Jump to content


Заслужавам ли да остана в екипа?


Препоръчани коментари

Попълнете празната бланка и я постнете:

Заслужава ли Fast да остане модератор? -
Защо? -


И двете полета са задължителни. Имате право да гласувате само ако сте написали поне 50 коментара тази година, или 100 в предишната и не сте регистрирани по-рано от Декември 2019. Всеки глас ще бъде проверяван ръчно.  Моля, бъдете максимално обективни. Без дискусии. Можете да обсъждате случващото се в Чат мания.

Краен срок за гласуване:
10.03, 00:00

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да. Защото дълги години наред върши работата си перфектно, отдава супер много време и старание за форума и всичко, което прави. Ако трябва дори да има само един модератор, то това трябва да бъде Фаст.

  • Like 3
  • Dislike 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че да. Най-добрият модератор си именно ти. Някои, нуждаещи се от внимание, те провокират, защото знаят, че отговаряш напълно сериозно и че няма да останат без отговор, а те отговарят на това с още една глупост и така продължава докато някой не прекали. 

  • Like 1
  • Dislike 4

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да,разбира се. Не виждам защо изобщо се обръща все още внимание на разни форумни тролове с изключение може би на Пламбата,които по принцип е умно момче,но по това време на годината нещо изплисква легена.

  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз няма да обвинявам другата страна, защото всеки си има своите погледи и винаги масовката печели. Ето и моите: При Фаст има висока градация в последните 2 години и не е същият заслепен на една тема потребител. Като мод винаги е бил топ и коректен. Заслужава, да.

  • Like 2
  • Dislike 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заслужава на 100%. Той е адски полезен във всяко едно отношение, съвестен е и влага много време и старание в това форума да върви само напред. Разбира се и той има тук-там някоя треска за дялане, но пък кой от нас няма? :beware_mods:

  • Like 2
  • Dislike 2

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да. Смятам, че е достатъчно активен и полезен във форума. Същото мисля и за останалите модератори за които както аз, така и всички други потребители имахме възможност да гласуваме преди месеци, за да бъдат избрани. Доколкото помня ще има гласуване отново след няколко месеца, така че не виждам смисъла на тази тема? Ако Fast наистина не заслужава да бъде модератор, няма да бъде избиран отново и отново от мнозинството.

А ситуацията с минусите е като в детската градина. Предлагам да хвърлите поглед на тази тема и да видите дали наистина има проблем с някого от модераторите или просто определени потребители имат навика да спамят с минуси, да бъдат вечно недоволни от нещо и да правят темите на г*з. 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е кви са тия работи ся? Ше сваляме правителството? Ми ние сме си го избрали, ся ше чакате новите избори и тогава ако не ви харесва ще го преизберем бе. Тоя форум е една малка извадка на целия народ в България, казвал съм го и преди, и ето, ето... 

Моля името му от Fast да бъде променено на BoykoB 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали отговарям на изискванията, но все пак ще изкажа мнение.

Няма значение дали заслужава или не, във форума имаше допитване, което според мен беше обективно и той беше избран за модератор. Проблема според мен е в някои правила, които по-скоро ограничават потребителите и не трябва да бъдат налагани така строго. Скандали и интриги винаги е имало и винаги ще има, това му е интересното на форума. 

П. П. Според мен трябва да се замислите и кой би дошъл на негово място, защото дори се изненадвам, че има желаещи нормални хора да се захванат с подобна работа. Още повече гратис доколкото ми е известно. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая тема ме кара да се чувствам горд, че съм българин по лична карта, здравна книжка и изтекъл международен паспорт. 

И ми се иска другаря бай Тошо да беше още жив да види как се правят избори.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@meleto май каза, че на всеки 6 месеца ще има нови избори за модератори? 

Ако е така - то заслужаваш да си изкараш мандата, НО аз на твое място след това не бих се кандидатирал за нов такъв. Вече доста години си на този пост и постоянно има недоволни от теб. Плюс това на определени теми си доста чувствителен и това често влияе на модерирането ти. Знаеш, че винаги съм те подкрепял, но това е истината - "отърваваш кожата" вече няколко пъти ... не е ли така? И не ти ли идва вече в повече? Не знам за какво толкова се натискаш да си на тоя пост ... след всичко...

