Jump to content

Чалгавизия 7 - Недействащи изпълнители


Препоръчани коментари

Преместих коментарите които не са записи в Чалгавизия - въпроси и идеи, за да си запиша участниците и да не направя грешка. Ще ги върна след малко.😀

Иначе, @Donatella, повтарям, че не може да се участва с песни на Теодора тъй като е пускала песен преди по-малко от година. @ANGEL Валя също има песен от лято 2019.

Дуети с действащи имена може, стига бездействащият да е водещ изпълнител в песента.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pechenko каза:

Последната песен е дуета с Ивена (2018)

 

 

 

Абе, пак е скоро. Странни правила.

Преди дуета с Ивена пусна някакви неща по други канали. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Alter Ego каза:

 

Айй, толкова често си я пускам, но изобщо не се сетих за нея като се записвах.. Дано се оцени наистина, много брутална песничка ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Gadinata каза:

Айй, толкова често си я пускам, но изобщо не се сетих за нея като се записвах.. Дано се оцени наистина, много брутална песничка ❤️

 навремето @mimchyyy9 я постваше в сигнал беге, иначе немаше да я знам 😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Амброжка. каза:

За какво ти е тая селска кашпа, след като Траяна и Сиана са на разположение? :waltz:

Сиана има песен с Анелия от преди месеци

На Траяна кое е заето?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, pechenko каза:

Сиана има песен с Анелия от преди месеци

На Траяна кое е свободно?

Сиана дори не е вписана в проекта като фийчъринг, пък и проекта си е изцяло на Анелия. И в “Оставаш сам” на Емилия също поприпява малко в началото ама песента пак се води солова. Последното от нея е от 2015 /“За големия”/.
Траяна аз си я бях взел с “ВИП”, ама реших да я сменя за Виолета ФИТ Първанова и турбохита на лято 2007 “Зона за любов”. :naked:

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Амброжка. каза:

Сиана дори не е вписана в проекта като фийчъринг, пък и проекта си е изцяло на Анелия. И в “Оставаш сам” на Емилия също поприпява малко в началото ама песента пак се води солова. Последното от нея е от 2015 /“За големия”/.
Траяна аз си я бях взел с “ВИП”, ама реших да я сменя за Виолета ФИТ Първанова и турбохита на лято 2007 “Зона за любов”. :naked:

Гледай да не хванеш корона вирус, че тя е била с Китаеца :1000(29):

Имам много любими на двете, но не мисля, че имам шанс да се набутам напред с тях

@Willy

Ако е свободна ме пиши с тази :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Willy unfeatured and unpinned this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...