Jump to content


Джулия - Чужда


Препоръчани коментари

Изобщо бях забравил за тая Джулия, но песента отново е повече от добра. Хареса ми. Лесно запомняща се, комерсиален и готин текст, то такива се и търсят. Видеото е чудесно и тя изглежда по-добре от всякога. Да, има градация при нея, но ако продължи със самостоятелни песни! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е познато ... хм

Иначе много ми харесва,начина на изпяването е много зарибяващо. 

Дует с Кристиан,категорично да не предприема близките 10 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ауууу, много, ама много ми харесва, тази Джулия си мачкаше преди, ще се наложи пак малко по малко, само да не бута мъжа си. Има прилика с "Болка моя", мисля, че точно това ме кефи още повече, зщото тази песен е незабравима.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност не е нищо чак толкова особено, колкото се изкарва - просто е приятно за слушане, без обаче да се заслушваш много. Текста е прекалено "уличен" и проваля възможността песента да е доста по-добра.

Обаче тя толкова беше свалила очакванията към себе си след предните два провала с мъжа си, че тук всички са вече са впечатлени дори от тази песен.

П.С. А някой може ли да ми обясни смисъла в клипа, че и него не схващам много-много? Успях да хвана само това, че голяма част от кадрите са извади като по калъп  от "Добре ли си".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топито! Много ми хареса и на мен, личи си старанието. Да продължава само със солови проекти, че този Кристиян я смъкна с няколко крачки надолу. 

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...