Ако направиш глупостта(за мен ще е глупост) да се кандидатираш пак за модератор - няма да те подкрепя. Не се занимавай ...  

  • Like 3
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Vancho каза:

@meleto май каза, че на всеки 6 месеца ще има нови избори за модератори? 

Ако е така - то заслужаваш да си изкараш мандата, НО аз на твое място след това не бих се кандидатирал за нов такъв. Вече доста години си на този пост и постоянно има недоволни от теб. Плюс това на определени теми си доста чувствителен и това често влияе на модерирането ти. Знаеш, че винаги съм те подкрепял, но това е истината - "отърваваш кожата" вече няколко пъти ... не е ли така? И не ти ли идва вече в повече? Не знам за какво толкова се натискаш да си на тоя пост ... след всичко...

Ако направиш глупостта(за мен ще е глупост) да се кандидатираш пак за модератор - няма да те подкрепя. Не се занимавай ...  

Да, на всеки 6 месеца има нови избори. Точно заради подобни конфликти.

Вие си решавате кого да подкрепите.

  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, заслужава!

Според мен е отзивчив и полезен за форума. Личните му пристрастия   към изпълнителите и мен ме дразнят понякога, но не съм забелязала да е проявавал такива към потребителите, което е по-важното за един мод. 

  • Like 1
  • Dislike 1
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имал си сигурно своите грешки, но в момента си може би най-активния модератор във форума или поне в попфолк раздела, в който единствено влизам.

Заслужаваш да запазиш поста си и заслужаваш разумните потребители да те подкрепят и да затанат на твоя страна. Нека не се отказваш заради 4-5 трола, които се опитват да завземат форума с елементарността си и заради които влизат все по-малко потребители изобщо. Нека този път не побеждават простотията и пошлото отношение! Аман от такива!

Кои са те си личи и по реакциите на постовете в тази тема!

  • Like 2
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, dan!el каза:

Имал си сигурно своите грешки, но в момента си може би най-активния модератор във форума или поне в попфолк раздела, в който единствено влизам.

Заслужаваш да запазиш поста си и заслужаваш разумните потребители да те подкрепят и да затанат на твоя страна. Нека не се отказваш заради 4-5 трола, които се опитват да завземат форума с елементарността си и заради които влизат все по-малко потребители изобщо. Нека този път не побеждават простотията и пошлото отношение! Аман от такива!

Кои са те си личи и по реакциите на постовете в тази тема!

Алооо... Моля фенове на оная елементарница Ема гърбавата да не знаят много. Благодаря!

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 3.03.2020 г. от 22:04, Starboy каза:

Да. Защото дълги години наред върши работата си перфектно, отдава супер много време и старание за форума и всичко, което прави. Ако трябва дори да има само един модератор, то това трябва да бъде Фаст.

+1

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 3.03.2020 г. от 22:04, Starboy каза:

Да. Защото дълги години наред върши работата си перфектно, отдава супер много време и старание за форума и всичко, което прави. Ако трябва дори да има само един модератор, то това трябва да бъде Фаст.

+1

Да.

Винаги помага с каквото може. Оставам настрана необективното му мнение що се отнася до Преслава и другите чалгаджийки, но не мисля че това има нещо общо с работата му.

П.с. не знам дали отговарям на условията де

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, защото опитът и времето са показали, че те бива за това. Вършиш си коректно и безпристрастно работата и си един от най-активните и дейните модератори във форума. 

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, разбира се. Не знам какви са последните събития довели до пускането на тая тема, но всичко може да се разреши.

Ако някой потребител не одобрява модерирането ти, се съветвам да не действаш върху неговите постове, а да помолиш друг колега да вземе решението вместо теб, за да е по-обективна преценката.

  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

За:
Starboy
Slavi
Kriminal
xroflx9
Willy
Амброжка.
Beat.
Vancho
Brian
petya1
dan!el
Jouey
Arwity
montil
gogo
Blueberry


Против:
Няма

Неутрални:
retr0
fearless`
Olay

Общо гласували: 19
16/0/3

Благодаря на всички взели участие в допитването.

  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...