Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Брифингите спират и аз спирам да пиша с хитове, избрани от изпълнители. Омръзна ми. Днес, който иска да ги пише на Трио Сопрано. 

  • Haha 2
  • Wow 2
  • Love 1
  • Sad 3
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, zai4eto82 каза:

Брифингите спират и аз спирам да пиша с хитове, избрани от изпълнители. Омръзна ми. Днес, който иска да ги пише на Трио Сопрано. 

Как ще спираш да пишеш? Знаеш ли колко хора разчитат на теб и чакат твоите постИНГИ с нетърпение? 
Сега как да знаем дали някой е пропуснал да избере песен на Галена, няма да знаем какво да правим с него, да го плюем ли, да не го плюем ли. Въобще, много ни объркваш работите. Дано си доволна от себе си! 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, retr0 каза:

Как ще спираш да пишеш? Знаеш ли колко хора разчитат на теб и чакат твоите постИНГИ с нетърпение? 
Сега как да знаем дали някой е пропуснал да избере песен на Галена, няма да знаем какво да правим с него, да го плюем ли, да не го плюем ли. Въобще, много ни объркваш работите. Дано си доволна от себе си! 

Много даже. Мисля да излизам и аз вече. Край с карантината. Трио Сопарано не са интересни без това. 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ше се гътна без да знам дали някой друг освен страхотната Райна е посочил някоя песен на Гери.:cry: Постара се да ни стане интересна тази рубрика и сега ни порязваш най-жестоко!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Gerganafen каза:

Ше се гътна без да знам дали някой друг освен страхотната Райна е посочил някоя песен на Гери.:cry: Постара се да ни стане интересна тази рубрика и сега ни порязваш най-жестоко!

Устата вчера не беше кой знае какво, а Трио Сопрано още повече пък ще са. Интересните изпълнители минаха. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гот ми е на мен сега
Да живея ей така
Правя си, каквото знам
От кого да ме е срам

 

Странно е, че Коце последно е бил онлайн чак в 5:56 часа. Още не е станал. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Denis каза:

Пътува доста, чете книги, общува с хора от различни култури, задържа връзката си с Кубрат и т,н. Кое те кара да мислиш, че не израства? Това с обработването на снимките не е отчаяние по старата Андреа, а сигурен начин да се пише за нея - и ето, вече сигурно 5 години не спират. Дали освен израснала, не е и прекалено хитра? :) 

Ако беше израснала нямаше да се притеснява да се заяви такава, каквато е.

Ако това е ПР - то не виждам смисъл в него. Не печели никакви дивиденти, получава само подигравки, хейт и от успешен изпълнител се превърна в меме икона. Жалко е.

То и Сузанита провокираше да се пише за нея със скандално поведение, наркотици, пиянски изцепки и прочие, но това не я прави осъзната и хитра ...

  • Like 1
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Kriminal каза:

Можеш ли да ми разкажеш за "мръсотиите" които е правила Андреа, защото виждам тук често да се говори за такива неща, но без да се обяснява. 

Не мога. Не съм запознат. И аз само съм срещал някакви мнения.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитове, избрани от Трио Сопрано: Зная, любов от техните, Ивана- Едно обичам те, Преслава- Пиян,  Трио Сопрано-Can Can, Галена- Хавана Тропикана, Малина- При теб ми е сърцето, Трио Сопрано- Голяма любов, Цветелина Янева и Фики-Не ме оставяй, Емилия и Денис Теофиков- Акула,  Трио Сопрано и Миро- Ей така, Анелия- Дай ми още, Емануела с Джордан- Купих ти сърце.

  • Love 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, zai4eto82 каза:

Хитове, избрани от Трио Сопрано: Зная, любов от техните, Ивана- Едно обичам те, Преслава- Пиян,  Трио Сопрано-Can Can, Галена- Хавана Тропикана, Малина- При теб ми е сърцето, Трио Сопрано- Голяма любов, Цветелина Янева и Фики-Не ме оставяй, Емилия и Денис Теофиков- Акула,  Трио Сопрано и Миро- Ей така, Анелия- Дай ми още, Емануела с Джордан- Купих ти сърце.

Богиньо моя! 
Имат вкус сопранките. 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

По молба на Мелинда искам да ви кажа, че много скоро тя ще представи видеоклипа към първата си песен.

Песента е много хубава. Мисля, че ще хареса на всички тук. 

Песента е създадена заедно с Велислав Драганински и Мариета Ангелова.

Утре чакаме цялото видео

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, boy_07 каза:

По молба на Мелинда искам да ви кажа, че много скоро тя ще представи видеоклипа към първата си песен.

Песента е много хубава. Мисля, че ще хареса на всички тук. 

Песента е създадена заедно с Велислав Драганински и Мариета Ангелова.

Утре чакаме цялото видео

Нищо лошо, но от това което чуваме, звучи като песен на Мария Петрова от 2014. Не мисля че дебют може да пробие с подобни изтъркани песни, колкото и да е талантлив.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 16 минути, boy_07 каза:

По молба на Мелинда искам да ви кажа, че много скоро тя ще представи видеоклипа към първата си песен.

Песента е много хубава. Мисля, че ще хареса на всички тук. 

Песента е създадена заедно с Велислав Драганински и Мариета Ангелова.

