Jump to content



Райна - Ще ти мине


Препоръчани коментари

Жестока е песента! Райна е една от любимите ми изпълнителки и рядко може да ме разочарова! Стилно и красиво видео, красива песен. Ще има интерес към нея според мен! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Терзийска удари с доста интересно и различно парче. Клипът също е много добър. Това, ако беше изпято от друга, щеше да е голям хит. Дано и на Райнето й се получи, ако не стане хит, значи официално можем да я броим за бита карта. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яка мелодия и клип, но какво винаги ужасно изпяване и текст, който не пасва на мелодията.Само Райна е способна да съсипе потенциален хит така.Не знам как и обработват гласа, но направо е непоносим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласът й пак звучи зле, това й е проблемът на почти всяка песен в последните години. Само заради него нямам намерение да слушам песента пак.

Клипът има готини кадри, но събрани всички наведнъж ми е малко манджа с грозде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, GSA каза:

Отново класа и супер високо ниво. Да гледат и да се учат. На 19-тата си година пуска подобен проект. Мачкай!

Миличка не се заблуждавай! Песента е пръдня, а някога беше фактор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обикновено като прочета суперлативи за някоя песен в Рамания преди да съм я чул съм убеден, че за нищо няма да става и точно така се получава. Закономерност ли е това, от планетите ли е, Марс ли влияе, зли ли сме, простаци ли сме, невежи? 
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, retr0 каза:

Обикновено като прочета суперлативи за някоя песен в Рамания преди да съм я чул съм убеден, че за нищо няма да става и точно така се получава. Закономерност ли е това, от планетите ли е, Марс ли влияе, зли ли сме, простаци ли сме, невежи? 
 

Къде пък ги видя тези суперлативи, освен от мен? Тук за "Зле те чувам" се говореше какъв флоп ще е, ти за тази хубави неща търсиш. Да видим как ще се развие. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С едно по-адекватно обработване на гласа това можеше да е супер хит. Звучи заглушено. И все пак ще се слуша. Най-адекватното на Райна от ''Зле те чувам''. Харесва ми.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, -A. каза:

С едно по-адекватно обработване на гласа това можеше да е супер хит. Звучи заглушено. И все пак ще се слуша. Най-адекватното на Райна от ''Зле те чувам''. Харесва ми.

Визията с шапката и в гората под стъклото са брутални. Да не са копирани пак или са иновация в БГ като цяло? 

Ако някой ми беше казал, през 2016 (когато гледахме "Нахално хубава" за 5 лв от Скерлев), че Райна ще има такъв клип, щях да му се изсмея. Тази жена е абсолютен хамелеон - няма 1:1 видео да си приличат в последните години, особено от 2018 насам. Няма празно.

В повече ми идват сцените в леглото с телефона. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видеото е много яко, но е трябвало да го направят така че всички кадри да си вървят като отделна сцена, а не различни кадри да се сменят през 1с. Нещо като клиповете на Галена. 

Песента от първо слушане не ми хареса, а песните на Райна винаги ме хващат от първото слушане. Дадох и няколко шанса и вече ме зариби.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , plambata каза:

Това, ако беше изпято от друга, щеше да е голям хит.

Така е, защото щеше да я изпее като хората. Тука фактора, който разваля песента е самата Райна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , retr0 каза:

Обикновено като прочета суперлативи за някоя песен в Рамания преди да съм я чул съм убеден, че за нищо няма да става и точно така се получава. Закономерност ли е това, от планетите ли е, Марс ли влияе, зли ли сме, простаци ли сме, невежи? 
 

Меркурий. Ретрограден. 

Има я и обратната закономерност - колкото повече хейт се изсипва върху дадена песен тука из форумо, преди да съм я чул, толкоз повече почва да ми харесва ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много харесвам текстовете в песните на Райна,винаги имат послание.Дори и мелодията да не ми допада,текста винаги компенсира.Тук нямам забележки,страхотна е песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва, може ли такова изпяване и текст наблъскан с думи колкото да се римува, особено на припева... Като я сравня с "Пролетно слънце", която слушам всеки ден и ме е яд, че е дори по-добра от "Тежко мина младостта", а не прави гледания, заслужава да бъде номер 1 тази народна песен. Та там пее като звяр, тук какво ми мънка обработено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз съм съгласен, че е можело по-добре да обработят гласа, но пак е супер силна песен и попадение. Особено отсвира супер зарибява. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...