинка 

Редактирано от DurtataVirindiq
Веган парафинов шишлик
  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, DurtataVirindiq каза:

Аз сам вегинка 

Видех ти аз вегинската трапеза - нафталинено суши от парафинови листа с глазура от мимижлийки 😂

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 7 минути, asylum каза:

Видех ти аз вегинската трапеза - нафталинено суши от парафинови листа с глазура от мимижлийки 😂

За дисерт ядох парафинов кобур пълен с путанеско тандури мммммм

Редактирано от DurtataVirindiq
Парафин в т*шоните
  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле....  При вас всичко излиза извън норми.. 😄 😄 Забавлявам се....  Всеки, дразни другия... Ама чак така... Не ви разбирам... Живи и здрави. Чакаме нова и хубава музика. Поздрави! 🙂

  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 5 минути, gioksy каза:

Леле....  При вас всичко излиза извън норми.. 😄 😄 Забавлявам се....  Всеки, дразни другия... Ама чак така... Не ви разбирам... Живи и здрави. Чакаме нова и хубава музика. Поздрави! 🙂

Абе друго си е да лапнеш кенгуру тандури със сос путанеска докъто пилиш нервите или пък носната преграда на някой върл фен на ПеРеСлаВа някак си кегуруту седи по крехко а ако има и сос от сини сливи круши и синя извара и отстрани сърми от тапиока завити в листа от лапад глазирани с парафин е тогава чувството на нирвана е наопосуемо 

Редактирано от DurtataVirindiq
Путанеска в п*танелката
  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, gioksy каза:

Леле....  При вас всичко излиза извън норми.. 😄 😄 Забавлявам се....  Всеки, дразни другия... Ама чак така... Не ви разбирам... Живи и здрави. Чакаме нова и хубава музика. Поздрави! 🙂

Какво визираш 🤔

преди 7 минути, DurtataVirindiq каза:

Абе друго си е да лапнеш кенгуру тандури със сос путанеска докъто пилиш нервите или пък носната преграда на някой върл фен на ПеРеСлаВа някак си кегуруту седи по крехко а ако има и сос от сини сливи круши и синя извара и отстрани сърми от тапиока завити в листа от лапад глазирани с парафин е тогава чувството на нирвана е наопосуемо 

Ривъъъ 😂😂😂😂 оф, дояде ми се реване!

  • Haha 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 2 минути, asylum каза:

С канапе от кюнефе, сервирано в кенефа.

С канапе от редуциран мат*чен сок сервиран в биде

Редактирано от DurtataVirindiq
Тандури сфредел
  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитове, избрани от Екстра Нина на 6.05.2020: Екстра Нина- Добре съм, Теди Александрова и Емрах- Сърце мое, Емануела- Скъпото се плаща, Есктра Нина- Mr President. Емилия- Да бях от гадните, Цветелина Янева и Денис Теофиков- Грешка беше, Екстра Нина- Полицай, Галена и Цветелина Янева- Пей, сърце, Яница- Изкушение, Екстра Нина- Забранена любов, Деси Слава- След 1000 жени, Емануела- Виновна съм.

Хитове, избрани от Екстра Нина в 20:00 часа: Екстра Нина- Молитва, Тони Дачева- Чудото любов, Глория- Гост не си, Ивана- Полужива, Галена- Стара каравана, Райна- Една на милион.

 

Хитове, избрани от Джордан на 7.05.2020 в 11:00 часа- Джордан и Деси Слава- Ангелите плачат, Емилия и Денис Теофиков- Тръгвай си,  Галена и Деси Слава- В твоите очи, Джордан- Не те боли,  Борис Дали- Пиян, Джена- Да те бях ранила, Илиян- Вчера,  Емануела и Джордан- Купих ти сърце,  Галена и Цветелина Янва- Пей, сърце,  Галин- Парата, ако хвана, Джордан- Муцуна, Анелия- Проба- грешка,  Емилия- Не виждам, 

Хитове, избрани от Магда на 7.05.2020 в 20:00- Магрда- Море и суша,  Анелия- Не мога да губя, Милко Калайджиев- За да те забравя,  Магда- Спаси ме, любов, Галена- Добре ли си, Магда- Жълтата клюка,  Денис и Малката- И това ще отмине, Глория- Не лъжи на колене, Яница- Въртележката, Тегля майни, Преслава- Пиян- Деси Слава- След 1000 жени.

Тези на Магда са повторение, не знам защо така. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама какви хитове избират пък сега? Нали рубриката беше с любими песни.. или има условие те задължително да са хитове?

  • Like 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Starboy каза:

Ама какви хитове избират пък сега? Нали рубриката беше с любими песни.. или има условие те задължително да са хитове?

Любими техни песни, които те харесват! Но то по презупция се счита, че всичко по Планета е хит! :D 

  • Like 1
  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитове, избрани от Роксана в 11:00 часа днес: Роксана- Роксана- Ако има ангел, Преслава- Ако утре ме губиш, Цветелина Янева и Денис Теофиков- Грешка беше, Емрах и Тони Стораро- На твое място, Роксана- За теб живях, Джена- Да видя какво е, Ваня и Меди- Параноя, Роксана- Спомени, Галена и Фики- Кой, Мария Петрова- За първи път, Галин- На Египет фараона, Кристали и Анелия- Моят мъж, Мария- Мръсни помисли. Следва още.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...