Утре чакаме цялото видео

 

преди 13 минути, Willy каза:

Нищо лошо, но от това което чуваме, звучи като песен на Мария Петрова от 2014. Не мисля че дебют може да пробие с подобни изтъркани песни, колкото и да е талантлив.

Когато Коя 36843? звучи като всички от предните версии ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги съм се чудил каква трябва да е дебютната песен. Тук не говорим само за фолк музика. Но това е Мелинда, признавам си, че харесвам пеенето й и ще видим какво е измислила, но тя се е доверила на имена, които знаят наклона на музиката в днешно време и се надявам да ви хареса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DarkChild каза:

Каква разлика с това долу. Това е и единствената нейна песен, която знам

 

Беше най-красивата в Пайнер по онова време. После Татяна се разхубави. Накрая Емануела дойде. Това са трите грации. 

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

Брифингите спират и аз спирам да пиша с хитове, избрани от изпълнители. Омръзна ми. Днес, който иска да ги пише на Трио Сопрано. 

Недей, моля те! Ти раздвижи форума. Крепим се на Любимите хитове и Чалгавизия!

преди 2 часа , Gerganafen каза:

Ше се гътна без да знам дали някой друг освен страхотната Райна е посочил някоя песен на Гери.:cry: Постара се да ни стане интересна тази рубрика и сега ни порязваш най-жестоко!

Ще има още! 

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Гот ми е на мен сега
Да живея ей така
Правя си, каквото знам
От кого да ме е срам

 

Странно е, че Коце последно е бил онлайн чак в 5:56 часа. Още не е станал. 

Ако спреш да ни съобщаваш любимите хитове, ще поведа лоша кампания срещу Коцьо! 

преди 32 минути, boy_07 каза:

По молба на Мелинда искам да ви кажа, че много скоро тя ще представи видеоклипа към първата си песен.

Песента е много хубава. Мисля, че ще хареса на всички тук. 

Песента е създадена заедно с Велислав Драганински и Мариета Ангелова.

Утре чакаме цялото видео

Не знам коя е Мелинда, но много поздрави! 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мелинда е дъщеря на Хари Христов, повечето форум и от едно време помнят.  Ето инфо, ако някой де вълнува

Младата надежда на българската музика Мелинда Христова представя първата си авторска песен. „Момичето, което разплака Азис с гласа си“, както я наричат естетите в музикантските среди е готова с дебютна песен и видеоклип, с които смело дава залог за покоряване на голямата сцена. 
Мелинда, за която няма стилове в музиката, подготвя „Не и с мен“ в продължение на 4 години. Записала сама демото на песента с пиано и с текст вкъщи, и случайно, така на шега пуснала суровия материал на композитора Велислав Драганински. Той веднага харесал мелодията и за месец създал аранжимента към нея. В началото песента е предвидена да бъде в денс звучене. В последствие утвърдени имена в музикалните среди убеждават певицата да заложи на баладична музика, а наложилата се текстописка Мариета Ангелова пък сглобява силния текст, който да пасва най-добре към романтичната мелодия. В имиджовото видео участие взима „Българският Тарзан“, или Георгио Сабринов, както е истинското име на риалити мачото. В песента Мелинда изпява историята на една изневяра, преразказана от страната на силната, но страдаща жена, все още обичаща своя любим и една история за изстрадана и невъзможна любов. 
От месец младата изпълнителка замисля пищно представяне на дебютната си песен, но разпространението на коронавируса и забраната за публични мероприятия я разубеждава и тя представя за първи път проекта си в своя youtube канал. 
Очаква се баладата да бъде пусната по редица музикални канали и радиостанции, като Мелинда няма да се ограничава и да конкретизира жанровата разновидност на своята песен. „Хубавата музика не се нуждае от стилове“ категорична е тя, която обещава тепърва много изненади, за почитателите на българската музика. 

Малко повече за Мелинда Христова Мелинда Хари Христова е родена в град Монтана, а музиката я съпътства от ранна възраст. Израства в семейство на музиканти и пее от много малка. Дарбата й тя наследява от своя баща – певецът Хари Христов. Участвала е в множество конкурси и фестивали в страната и в чужбина, като последната голяма награда тя печели през декември 2019г. -  1-ва награда в Русия, Москва, където представя България на фестивал "Славянска ярмарка" с традиционни фолклорни песни. Тази година отново е поканена за това да представя България пред руската публика.
Носител е на първа награда от първия ТВ формат за певци „Хит-1“, когато е едва на 14 години. Участвала е в “Пей с мен “( по Нова ТВ ) в дует с певицата Деси Слава . Заедно стигат до финал и заемат 3-то място във формата. 
Участието на Мелинда в първото издание на “Гласът на България” по БТВ успява да я представи в най-добрата светлина, където стига до четвърт финала. В него тя е в отбора на певеца Миро, с когото за последната Коледа записват познатата песен „За старата любов“ като дует и влезе в много национални и регионални радиостанции.
Мелинда е завършила оперно пеене и две магистратури, а от две години участва в спектаклите за деца на СОФИЙСКА ОПЕРА И БАЛЕТ.

Беквокал е в редица хитове на родни изпълнители като Миро, Цветелина Янева, Десислава и Фики и др., а какви колаборации от стилове е замислила за следващите си проекти предстои да разберем.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...