Jump to content



Чат мания


Препоръчани коментари

преди 9 часа , DarkChild каза:

Поне един лев успяваш ли да спестиш? Само хвърляш пари за глупости. На Кити казваме, че родителите са до време, но се отнася и за теб. Допринасяш ли с нещо за семейните разходи?

Парите са си мои и няма да ми държиш сметка, ясно ли ти е. Каквото искам, това правя с тях. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, zai4eto82 каза:

Парите са си мои и няма да ми държиш сметка, ясно ли ти е. Каквото искам, това правя с тях. 

Не ти държи сметка, колкото те пита имаш ли спестявания за черни дни. Рева с месеци, колко ти се работело, щото пари трябвали, а накрая фърли поне полвин заплата да черпиш фризьорката кафе. 

И аз бих я почерпил, щом не харесва Преслава, междудругото. 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Eeee, голяма красота е този филм с делфините на Дисни- Dolphin Reef 2020. 🐬Жалко, че няма субтитри на български, но и с на английски се гледа. Невероятно е просто ❤️ 🐬🐚💦🌊

Dolphin_Reef-243212681-large.jpg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , zai4eto82 каза:

Парите са си мои и няма да ми държиш сметка, ясно ли ти е. Каквото искам, това правя с тях. 

Не съм решил, не съм ти купил заведението. Помни го много добре!

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, DarkChild каза:

Не съм решил, не съм ти купил заведението. Помни го много добре!

Изкаш Туцето да ти пее на уше айдиайдиайдибатибатибатишеф? Ма ша иска и 5 бона заплата после ... 

 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Just_Me каза:

Вече "ходене за раци" ли му се вика? 😁 Тц, тц, изостанала съм с модерния изказ 🙄

Ама наистина хванахме раци с Ники. Тъй де той ги хваща по камъните. 

Днес къде ли не ходихме Обиколихме Южното Черноморие. Стигнахме до турската граница чак. На Силистар пък плажа видяхме Дичо на моста ловеше риба. Като си тръгвахме колата им беше до нашата. Жена му беше с бебето и тя караше, а той отзад в колата с количката. Беше пил бира. 

Хапнахме на Синеморец на беседите на поляната с изглед към морето. Чакаш ред да се освободи беседка, че са само три. И в Ахтопол бяхме. Сега се върнахме в Приморско. Ники ми готви. Направил ми е мента с шампанско и лед. Това са само част от снимките. 

20210503_014303.jpg

20210503_134852.jpg

20210503_135237.jpg

20210503_132732.jpg

20210503_134344.jpg

20210503_124746.jpg

20210503_120215.jpg

20210503_113932.jpg

  • Like 1
  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Който не знае по камъните на кея в Приморско посред нощ има толкова раци излезли-и мъжки ,и женски. Въпроса е да знаеш как да ги хванеш и забележиш. Седят си на камъка и ги хващаш ама да знаеш как да не те защипят. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези от btv се подиграват вече.  "Истинска любов" се завръща от 20 май, но ще се излъчва от 1;00 часа сутринта до 2:00 часа сутринта. Кой ще може изобщо да го гледа. Ще трябва от btvplus да се гледа. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, zai4eto82 каза:

Тези от btv се подиграват вече.  "Истинска любов" се завръща от 20 май, но ще се излъчва от 1;00 часа сутринта до 2:00 часа сутринта. Кой ще може изобщо да го гледа. Ще трябва от btvplus да се гледа. 

Голям проблем @zai4eto82 :ohno01: Аз на твое място щях да помоля Кокаин да звънне в BTV и да им нареди да пускат сериала в удобно за теб време. Е разбира се ти после ще му се отблагодариш като му намериш някоя малка бургаска баДка, за да го разжлебни.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Wild_Style каза:

Голям проблем @zai4eto82 :ohno01: Аз на твое място щях да помоля Кокаин да звънне в BTV и да им нареди да пускат сериала в удобно за теб време. Е разбира се ти после ще му се отблагодариш като му намериш някоя малка бургаска баДка, за да го разжлебни.

Проблем си е, много неудобен час, когато всички спят. И във фейса го коментират как може така да го пускат да не може никой да го гледа. Добре,че има btvplus. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, zai4eto82 каза:

Тези от btv се подиграват вече.  "Истинска любов" се завръща от 20 май, но ще се излъчва от 1;00 часа сутринта до 2:00 часа сутринта. Кой ще може изобщо да го гледа. Ще трябва от btvplus да се гледа. 

Защото явно никой не го гледа и трябва да го излъчат по някое време.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

Зайке, ти така с тези знойни пози на границата...турците ако те видят направо не знам, война ще има за тебе.

Ами то си беше направо лято.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

Защото явно никой не го гледа и трябва да го излъчат по някое време.

Гледа се. Когато го спряха, и подписки имаше и писания до btv. Сега много хора протестират за новия неудобен час. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Хич не ми се спи. С Ники станахме чак към 10:00 часа вчера и сега не ми се спи изобщо. 

Ми не спете де. Ако няма някоя сапунка в този късен час, други креватни занимания не ти ли хрумват след като не ти се спи ... 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Lelqtian каза:

Ми не спете де. Ако няма някоя сапунка в този късен час, други креватни занимания не ти ли хрумват след като не ти се спи ... 

Случайно вчера се прибрахме в 16:00 часа след като бяхме заедно от неделя до вчера. Когато съм писала не съм била с него. Днес пак започваме работа след 5 дена почивка. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

Случайно вчера се прибрахме в 16:00 часа след като бяхме заедно от неделя до вчера. Когато съм писала не съм била с него. Днес пак започваме работа след 5 дена почивка. 

Точката пак си остава валидна ;) 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Брат ми се ваксинира днес, сега и баща ми отиде. Аз в събота рано ще отида. Исках утре ама те работели от 16:00 до 18:00, а пък съм на работа. Много бързо ставало вика брат ми. За втората доза му дали картонче с ден, в който се пада на работа, ще трябва да излиза по-рано от работа. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...